Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od 20

Tema: koalicija / sakblje - minimalna ali dovoljna šteta

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

a neznam, IMHO offovi nista posebni.
    horva lijep,artreides isto, ostalo prosjek za ovu fazu.
    dapace, samo 1 off sa preko 10k kata? :/
    2 offa s 4k kata,bolje da su slana na nekog tko nema art,tamo rade neku stetu.
    ocekivao sam vece offove
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Ipak je Sakblje sa drugog pao na četvrto mjesto, a u ovoj fazi to baš i nije beznačajno
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

sve u svemu malo se zakompliciralo..dal su offovi dobri ili losi to nek procjene vlasnici sami..al mene zanima tko kuha najbolji čobanac
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

čestitke napadačima,sada bi se mogao očekivati interesantan rasplet
    s4-meduzac

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Ajde da se i ja javim , bravo WB :101010:
    Opet se samo vi i mi fajtamo .

Šteta je tu , i dovoljna je .

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Naravno čestitam na rušenju neka pobjedi bolji ,dobar off :101010::pivo::pivo:

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

takve offove smo odabrali, ipak sam obečao 7 offova ako the dođe na vrh., i tako će oni na put na kraju,kad se sve iskalkulira, sad samo treba izračunati vrijeme slanja da sjednu minutu prije kraja.

a nemožeš na ww koji je u izviđanju imao skoro 4 milje, a nakon alarma vjerojatno i malo više, moraš pustiti jednog ramera i izbor je pao na horvu čiji je ramer iz gg-a, da ovi iz sporednih sela imaju još vremena povečati svoje pješake i konje... ipak u gg-u ispadaju 1 po 1

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

horva, dobar off

maximus, bio bi odlican off da su i pjesaci uskladjeni s brojem kata i konja, jesu negdje upecani ili se nisu stancali ne znam, ali da su falili bome su falili, ovako samo solidan off...

nick praskaton, lol-cina...kako je mazio i pazio taj off, nikuda s njim ni slucajno, trzao na svaki fejk deffanjem, jos off selo, ja sam ocekivao tektonske poremecaje na serveru kada taj opali, a kada ono corak...
    sta ga niste uputili da se s toliko kata gadja trznica, a ne cudo?
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    a neznam, IMHO offovi nista posebni.
    horva lijep,artreides isto, ostalo prosjek za ovu fazu.
    dapace, samo 1 off sa preko 10k kata? :/
    2 offa s 4k kata,bolje da su slana na nekog tko nema art,tamo rade neku stetu.
    ocekivao sam vece offove
    Sjeti se da je koalicija ostala bez svih(osim jednog 3/4 koji je zadnja 2 mj bio kod equusa) arteva obuke, a sumnjam da su na to računali prije 3-4 mjeseca pa počeli ranije radit ovnove/kate
    Citat Citat od tabletomann Vidi post
    nick praskaton, lol-cina...kako je mazio i pazio taj off, nikuda s njim ni slucajno, trzao na svaki fejk deffanjem, jos off selo, ja sam ocekivao tektonske poremecaje na serveru kada taj opali, a kada ono corak...
    sta ga niste uputili da se s toliko kata gadja trznica, a ne cudo?
    Off nije uopće trebao biti slan na čudo s arhitektom, jednostavno se ne isplati

Sve u svemu moglo je i bolje, al šta je tu je, ide se dalje, WB ispucavanjem ovih offova gotovo i nema više šansi za pobjedu, al eto, vidjet ćemo...
    ...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Sjeti se da je koalicija ostala bez svih(osim jednog 3/4 koji je zadnja 2 mj bio kod equusa) arteva obuke, a sumnjam da su na to računali prije 3-4 mjeseca pa počeli ranije radit ovnove/kate

Off nije uopće trebao biti slan na čudo s arhitektom, jednostavno se ne isplati

Sve u svemu moglo je i bolje, al šta je tu je, ide se dalje, WB ispucavanjem ovih offova gotovo i nema više šansi za pobjedu, al eto, vidjet ćemo...
    u pravu si za offove, nisu trebali na ww- na ovim lvlima, trebali su na 50-tom lv, ali WWW ti je kao sapunica, sad se svi vole, pa se sutradan svađaju, pa prekosutra opet svi zajedno, pa nakon par dana opet se svi mrze, pa odlaze, dolaze, i tako dalje, da ti ne objašnjavam - tako je i završilo, bez puno offova, pravi pravcat deff savez, sa milijunima deff-a,,,, dok bojna sasvim druga priča,
    kako god bilo sapunica završava uskoro.
    WWW- zauvijek, (ponekad sa prekidima )

a kako nema akcija ni na koga već mjesecima, svatko je htio svoj off zapucati - A KUDA NEGO U WW pa što bude, pa eto zapucao ga je u WW, nadajući se barem malom oštećenju....,
    meni osobno ne smeta što se zapucao u WW, neka je, barem kad nema organiziranih akcija, a soliranje po mapi sa tisućama naselja je u ovom stadiju igre bez veze

a što da kažem igraču kad ti napiše IGM poruku : ovo mi je off xxxx/xxxx i htio bi ga zakucati na WW, a off nikako u kombinaciju, osim eto da prije nekog ovnaša ubije 20-30 K deff-a, da barem bude od koristi. Mnogi offovi okrnjeni su u solo napadima po farmama, neki zaginuli od minusa, neki od neodgovornih sittera i svega i svačega

kao što rekoh, kad nema organiziranih akcija, neka se zabijaju, barem im čini neko zadovoljstvo kad vidi report i kaže "udario sam u WW" i u ovakvim okolnostima ih podržavam. Da samo vidiš kakvi otpatci stižu svaki dan na Den-ov WW i ostala 3 sela ovo bi ti bilo najmanja stvar za komentiranje...., pa samo gledaj Denove deff bodove iz dana u dan... svaki dan po 10-tke tisuća bodova ide gore u braniteljima....,
    ajmo svi sve zabiti u DEN-ov WW ..............:welcome:

Slične teme

1. Odgovori: 22
    Zadnji post: 31.07.10, 20:22
  2. lollypop vs. master odin,steta dovoljna
    By beštija in forum hrx
    Odgovori: 53
    Zadnji post: 20.05.10, 20:45
  3. Odgovori: 25
    Zadnji post: 16.05.10, 13:27
  4. Odgovori: 20
    Zadnji post: 06.01.10, 14:34