Stranica 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 72

Tema: THE RF vs hakeri

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od špija Vidi post
    Opet ja. tema su hoffovi. Točno je da je xena s jako malo offa katala okupljalište. To je bilo jako mudro i mislim da je branitelje jako iznenadilo. Čestitke xeni na izabranoj meti. međutim od solidnijih offova vidio sam samo onaj od dubmledore-a. Neznam gdje su drugi. Govorim o offovima iznad 100000 kila pješaka????

Uostalom čestitke i jednima i drugima.
    do sada je svatko poslao koliko mu je trebalo da uspori onoga drugoga. Glavni offovi se još uvjek čuvaju, ali budemo i nih vidjeli.

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Milim da Nixon može editirati post sa još dva offa.Ako ne mi ćemo postaviti!
    Uređeno od strane Hefest (10.08.10 um 18:32 Uhr)
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Milim da Nixon može editirati post sa još dva offa.Ako ne mi ćemo postaviti!!Upravo su sjela!!
    ako su u sklopu akcije, sačekaj njih, a ako nisu nemoj bez odobrenja moderatora (ali to znaš i sam ). Ali, možeš reći gdje i koliko

izgleda da je baba mara nešto malo previdila. No o tome malo kasnije
    Uređeno od strane ćale-os (10.08.10 um 18:38 Uhr)

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Nisu ništa ekstra,ali jedan je bio fin ovnaš neznam zašto je poslan ali eto,dok drugi je offić!
    I dali je u sklopu akcije ja to najmanje znam!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kako ste vi meni supach....
    Deffa nema teorije da je toliko bilo koliko kaze tabletoman...ako je bilo stavi hof sa deffom...tak i tak ste sad u debelom zaostatku......

Molio bih opet nekog da izracuna koliko su unazadjeni moji predragi hakeri...

Te ajmo sad izdeffat tapira da ovo zavrsi....

THE-RF Skidam vam kapu...svaka cast kaj niste glumili gljive kak ste pisali na forumu da budete...

Offovi???
    Pa koliko sam vidio preko moba svaki je srusio svoju metu osim par...dakle savrsen posao....nece valjda trositi mega offove na vas hahahahahahaha

Sad cekamo napokon da svz i ibz pokazu svoje offove,znamo da imaju par offcina kakve jos nismo vidjeli
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od špija Vidi post
    Opet ja. tema su hoffovi. Točno je da je xena s jako malo offa katala okupljalište. To je bilo jako mudro i mislim da je branitelje jako iznenadilo. Čestitke xeni na izabranoj meti. međutim od solidnijih offova vidio sam samo onaj od dubmledore-a. Neznam gdje su drugi. Govorim o offovima iznad 100000 kila pješaka????

Uostalom čestitke i jednima i drugima.
    čitav server se ratovalo i neće bit ni jedan off preko 100k pješaka

odlične akcije, šteta prilično velika, bez arta stabilnosti stvarno nema smisla
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    Kako ste vi meni supach....
    Deffa nema teorije da je toliko bilo koliko kaze tabletoman...ako je bilo stavi hof sa deffom...tak i tak ste sad u debelom zaostatku......

Molio bih opet nekog da izracuna koliko su unazadjeni moji predragi hakeri...

Te ajmo sad izdeffat tapira da ovo zavrsi....

THE-RF Skidam vam kapu...svaka cast kaj niste glumili gljive kak ste pisali na forumu da budete...

Offovi???
    Pa koliko sam vidio preko moba svaki je srusio svoju metu osim par...dakle savrsen posao....nece valjda trositi mega offove na vas hahahahahahaha

Sad cekamo napokon da svz i ibz pokazu svoje offove,znamo da imaju par offcina kakve jos nismo vidjeli
    vidm da si kupio babu maru u privatne svrhe. Govoriš već mjesec i pol što će biti, a ljudi te prozivaju. Daj mi tipu za sutrašnje tekme, ti i drogan kupite kod bakice nešto špeka, pa da bude sve ok

zamolba moderatoru.. Jedan dio ovoga jeste spamanje, ali služi da se ljudi malo zbliže, a opet cijeli razgovor ide u pravcu toga da i komentramo napade i hoff-ove. Ako je van svh pravila, prebaci u chat, ali mislim da je pozitivnije da ostane ovdje i da se prića malo otvori
    Uređeno od strane ćale-os (10.08.10 um 19:20 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Rekla mi baba mara da padaju oba the ww sela i da exfeniks odnosi pobjedu ni kriv ni duzan

E moj cale na kraju se sve obistini o cemu ja trabunjam....hehehehehehe
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    jeste tu, ali to nije ni izbliza onaj savez sto je nekada bio, a to znas i sam...
    uostalom, ismijavas nam tu deff koji nije bio extra, ali nije bio ni mali nego sasvim solidan u usporedbi s onim cim ostali raspolazu, ali je kako sam ti i napisao zbog nedostatka arta, a ne manjka deffa bila jaca steta...zasto pricas ako nisi upucen?
    Pa sexy zoo i nije planirao igrati do kraja već dok izdrzimo.to je već sto puta rečeno
    pa nećemo valjda opet o tome nije ni vrijeme ni mjesto.
    Ja samo prigovaram na količinu deffa u vašem ww selu,a to sto nemate art ipak je vaša greška ili bezobrazluk the/rf-a koji je sve pokupio.Naravno i obrana oba ww sela umjesto jednog stvar je taktike i odluke rukovodstva.dal su pogriješili prosudite sami.

Btw šta god vi rekli na 98 lvl mora biti vise deffa,ako ga nema onda je to ww samo da ga imate.
    Plizz nemoj se ljutiti na moje komentare nego razmisli kad budeš imao ponovo ww na nekom serveru šta je pametno,a šta nije.
    Uređeno od strane bero (10.08.10 um 20:00 Uhr)
    Sexsyguya/s1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    Rekla mi baba mara da padaju oba the ww sela i da exfeniks odnosi pobjedu ni kriv ni duzan

E moj cale na kraju se sve obistini o cemu ja trabunjam....hehehehehehe
    ima i za exFeniks. THE-RF je pokazao puno, WB također, budemo vdjeli

možda ima još netko off-a, a ako ne, pa vrijeme je za kraj servera

Slične teme

1. Hakeri vs. THE-RF
    By tabletomann in forum hr1
    Odgovori: 34
    Zadnji post: 14.08.10, 20:57

Pravila postanja