Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 41

Tema: Početnička zaštita.

Banned
    Registriran
    Nov 2008

Beitrag

Vrlo jednostavno što server duže traje ti imaš dužu zaštitu...:lock:

pepeljuga_ri
    Gost

Uobičajeno

a jel se može početnička zaštita prekinuti prije vremena? i još jedna stvar mi nije jasna. na serveru 4 imam početničku zaštitu do 31.1. a jutros me neki tip napao?!?!?!

Član foruma KingDest's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

omg kad se registriraš i uđeš u acc imaš jednu poruku odi u nju i pročitaj je,sve če ti pisati

Član foruma KingDest's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pepeljuga_ri Vidi post
    a jel se može početnička zaštita prekinuti prije vremena? i još jedna stvar mi nije jasna. na serveru 4 imam početničku zaštitu do 31.1. a jutros me neki tip napao?!?!?!

zaštita se nemože prekunitu nego istekne nakon određenog vremena (a i da može zašto bi je prekidao,šta ti je žao što nisi farma?:lol2

a za ovo drugo nema logike i nemoguće

hooler
    Gost

Uobičajeno Pocetnicka zastita od samo 24h

dakle neki su pljackali vec nakon 24 sata te sam pitao MH u cemu je stvar, jel to muljaza ili sta.

Mislio sam da je minimalna 3 dana, no on mi je rekao ako se regas prije pocetka igre te ulogirat odmah cim krene da ti je pocetnicka 24 h.

ja sam se regao prije te ulogirao odmah cim je pocelo i zastita mi je trajala 3 dana.

na koju shemu?

Uobičajeno

Jel ti Multihunter rekao, ako se ulogiras odmah kad krene server i ako se registriras prije pocetka, da drugi nasprem tebe imaju 24 h zastitu ili ti?

"Zrinjski ti si moja sreća, Zrinjski, ti si život moj, nek' se naša pjesma čuje, ajde Zrinjski zabij gol."

Partyanerr
    Gost

Uobičajeno

mozda te niko nije napadao ili tak nest ko ce to znat,mozda je doslo do neke pogrijeske, uostaloom zast uopce to pitanje budi sretan da ti je trajala 3 dana pocetnicka zastita a ne kao ostalim a24 sata koji us se regali prije:lol2:

satho
    Gost

Uobičajeno

Koliko tebi traje početnička zastita to mozes znat kad stavis pticu u profil tj [#0].
    Koliko drugima isto tako ako su stavili pticu u profil.
    Ako sumnjas da je netko varao prijavi MH-u.
    Pljacke koje se dogadjaju na serveru koji je tek poceo je oaza u vecini slucajeva
    a nekad se i neka greska potkrade pa to prijavi MH-u da provjeri.

Član foruma Jale13's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Speed server?
    Prisjećam se riječi babe Atifa u rijetkim trenucima dok je ovaj bio trijezan...

hooler
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Partyanerr Vidi post
    mozda te niko nije napadao ili tak nest ko ce to znat,mozda je doslo do neke pogrijeske, uostaloom zast uopce to pitanje budi sretan da ti je trajala 3 dana pocetnicka zastita a ne kao ostalim a24 sata koji us se regali prije:lol2:
    zasto to pitanje??

pa nakon prvog dana je majstor imao 1000 ukradenih resursa

ako je neka muljaza nisam valjda budala da igram s ljudima koji imaju povlastice

prijavio sam MH i dobio sam vec gore navedeni odgovor s kojim nisam zadovoljan posto nije tocan na osnovu mog iskustva jer sam takodjer krenuo iste sekunde kad se poceo server a zastita mi je trajala 3 dana.

Slične teme

1. Početnićka zaštita/registracija
    By Poplava in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 29.07.10, 19:58
  2. Kako da vratim početničku zaštitu?
    By Dado_CRO in forum Stara pitanja
    Odgovori: 23
    Zadnji post: 25.03.09, 20:37
  3. početnićka zaštita
    By pero031 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7