Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 76

Tema: Respect i S&T vs Đ-Rakia i Đ-O

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Cista 5,rijeci su suvisne :goodpost:

Član foruma Sumasišavši's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

nevidim po čemu hvaliti respekt
    hehehehe

znaju sam dobro popati,hehe:blackeye:
    penDREK:tough:

Dr. Bolesti

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

mucek mi znamo popat a ti koje su tvoje posebne sposobnosti

daj samo svoj nick da se pobrinemo za ostalo
    Uređeno od strane rudlavi cezar (04.08.10 um 22:36 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Mislim da je nakon bitke lako biti general i govoriti bio bih to učinio ovako, bio bih to učinio onako, a k tomu, većina forumaša se krije pod nickovima drugačijim od travijanskog (znači li to da se srame svojih uspjeha u igri) i svemu se izruguje a malo kad znaju objektivno procijeniti uspješnost ili neuspješnost akcija, ali ljudima na Blue007 nije nimalo lako, stalno fejkovi, sve se crveni, kupi pa raspuštaj deff i tako unedogled pa nije nimalo čudno da se dogodilo da je veći dio off-a našao se na okupu u nezgodno vrijeme, ali kao što netko reče, uz art za BO i push, sve se to nabrzinu nadoknadi, puno brže nego napadač. Mislim da je napadačev GG sad jako dobra meta, sigurno će biti art za BO u njemu sa svim deffom iz koalicije pa možda padne medalja na obje strane. Hahahaha

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ante22 Vidi post
    Mislim da je nakon bitke lako biti general i govoriti bio bih to učinio ovako, bio bih to učinio onako, a k tomu, većina forumaša se krije pod nickovima drugačijim od travijanskog (znači li to da se srame svojih uspjeha u igri) i svemu se izruguje a malo kad znaju objektivno procijeniti uspješnost ili neuspješnost akcija, ali ljudima na Blue007 nije nimalo lako, stalno fejkovi, sve se crveni, kupi pa raspuštaj deff i tako unedogled pa nije nimalo čudno da se dogodilo da je veći dio off-a našao se na okupu u nezgodno vrijeme, ali kao što netko reče, uz art za BO i push, sve se to nabrzinu nadoknadi, puno brže nego napadač. Mislim da je napadačev GG sad jako dobra meta, sigurno će biti art za BO u njemu sa svim deffom iz koalicije pa možda padne medalja na obje strane. Hahahaha

BO izbaci 30 kila jekira u 14 dana... pa šta se ima hvaliti time? :S

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ali kao što netko reče, uz art za BO i push, sve se to nabrzinu nadoknadi, puno brže nego napadač.
    imam samo jedno pitanje,zar misliš stvarno da igrač koji izgubi off doma zaslužuje push od saveza??????
    Uređeno od strane dadozg (05.08.10 um 09:28 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    imam samo jedno pitanje,zar misliš stvarno da igrač koji izgubi off doma zaslužuje push od saveza??????

DA!

Svakomu se može to dogoditi, a nitko ne mora visiti 24 sata dnevno na računu, niti siteri. Na Blueova sela stalno dolaze napadi pa nije lako razlučiti koji su pravi, a koji ne tako da ovo ni ne smatram pogreškom, već slučajnošću.
    Ovo je moje skormno mišljenje.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

DA!

Svakomu se može to dogoditi, a nitko ne mora visiti 24 sata dnevno na računu, niti siteri. Na Blueova sela stalno dolaze napadi pa nije lako razlučiti koji su pravi, a koji ne tako da ovo ni ne smatram pogreškom, već slučajnošću.
    Ovo je moje skormno mišljenje.
    lol....pa ne kažem da treba visiti 24 sata na računu,jesi ti ikad čuo za riječ troop save??? to ti je ono kad ideš offline pošalješ vojsku na neku oazicu....meni se u ovih par godina igranja traviana nikad nije desilo da mi netko ubije off doma na spavanju....ali ja sam samo običan njuber....

Ti si vjerovatno saveznik od blua pa nije ni čudno da ga braniš tu na forumu...

p.s. ovdje se ne govori konkretno o blue kao igraču(imam jako dobro mišljenje o njemu kao igraču,sječam se njegovih početaka na s2...ne sječam se da je neki početnik tako brzo upio sve cake traviana) več je jako dobar primjer za pokazati zašto služi TS....

sorry,ali ipak NE....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

... ali kao što netko reče, uz art za BO i push, sve se to nabrzinu nadoknadi, puno brže nego napadač. Mislim da je napadačev GG sad jako dobra meta, sigurno će biti art za BO u njemu sa svim deffom iz koalicije pa možda padne medalja na obje strane. Hahahaha
    a zasto mislis da napadac koji je za razliku od branitelja uistinu i zasluzio push i art bo isti nece dobiti ? ako vi pushate one koji gube off doma...onda valjda i druga strana moze pushati one koji off potrose onako kako i treba...

Banned
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

ne bi se htio uvlaćiti u te spike na forumu, ali oluka je bila ispravna po meni. Gubici 2/3 rimskog i teutskog offa za jedan teutonski a razlog je pretpostavljam taj šta nije došlo dovoljno
    preta kao neki dan u GG a falange su jedne od najgorih deff jedinica.
    Da nije off ostao u gradu tornado bi probio i uzeo art manja potrošnja.
    Nije lijepo braniti se offom, baš iz PC-a je neki teorem napisan o tome, tako da kad je nužda
    eto, i offom se može obraniti.Samo bi bilo dobro da je nabrijan u kovačnici
    A što se tiče puha, naravno da ći ići prvom napadaču, a ne nekom sim-siteru sa dalekih kordi...

Slične teme

1. Đ, U.S.B., @HARD@ vs RESPECT
    By TaraT in forum hr4
    Odgovori: 110
    Zadnji post: 14.07.10, 14:11
  2. [U.S.B.] vs. [MayDay,S&T,respect]
    By Jež in forum hr4
    Odgovori: 50
    Zadnji post: 16.06.10, 22:05
  3. Odgovori: 38
    Zadnji post: 13.06.10, 19:03
  4. [U.S.B.] vs. [MayDay,S&T,respect-w]