Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 56

Tema: MiD vs PPZ koalicija(i obrnuto) Steta mnogo velika za ovaj server

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od lepa maja Vidi post
    Phahahaha.Ajes ne kenjkaj brate mili.Mogao si poslati 100000000000000 fejkova i bio bi isti rezultat.Jednostavno ne znaš i priznaj.Ljudima si samo uništio kate.I dobra mi je tvoja: mid je svoje off-ove sve pokazao mi nismo......:(
    PHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
    Pa nemate offere PHAHAHAHAHAHAHAHA.Koji si ti lik
    Kao ono nečemo vam pokazati ofere PHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
    Nemate Ajese moj ofere tako reci.Đaba ti pushevi i gluposti kada imaš ofere koji neznaju igrati.Možda imate pješaka i konja ali ostaloga nemate jer ste neznalice.Đaba ti pushevi kada pushate debilkane koji neznaju kaj bi sa resima.To je dobro za midovce naravno.Oni več uništavaju tim vrlim oferima cropiće.I bolje da je tako.Nisu ih ni zaslužili imati.
    Ajes molim te da govoriš istinu a ne da kenjkaš, nema smisla.
    I još jednom da se nasmijem PHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH!:blink:
    Pozz,

ne znam tko si, koji ti je nick niti iz kojeg si saveza - ali nije ni bitno... Smatram da ovakvo vrijedjanje i izjave nisu primjerene. Cinjenica je da je MID odradio odlicnu i off i deff akciju i da im na tome treba cestitati ali vrijedjati cijelu jednu grupaciju (sastavljenu od gomile ljudi koje uopce ne poznajes i nemas pojma kakvi su ljudi i igraci ) na osnovu jedne akcije je (blago receno) nekorektno.

Da ne bi bilo zabune: ovakvo bi bilo moje misljenje i da je situacija obrnuta, dakle - nije reakcija zbog toga sto se pljuje po nasim saveznicima nego zbog toga sto ovakav nacin komunikacije smatram neprimjerenim.

Jos jednom, cestitke Mid-u na odlicnoj obrani i uzvratu napada:

PPZ - biti ce bolje drugi put - dug je put do kraja servera.

:nema odmora:
    Uređeno od strane voriorka (09.08.10 um 15:32 Uhr)
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

definitivno malo pretjerano
    iii, ako moze pojasnjenje ovoga?

Citat Citat od ares31 Vidi post
    .. sada se moji simsitteri možda nauče da moraju slati fejkove.... i da nismo očekivali deff jer je bilo fejkano dosta meta

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    definitivno malo pretjerano
    iii, ako moze pojasnjenje ovoga?

Nemože ti to objasniti jer ni on to ne zna.:goodpost:

Citat Citat od voriorka Vidi post
    Pozz,

ne znam tko si, koji ti je nick niti iz kojeg si saveza - ali nije ni bitno... Smatram da ovakvo vrijedjanje i izjave nisu primjerene. Cinjenica je da je MID odradio odlicnu i off i deff akciju i da im na tome treba cestitati ali vrijedjati cijelu jednu grupaciju (sastavljenu od gomile ljudi koje uopce ne poznajes i nemas pojma kakvi su ljudi i igraci ) na osnovu jedne akcije je (blago receno) nekorektno.

Da ne bi bilo zabune: ovakvo bi bilo moje misljenje i da je situacija obrnuta, dakle - nije reakcija zbog toga sto se pljuje po nasim saveznicima nego zbog toga sto ovakav nacin komunikacije smatram neprimjerenim.

Nisam pretjerala.Zato jer Ajes nekorektno objašnjava situaciju.Ako nisi vidjela na prvom mjestu predbacuje savezu šta akcija nije uspjela.Sam sebi ulazi u usta.Prvo bilo je mnogo fejkova a kasnije neuspjelo jer ih nije bilo.ccccccccccccc
    Još jednom smjeh PHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!:master:
    Uređeno od strane lepa maja (09.08.10 um 15:46 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Mislim je pjesnik htio reci da je fejkano puno meta ali da je problem sto je malo ljudi sudjelovalo u fejkanju... (tako sam barem ja to shvatila)
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Mislim je pjesnik htio reci da je fejkano puno meta ali da je problem sto je malo ljudi sudjelovalo u fejkanju... (tako sam barem ja to shvatila)
    moguce
    ipak, necu reci malo bahato, ali naivno ili prepotentno (ne mogu pronaci pravi izraz) je izjaviti: "nismo ocekivali deff"
    ali, kazu da se na greskama uci
    nadamo se uskoro i drugoj rundi i kompletnim offovima od strane ppz

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Chvarak Vidi post
    savjet: dok šalješ sve pluginove, sve addonove sve živo i neživo isključi, skype, torrent ma sve kaj ima veze s netom a da nije mozilla

meni je rastegnuo 8 napada na 14 sekudni onda sam lijepo sve poisključio (uključujću flash pluginov i takve stvari) i skucao 8 u sek a htio sam samo 6 :sjekiraš:

tako da ako te zaje....frkava ko mene možeš i tome doskočiti

P.S. da nisam skroz offtopic; lijepa akcija

hvala ti,da nisam iskljucio to sranje..sad cu znat

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Pozz,

vori smiri se..reci cu ti marku

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    moguce
    ipak, necu reci malo bahato, ali naivno ili prepotentno (ne mogu pronaci pravi izraz) je izjaviti: "nismo ocekivali deff"
    ali, kazu da se na greskama uci
    nadamo se uskoro i drugoj rundi i kompletnim offovima od strane ppz
    ma gle nisam organizator akcije
    ali priča ti je otprilike ovakva,
    i prije dok se fejkalo izviđalo se da vidimo kako se ponašaju
    i šta brane
    dotično selo nije imalo ni zida ni deffa, nikad, iako se fejkalo
    zato je organizator reko lupimo tamo

odabralo se odrđen broj meta i sve se fejkalo
    da fejkovi sjednu više ili manje u isto vrijeme
    te da se napadi slažu

po meni je problem šta se očito tu metu fejkalo bolje nego
    ostale, tj. slab odaziv saveza na mm-ove fejkanja

evoza primjer ja i tristan smo se tipkali
    kod njega bilo cca 27 fejkova kod mene 100+
    dakle definitivno mid zna da može računat na sve članove saveza
    šta očito ppz nemože

šta se mene tiče,
    ovnova sam imo malo zato jer ko rimljanin
    sam koncentriran na kate, ovnove sam počeo radit nedavno
    obzirom da sam offom čistio 2 arta i još par zakucavanja
    nisam imo off za probijanje, dakle off je bio u izradi i balansiranju u trenutku kad sam ga slao
    kad sam vidio da meta je digla 30 popa znao sam da se radi o zidu i kamenoklesaru
    te da ćemo se zavidat,
    mid je odlično zdefo i nije deffo samo to selo već još nekoliko (izviđali smo)
    dakle lošom izvedbom fejkova sami smo pokazali kud idemo

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

ma, sve to stoji, naravno da se i savez mora potruditi
    ali, najveci dio moraju offeri podnjeti
    jer, kako sad na okupljalistu mozes bojama oznaciti napade, uz malo aktivnosti vidis koji su novi
    a one od igraca sa po 3-5 gradova naravno da ces "automatski" iskljuciti, i ponekad ti je uopce smjesno gledati, a da ne govorimo o slucajevima kad kao fejk posalju pljacku
    bez uvrede za ppz, ali niste imali niti jedan probijacki off
    ako sam dobro vidio, prvi je isao 8k batina i 2,5k tv (ne sjecam se sad napamet broja ovnova)
    a to za ovaj stadij igre, bez obzira na artove je malo
    posebno ako ides na gg, i koliko god dobro da isfejkas, moras biti spreman na deff, ssto u ovom slucaju niste bili spremni
    i naravno da to nije neki opaki udarac ppz-u, sve se to nadoknadi brzo i krene u 2. rundu

edit: malo sam bacio opet pogled na offove
    over, ma tvoj je jos mega off naspram ostalih
    + koky koji, kako je navedeno dolazi kao slag, a ne kao predjelo
    Uređeno od strane TaraT (09.08.10 um 17:24 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    ma gle nisam organizator akcije
    ali priča ti je otprilike ovakva,
    i prije dok se fejkalo izviđalo se da vidimo kako se ponašaju
    i šta brane
    dotično selo nije imalo ni zida ni deffa, nikad, iako se fejkalo
    zato je organizator reko lupimo tamo

odabralo se odrđen broj meta i sve se fejkalo
    da fejkovi sjednu više ili manje u isto vrijeme
    te da se napadi slažu

po meni je problem šta se očito tu metu fejkalo bolje nego
    ostale, tj. slab odaziv saveza na mm-ove fejkanja

evoza primjer ja i tristan smo se tipkali
    kod njega bilo cca 27 fejkova kod mene 100+
    dakle definitivno mid zna da može računat na sve članove saveza
    šta očito ppz nemože

šta se mene tiče,
    sam koncentriran na kate, ovnove sam počeo radit nedavno
    obzirom da sam offom čistio 2 arta i još par zakucavanja
    nisam imo off za probijanje, dakle off je bio u izradi i balansiranju u trenutku kad sam ga slao
    kad sam vidio da meta je digla 30 popa znao sam da se radi o zidu i kamenoklesaru
    te da ćemo se zavidat,
    mid je odlično zdefo i nije deffo samo to selo već još nekoliko (izviđali smo)
    dakle lošom izvedbom fejkova sami smo pokazali kud idemo

Lijepo i točno objašnjeno.Svaka čast.Samo šta to znate od početka zar ne?Vodstvo mora znati sa koliko ljudi raspolaže.Najgluplja stvar je samo napisati mas poruku za fejkanje i baš te briga tko će slati.Pa valjda znate da vaši u savezu nemaju niti kata za fejkanje.Midu nije bio uopće problem skužiti kamo se ide.
    Mid radi to drukčije.Ima raspoređene grupe napadača (po 8-10 komada) koji fejkaju iste igrače (do 5 gradova) i napadaju jednoga.Nema tu masovnog fejkanja u smislu da svaki igrač fejka 50 gradova ....To je ppz-ova glupost.Da imate,a nemate 10 offera akcije bi vam prolazile.Mid ima 15 igrača sa kompletnim ofovima i to velikim i još k tome bar 20-ak sa manjim ali kompletnim ofovima.Kompletni of=pješaci,konji,ovnovi i kate.Sa takvim igračima i kreten napravi dobru akciju.:girlw:
    Tvoja rečenica:"šta se mene tiče,
    sam koncentriran na kate" Vidiš kako krivo razmišljaš.Ti si već na WW-u.Bratec to se tako ne dela, kako bi Bandić rekel.Ako si offer moraš imati i ovnove i kate.Bez obzira jesi rimljanin ili teut.Svaki ofer mora do sada imati: Veliki ofer 20k i kusur pješaka, 10k i kusur konja, 1k ovnova i 1k kata.Manji duplo manje.Ako to nema do sada onda nije ofer.I nema tu više mudrosti.

I još jedna bitna stvar.Kad već nemate ofere zašto idete u rat?Najvjerojatnije jer se osječate posramljeno i bitniji je vam je ego nego igrači koji igraju sa vama.Moj savjet je da šutite i kenjate dok ove ofere ne naučite kako se radi off i igra.Naravno molite boga dragog da vas mid ne udari opet,a ako to ne učine sada kada su vas načeli onda njima VELIKI MINUS.
    Da se razumijemo ne pljujem po ppzeovcima nego im na moj čudan način želim pomoći

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 08.08.10, 19:06
  2. Odgovori: 22
    Zadnji post: 31.07.10, 19:22
  3. Odgovori: 51
    Zadnji post: 03.05.10, 20:27
  4. Gallia+ vs. / šteta velika
    By SPUZVA BOB SKOCKANI in forum hr2
    Odgovori: 18
    Zadnji post: 10.04.10, 16:17
  5. Odgovori: 20