Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: T4 novosti

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno T4 novosti

Da li zna netko ima li kakva stranica gdje su smještne novosti o T4. :fajter:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

ne to već neki blog, što je admin govorio da će mo dobiti blog o novostima za T4 početkom Augusta

Član foruma Mirvet's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Izvinjavam sto pitam ali kad ce se tacno ovo uvesti

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Zašto se izvinjavaš FORUM i jeste za pitanja , trebao bi se uvesti sljedeće godine početkom proljeća... pa do tada mogu 10 puta prestati igrati..

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno Travian T4

http://dev.travian.org/?p=306

opet neke novosti zamolio bih Marka ili već nekoga da nam prevede.

Član foruma Sale_SRB's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ali to verzija dolazi tek na pocetku proleca... cini mi se na pocetku prolecnog hrx-a...meni je bolje da ostave ovakvo kakvo je... vise mi se svidja... nego sad da nesto poboljsavaju... EDIT igru totalno...
    kao i za ono travian t3.7 pa su nemci odustali jer bi se broj igraca prepolovio...
    Uređeno od strane Sensa (20.08.10 um 23:58 Uhr)

Član foruma Lukx_07's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Evo Prjevod na hrvatski od strane mene

Poštovani igrači,

Danas želimo pokazati drugi dio našeg revidirane zgrada.

Također želim najaviti da Traviana 3,6 značajku pod nazivom "Slotove Napada" ili "Okupljalište ograničenje" neće biti dio Traviana 4. Mi smo uklonili ovu značajku u Travianu 4 i zamijenili ga s dvije izmjene. Jedan od prilagodbe utječe na zidovima svakog plemena. Detalji se mogu naći u nastavku.

Glavna zgrada

Postoji samo mala promjena u glavnoj zgradi. To je želja od nekoliko igrača.

* Možete postaviti da se u potpunosti srušiti zgrade unutar naselja (potrebna je Glavna zgrada razina 10 ili viša razina)
    (Ranije ste morali uništiti zgradu razinu prema razini)

Kovačnica oklopa i Kovačnica oružija

Kovačnica oklopa i Kovačnica oružija će postati jedna zgrada. Kao što možete vidjeti, mi redizajnirati zgradu za Razvijanje oklopa (Kovačnica oklopa) u Travian 4. Zapravo mi još uvijek raspavljamo kako čemo nazvat novu zgradu. Kovačnica? Arsenal? Intendant? Smith? Forge? Obličje naprijed to čitanje tvoj rasprava :-)

Kovačnica oklopa i Kovačnica
    * Kovačnica oklopa i Kovačnica oružija postaju jedna zgrada
    * Jedinica nadogradnju efekata napadački i obrambeni vrijednosti sada
    * Ažurirati na ofenzivne i obrambeni vrijednosti su sada prikazane
    * Čineći jednu zgradu zastarjelu, svaki igrač je efektivno dobiva jedan slobodan slot (gradnje)
    * Novi zahtjev za Ujedinjene zgradu:
    o Glavna zgrada razina 3
    O Akademija razina 1

Zid,

Osnovni obrambeni vrijednost za naselje može se podići izgradnjom zida. Bonus koje svaki zid razini ovisi o plemenu to zgrade.

Dodatni bonus dobio po plemenu:

* Rimski Zid: 10 obrambenih bodova po razini
    * Galski Zid: 8 obrambenih bodova po razini
    * Teutonski Zid: 6 obrambenih bodova po razini

Korisnička Priča:

Kao što je najavljeno gore, mi uklonili "Okupljalište ograničenje" iz Travian 4 koncepta. Cilj tog Traviana 3,6 mogućnost je ograničiti mikro poljodjelstvo (mikro cijepanja poljodjelstvo = podjeliti napadačku vojsku na nekoliko malih jedinica (za zasjedu?) i pljačkati puno igrača).
    S ovom promjenom, mi više ne ograničavamo broj napada po razini okupljališta. Umjesto toga, želimo biti mikro poljodjelstvo napraviti više rizično dajući braniteljima način za povećanje gubitaka napadača.
    Igrači koji u početku servera neće graditi zid ionako. To znači neaktivan igrači može ipak biti pljačkan bez gubitaka kao što je bilo u Travianu 3.5.
    Ako uzmemo kao branitelje Gale na primjer, trebati će izgraditi zid na razinu 5 da se dobije 40 bodova za obranu svog sela. 40 bodova obrambena falanga bi jednaka jedan. Dakle, u stvari, napadač Gala će se uvijek "boriti" protiv sela s povećanim samoobrane izjednačavanje falanga jedinicom, kada se suoče razina 5 zida.

Svjesni smo da je svaki vodič na temelju kako za obranu od napadača se mora ponovo praviti ;-)

S druge strane, ovaj novi koncept će oslabiti Gale najviše. Roman ili Teutonci lako mogu povećati snage pljačkaških jedinica od strane nekih postrojbi kako bi izbjegli gubitke. Galski igrač - sa svojim slabim falanga jedinica (samo 15 bodova napada) - najvjerojatnije neće biti u mogućnosti da povećaju svoju razinu fanalgi za razumnu količinu izbjeći gubitke. Ali to je upravo ono što želimo. Galski igrači trebaju imati nepovoljan položaj kad je riječ o napadu u ranoj fazi igre. Gali - kao i sva druga plemena kao što je navedeno gore - i dalje će moći napadati igrača bez gubitaka, ako nije zid je sagrađen.

Nuspojava ove prilagodbe je dobrodošao kod nas: Važnost jedinice tipa ovna dobiva pojačala. Obično ovnova se koriste samo kada je u pitanju drobljenje obrambene snage (zida) tijekom srednjeg i kasnog igre. Sada su čak i korisne kada se radi o mikro poljodjelstvo (npr. protiv igrača koji je igrao nekoliko mjeseci i postaje neaktivan

Sve Pravopisne Greške Su rezultat nečega ljevoga
    :postcount:
    Uređeno od strane Lukx_07 (20.08.10 um 23:53 Uhr)
    ...a možda su u šumi?
    s1- ShaLa/RARE Hrx - Nightcore/JS

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kao sto u obavestenju o novoj Travian T4 verziji pise:
    Ujedno također najavljujemo osnivanje bloga za developere početkom kolovoza, gdje ćemo objavljivati i dijeliti s igračima sve novosti vezane za Travian 4 i njegov razvoj i napredak. Po osnivanju bloga bit ćete obaviješteni o njegovoj lokaciji.
    Sto znaci da novosti mozete pratiti na blogu.

PS. Ukoliko je neko zainteresovan da prevodi i objavljuje izmene sa bloga na ovom forumu neka me kontaktira putem privatne poruke.

Slične teme

1. Novosti o T3.6!
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 22.10.15, 01:15
  2. Novosti o finalu Travian 4 turnira
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 08.10.14, 01:09

Pravila postanja