Stranica 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 61 do 70 od 76

Tema: Respect i S&T vs Đ-Rakia i Đ-O

Član foruma ekstremist's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ja isto mislim da tornado vise place za svojim ofom, sad ko je dobio ko izgubio moze svako na svoju stranu okrenit :pece palacinke:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

place?

pa ja bi ovo svaki put zakucao da znam da cu pobit toliko deffa i offa. i vise nego isplativo.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Raven ST Vidi post
    Jok
    Moš se javit IGM kad god oćeš.Nick= Raven.Ili čak i na skype.
    Nekad znam jeftino arteve djelit čak.
    Rudlavog ne poznam-možda jedan igm razmjenili nekad davno.Ajmo reć da ga poznam isto ko i tebe:daje cvijet:

Al ovo je spam-i izbrisat će nas.

sve ok, bez uvrede ... samo sam htio provjeriti koliko osoba ne cita moje postove ...

Član foruma Blue007's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Dodjem s mora i imam sto vidjeti, ekipica se zabavlja
    Pretpostavljam da bi bilo pametnije da sam izignorirao ovaj topic i pustio svekoliko pucanstvo da se nasladjuje, ali obzirom da to nije u mojoj prirodi, budem i ja par recenica napisao.
    Dakle ne vidim uopce razloga da se doticni hoff mistificira, da se zbrajaju stete napadaca i branitelja pa se utvrdjuje tko je bolje, a tko losije prosao. Isto tako, nema potrebe traziti nekakve izlike i opravdanja za ostavljanje offa u selu.
    Cinjenice su jasne, napadac je obavio svoj posao posteno, a mi smo malo zaspali ( doslovno ) i nepotrebno izgubili veci dio vojske. Dakle, kao sto su vec neki spomenuli, uvijek bih prihvatio sudbinu napadaca u ovom slucaju, braniteljevu bas i ne. Razlog je jednostavan, napadac je napravio sve kako treba i izvukao je maksimum iz date situacije ( da li se taj off mogao upotrijebiti bolje, svrsishodnije, nije uopce bitno, poslije slanja nema kajanja ), docim smo mi kao branitelji mogli puno bolje proci, ali eto, nismo.

Vidim ovdje puno "pametnih" komentara tipa "off se nikad ne ostavlja u selu", "meni se to nikad nije dogodilo" i tako dalje. Ma bravo . Pa naravno da se ne ostavlja u selu i da to nije bila namjera niti u ovom slucaju, ali isto tako treba znati sve detalje kako bi se moglo ispravno komentirati situacija. Off se nije povukao u svoje selo jer je i to selo bilo pod napadima, uz poveci minus, te je namjera bila ustajanje neposredno prije napada i povlacenje offa sto je kasnije moguce, kako bi se taj poveci minus drzao pod kontrolom do jutra. Nazalost, uslijed visednevnih napada i nocnih bdijenja nakupilo se umora te smo prespavali napad za par minuta. Zato je off jos uvijek bio u selu i zato je doslo do ovog, u svakom slucaju lijepog hoffa. Nista strasno ni tragicno, dogadja se. Nakon napada smo prebacili art ( dakle u tih nesto manje od sat vremena u 4 ujutro ) i na tome svaka cast mojoj dualki koja je imala sve spremno i za ovakav scenarij.

Jos moram prokomentirati jednu budalastinu koja se provlaci kroz neke postove, a to je taj famozni push naseg acca. BO je bio u tri navrata kod nas u proteklih par mjeseci i u ta tri navrata se acc pushao, kao sto se pusha i svatko drugi tko ima BO. Istina, kod nas je bio dakle tri puta ( nismo jedini u savezu, a ni sire ), docim je kod vecine bio jednom ili dva puta, ali je to itekako opravdano kroz broj killova i rusenja koji su koristili kome drugome nego savezu. Na kraju krajeva, izmedju ostalog, jedan od nasih off-ova je posteno"pao" kako bi savezu priskrbio jos jedan art BO od protivnika. Zasto je on izgubljen, to je vec neka druga prica. Takodjer, svi vi koji lajete o pushanju i velikim travian nepravdama pokusajte 8 mjeseci bez prestanka pljackati, ubijati, braniti i graditi i u svemu tome biti pri vrhu, pa cu mozda i uzeti vase komentare u obzir.

Nakon ovog gubitka offa se mirne duse mozemo okrenuti deffu, pa cemo valjda ubuduce i uspjesnije braniti svoje gradove

lp

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arhimond Vidi post

da se spavalo bio bi otet jer išlo je još napada

a netko trkelja gluposti...
    Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    netko trkelja gluposti...u ovom slucaju si to nazalost ti...
    Citat Citat od Blue007 Vidi post
    Cinjenice su jasne, napadac je obavio svoj posao posteno, a mi smo malo zaspali ( doslovno ) i nepotrebno izgubili veci dio vojske.
    blue :101010:

svaka čast,sve si realno opisao i rekao....mada ako imam dobre info oko tvoje dualke nije joj prvi put da je zaspala :p:p:p:p

arhi...
    prije nego slijedeći put pokušaš maskirat i opravdavat aj se ugledaj u blua

p.s. poznavajući tebe blue ne vjerujem da buš išel na deff te očekujem od tebe za kraj jedan ww off

pozdrav
    Uređeno od strane dadozg (06.08.10 um 16:51 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

ja vas nisam preveč razmel

zakaj se grezite oko tih napada

velki je zaskoćil malega i ovaj se je stisnul

pa to se barem vidi

zel mu je mjeru i ovaj je otišel podvijenog repa:steta:

i dajte mi rečite kaj je to off i kaj je to deff

nisem baš razmel preveč

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Blue007 Vidi post
    Takodjer, svi vi koji lajete o pushanju i velikim travian nepravdama pokusajte 8 mjeseci bez prestanka pljackati, ubijati, braniti i graditi i u svemu tome biti pri vrhu, pa cu mozda i uzeti vase komentare u obzir.
    evo samo ču još ovo prokomentirat pa možemo zatvoriti ovu epsku raspravu

bio sam na s1 prvih 6-7 mjeseci top 10 pop,off i heroj te pljačkali ja i dualci smo koliko nam se dalo jer uz dobro razvijene suporte čak ni pljačke nisu toliko bitne....
    uzeli smo art,dobili par pusheva i imali uvijek vojske...barem je tu teut zakon
    jedino kaj je bitno to je aktivnost,ako je acc pokriven cca 20 sati na dan te naravno gold se troši nemilice nije nikakav bed biti u top 10....te naravno ako si tako pametan igrač pa si očistiš veliku kartu u prvih 2-3 tjedna.....eto ako sam to ja mogao,onda nije to toliki problem
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Banned
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    blue :101010:

arhi...
    prije nego slijedeći put pokušaš maskirat i opravdavat aj se ugledaj u blua

pozdrav
    a ebiga, vidio da vaša PR služba se natječe za ukidanje pusha pa reko da okrenemo ploču,
    barem si ti poznat ko spin doktor izokretanja
    hihi skoro pa da je upalilo, ali tvrdi ste vi forumaši i matematičari
    eto sad se sve znamo napad je prošao , hof seciran sa svih strana,a bude uskoro i novih pa se opet čitamo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arhimond Vidi post
    barem si ti poznat ko spin doktor izokretanja
    jok,sve kaj sam rekao na kraju se obistinilo koliko god su to neki probali preokrenuti itd.....

veliku večinu boli kaj uvijek kažem sve u facu i kaj nisam ulizica pa prodavaju neku svoju priču
    ...zato sam i nadrapao dosta puta,kako u travianu tako i u RL

al da ne spamamo više....

čestitke napadačima,braniteljima više sreće drugi puta

over&out

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Lächeln

Još ne kužim kako svi tako brzo vraćaju offove od 30k sve u par dana.
    Po ovome kako se brzo rade offovi na kraju servera će biti preko 500 offova od pola milje.

HR serveri su zakon

Slične teme

1. Đ, U.S.B., @HARD@ vs RESPECT
    By TaraT in forum hr4
    Odgovori: 110
    Zadnji post: 14.07.10, 14:11
  2. [U.S.B.] vs. [MayDay,S&T,respect]
    By Jež in forum hr4
    Odgovori: 50
    Zadnji post: 16.06.10, 22:05
  3. Odgovori: 38
    Zadnji post: 13.06.10, 19:03