Stranica 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 51 do 60 od 76

Tema: Respect i S&T vs Đ-Rakia i Đ-O

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Hobi mu je svakako bilo i nekima iz usb-a jedino već po koj puta.Gledajuči taj hobi i da cjeli svez šalje poznato opet od nekud ja bi mu preporučio deff.Budimo realni ono probijanje na početku i dalje bolje da radi deff bez uvrede
    Blue007 : rudlavi cezar
    352055 : 15368

:pece palacinke:

Nemoj me krivo shvatiti, ne branim Blue-a, niti ga poznajem, a i do prije mjesec dana smo bili "neprijatelji" ... no postujem brojeve i ono sto je ostvario ..

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Blue007 : rudlavi cezar
    352055 : 15368

:pece palacinke:

Nemoj me krivo shvatiti, ne branim Blue-a, niti ga poznajem, a i do prije mjesec dana smo bili "neprijatelji" ... no postujem brojeve i ono sto je ostvario ..
    Ako si ljubitelj matematike i tako dobro računaš -odeš na top 10 i vidiš ovo:
    Napadač tjedna
    Nr. Igrač Bodovi
    1. TornadosWings 131390

Branitelj tjedna
    Nr. Igrač Bodovi
    1. Blue007 66919

tu su 2 broja: 131390 pobijenih i 66919 opet pobijenih To ti je sve iz tornadoswings-blue akcije

Lijepo množi i računaj.Ak nemaš report -poslat ću ti ga.
    Posebno mi je lijepo pročitat ono o nekih tričavih 20-30k deffa pobijenih... to se odma napravi...za 16 sekundi.
    Nadam se da i vlasnici tog deffa čitaju forum i da će opet slati na isto mjesto-tamo di se njihov deff cijeni... čim prođe novih 16 sekundi i obnove deff.

A ko će prije napravit novih 30k sjekira ili 100 miliona... ko će koga&kome pushat.... ko će prije WW napravit.. itd.. nepotrebno je nagađat....
    Uređeno od strane Raven ST (06.08.10 um 01:25 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Sad ti mene nemoj krivo shvatit statistike su jako varljiva stvar on je napadać ja ne.E sad da sam ja dobio pusha kolko on i držao arteve kod sebe ko on a ovo za napad bezveze je i napadat to jest pljačkat ko rimljan onda bi vidio neke skroz drugačije statistike:palčina:

a sa ovom brojkom resa koje je opljačkao je digo ovu vojsku jel se ti to šališ il
    Uređeno od strane rudlavi cezar (05.08.10 um 23:29 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ajmo reci da je nerijeseno. Dabog da nam svaki tjedan bilo tako nerijeseno
    stari s2 Elementalist, novi s2 Mizantrop
    stari s4 Ariac, novi s4 Grintavac, najnoviji s4 Eliot

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    Ako si ljubitelj matematike i tako dobro računaš -odeš na top 10 i vidiš ovo:
    Napadač tjedna
    Nr. Igrač Bodovi
    1. TornadosWings 131390

Branitelj tjedna
    Nr. Igrač Bodovi
    1. Blue007 66919

tu su 2 broja: 131390 pobijenih i 66919 opet pobijenih To ti je sve iz tornadoswings-blue akcije

Lijepo množi i računaj.Ak nemaš report -poslat ću ti ga.
    Posebno mi je lijepo prčitat ono o nekih tričavih 20-30k deffa pobijenih... to se odma napravi...za 16 sekundi.
    Nadam se da i vlasnici tog deffa čitaju forum i da će opet slati na isto mjesto-tamo di se njihov deff cijeni... čim prođe novih 16 sekundi i obnove deff.

A ko će prije napravit novih 30k sjekira ili 100 miliona... ko će koga&kome pushat.... ko će prije WW napravit.. itd.. nepotrebno je nagađat....

Pa nitko ovdje nije rekao nista protiv akcije Tornada, dapace samo pohvale stizu ... ukljucujuci i moju malenkost.

Gornji brojevi su bili moja reakcija na izjavu rudlavog cezara i ne namjeravam se nastaviti prepucavati o tome, jer izlazi iz teme HOF-a .

Takodjer nitko nije rekao da ne cijeni deff koji je poslan, dapace ...
    Nego je samo cinjenica da se deff moze puno brze obnoviti od off-a .. nije to nikakva tajna, i to znaju ti ljudi koji su poslali deff.

Koliko sam skuzio, HOF dio foruma i sluzi tome da se prikazu napadi, te da se komentira tko je bolje/losije prosao, tko se bolje/losije zabavlja ... i tko ce se brze ponovo moci zabavljati... a moj post je bila analiza toga ... ako sam u krivu, onda su moji postovi deplasirani ...

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Sad ti mene nemoj krivo shvatit statistike su jako varljiva stvar on je napadać ja ne.E sad da sam ja dobio pusha kolko on i držao arteve kod sebe ko on a ovo za napad bezveze je i napadat to jest pljačkat ko rimljan onda bi vidio neke skroz drugačije statistike:palčina:

a sa ovom brojkom resa koje je opljačkao je digo ovu vojsku jel se ti to šališ il

Huh .... nitko nije ni rekao da je on izgradio vojsku samo pljackajuci ... ipak igrac od 19 naselja ima barem 2-2,5 mil resa dnevnu proizvodnju, pljacka je samo pripomogla ... a ako ga push-a savez to je njihova stvar ... cini mi se razumno imati par super off-a i korisiti ih kao cistace, sto je BLUE dobro radio ...

ako se ne varam i vasi savenici (RESPECT) razmisljaju na isti nacin.

clown
    Uređeno od strane sstipo (06.08.10 um 00:46 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Pa nitko ovdje nije rekao nista protiv akcije Tornada, dapace samo pohvale stizu ... ukljucujuci i moju malenkost.

Gornji brojevi su bili moja reakcija na izjavu rudlavog cezara i ne namjeravam se nastaviti prepucavati o tome, jer izlazi iz teme HOF-a .

Takodjer nitko nije rekao da ne cijeni deff koji je poslan, dapace ...
    Nego je samo cinjenica da se deff moze puno brze obnoviti od off-a .. nije to nikakva tajna, i to znaju ti ljudi koji su poslali deff.

Koliko sam skuzio, HOF dio foruma i sluzi tome da se prikazu napadi, te da se komentira tko je bolje/losije prosao, tko se bolje/losije zabavlja ... i tko ce se brze ponovo moci zabavljati... a moj post je bila analiza toga ... ako sam u krivu, onda su moji postovi deplasirani ...

Pa nitko nije ni rekao da je on izgradio vojsku samo pljackajuci ... ipak igrac od 19 naselja ima barem 2-2,5 mil resa dnevnu proizvodnju, pljacka je samo pripomogla ... a ako ga push-a savez to je njihova stvar ... cini mi se razumno imati par super off-a i korisiti ih kao cistace, sto je BLUE dobro radio ...

ako se ne varam i vasi savenici (RESPECT) razmisljaju na isti nacin.

clown

Koliko sam skuzio, HOF dio foruma i sluzi tome da se prikazu napadi, te da se komentira tko je bolje/losije prosao,

131 390 : 66 919

??
    treba još detaljnije analizirat? ili može bit jednostavnije od ovog?
    Nadodaj jednu veliku žitnicu (srušenu sat kasnije u istoj akciji)-gratis.

clown:pece palacinke:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    Koliko sam skuzio, HOF dio foruma i sluzi tome da se prikazu napadi, te da se komentira tko je bolje/losije prosao,

131 390 : 66 919

??
    treba još detaljnije analizirat? ili može bit jednostavnije od ovog?
    Nadodaj jednu veliku žitnicu (srušenu sat kasnije u istoj akciji)-gratis.

clown:pece palacinke:

U pravi si ne treba ...

Samo jedno pitanje, da li iza acc. Raven ST i rudlavi cezar stoji ista osoba?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

U pravi si ne treba ...

Samo jedno pitanje, da li iza acc. Raven ST i rudlavi cezar stoji ista osoba?
    Jok
    Moš se javit IGM kad god oćeš.Nick= Raven.Ili čak i na skype.
    Nekad znam jeftino arteve djelit čak.
    Rudlavog ne poznam-možda jedan igm razmjenili nekad davno.Ajmo reć da ga poznam isto ko i tebe:daje cvijet:

Al ovo je spam-i izbrisat će nas.
    Uređeno od strane Raven ST (06.08.10 um 01:05 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ne rudlavi cezar je član pobjedničke koalicije SOS sa tri ok:lovju:

bk medo shido i puno njih a moj nick ja se ne skrivam je rudlavi gal
    Uređeno od strane rudlavi cezar (06.08.10 um 01:10 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od PROJEKT Vidi post
    salu na stranu,vec sam na pocetku teme o tome govorio,pohvala za naum,ali rezultat nije bajan i napadac osim sto moze uzivati u hoffu sa svima nama,nema zbog cega biti sretan.art nisu uzeli,selo nisu demolirali a krasan off su popusili.

tj.ako je napadac u ovom slucaju sretan jer je naceo off od bluea,ne vidim zasto blue nebi bio zadovoljan jer je unistio off od tornada
    Zapravo, sve se svodi na semantiku i percepciju, matematika je tu samo da unosi razdor i pomutnju. Tako da imamo jedan potpuno unisten, razoren, smrvljen i moralno utucen off, dok s druge strane imamo nacet (samo cca 70% gubitaka) teutonski off njihovog najboljeg offera, nacet (isto samo 70% gubitaka) rimski off kojeg zapravo niti ne brojimo jer su unutra bili samo starci i nejacad, naceto nesto sitno deffa (za kojeg je dragi kolega aproksimativnom metodom vec pokazao i dokazao da se vraca u 16 sekundi) i naceta neka zitnicica (mozda i srusena, no tesko je reci jer su dokazi nestali).

Kad se tako pogleda, ispada da rezultat stvarno nije bajan i da je nasa sreca varljiva karaktera. No onda opet, sve si nekako mislim da ne bi imao nista protiv kad bi recimo svi protivnicki savezi bili naceti. Za pocetak bi cak i polu naceti bilo dobro.

Slične teme

1. Đ, U.S.B., @HARD@ vs RESPECT
    By TaraT in forum hr4
    Odgovori: 110
    Zadnji post: 14.07.10, 14:11
  2. [U.S.B.] vs. [MayDay,S&T,respect]
    By Jež in forum hr4
    Odgovori: 50
    Zadnji post: 16.06.10, 22:05
  3. Odgovori: 38
    Zadnji post: 13.06.10, 19:03
  4. [U.S.B.] vs. [MayDay,S&T,respect-w]