Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 61

Tema: exFeniks vs PiP

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Lijepa akcija, naročito prvi off (ipak je najskuplji)

Zbroji štetu pa ćeš vidjeti da je ipak manja nego na billiyu. Bili nema ni glavnu zgradu, a velika skladišta su puno više stradala. O WW da i ne govorim. Ali ipak, dobar tajming, i pametno potrošeni offovi. Nadam se da imate još koji.
    :pivo:
    Ma jasno je to, to sam i napisao na kraju...
    PiP jos moze nastavit gradnju, nas je nepopravljiv.
    s1: Ffl, tekla12

Član foruma Zmajček's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Cestitao bih exfeniksu na sjajno uocenoj i iskoristenoj prilici, te kvalitetno provedenoj akciji. Duboki naklon od mene i kompletnog pip-a. Mi smo bili svjesni da je zamjena arteva bila kockarski potez, nadali smo se da cemo se uspjeti provuci, ali nazalost nismo. Cestitke jos jednom.

Da ne bi ispalo da samo cestitam moram napisati i dio koji meni osobno smeta iako sam svjestan da ce me sada popljuvati dobar dio forumasa, ali jednostavno moram iznjeti par detalja. Naime, velike cestitke za provedenu akciju onima koji su server od pocetka do kraja odigrali u nekom od saveza fenix koalicije. S njima svima se bilo gust nadmudrivati i boriti tokom servera. Ali ono sto po meni baca mrlju na kompletnu akciju je cinjenica da je u akciji bilo igraca koji server nisu proveli u toj koaliciji, nego su ga proveli u savezu koji PiP nije dirao kao uslugu 1. Bojnoj, posto ih je taj savez pomagao u deffu. Ti igraci nisu bili dirani od strane feniksa, jer su s njima imali potpisan nap, a PiP ih nije dirao iz vec gore navedenog razloga. Nedugo je u tom savezu doslo do razdora, i ordređeni broj igraca je iz saveza izaslo i osnovalo novi savez koji je potpisao saveznistvo sa feniksom i danas sudjelovao u akciji. Ostatak saveza je potpisao saveznistvo s bojnom i sada je sudjelovalo deffom i resima i u obrani naseg ww-a, na cemu im naravno zahvaljujemo. Da me se ne shvati krivo, svjestan sam da je rijec o ratno igri, da je cilj igre sagraditi ww. Svjestan sam i da su neki spremni na svakakve poteze da bi do toga cilja dosli, ali zelim istknuti svoje neodobravanje takvih poteza. Ne bih zelio imenovati te igrace niti pribjeci njihovome vrijeđanju, jer svatko igra kako misli da je najbolje za njega i savez kojemu je odan. Samo zelim istaknuti da to nije metoda ili nacin kojim bih se ja volio posluziti. Mi se ponosimo cinjenicom da nismo mjenjali saveznike kao carape, niti smo pristajali na razne nemoralne ponude za promjenu strana, kojih je tokom servera bilo. Također smo svjesni da nas je nasa naivna odanost saveznicima s kojima smo se rame uz rame borili od pocetka servera sada vjerojatno i kostala pobjede, ali nama su neke stvari ipak vaznije od pobjede i nije nam zao.

Mi smo iz utrke ispali, zelimo svima preostalim kandidatima puno srece i cestitat cemo pobjedniku, jer tko god dođe do pobjede, to ce sigurno biti zasluzeno.

Cestitke feniksima jos jednom.
    Uređeno od strane Zmajček (12.08.10 um 12:28 Uhr)
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od stigma Vidi post
    Evo da opisem malo razvoj dogadja koji su usljedili uoci napada.

Jos od pocetka gradnje ww-a planirali smo nase polovne off-ove zakucat u PiP, ali imali smo premalo kataša, a oni x3 arhitekturu.
    Sam napad se konstantno odgadjao, zbog pomajkanja dogovora. Te jucer kroz jutro kad je postalo jasno da vise nemozemo cekati, (jer je koalicija odlucula deff iz dena porebacit u pip) isplanira se akcija koja bi vjerojatno neslavno zavrsila. Plan je bio pokusat prvo uzet x3 art, te malo iza toga poslat katase na ww.
    Kad ono odjednom PiP vise nema x3 art, vec WB-ov X5, koji pocinje djelovat danas u 10:28.
    Prilika pružena, prilika iskorišena. Javlja se svima dostupnima da se odmah krece.
    Naravno da je moglo biti i bolje, neki vec u samom startu nisu stizali, neki nisu bili on-line pa nisu ni poslali svoje napade, ali moglo je biti i puno gore. Tako da smo sve skupa zadovoljni.

Evo sada svih reporata koje smo skupili, ima ih jos, pa ako tko zeli nek posalje pa cemo ga dodati :-)

tekla12, probivanje zida (moj off):
    http://travian-reports.net/hr/report/122347cb53f

slaven32, nismo ocekivali da zid tako lako pada, pa ide jos jedan ramer:
    http://travian-reports.net/hr/report/122371f027c

COCACROERO:
    http://travian-reports.net/hr/report/12237671ea2

Diva Grabovčeva, ona obozava GZ :
    http://travian-reports.net/hr/report/122375f72f1

pere_hr:
    http://travian-reports.net/hr/report/1223793c35a

ROŽICA, jedan od zanimljivijih :-)
    http://travian-reports.net/hr/report/1223858b2a9

maduto:
    http://travian-reports.net/hr/report/122390b0d5a

Groo:
    http://travian-reports.net/hr/report/122392fcacc

neznam kolika je ukupna šteta, tko želi neka zboji. Ali sigurno manja nego nama na Billy-u.
    fali ti samo eewan
    http://www.travian-reports.net/hr/report/122468ef3dc
    Uređeno od strane drlja (12.08.10 um 12:25 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    fali ti samo eewan
    Znam, njega nemam
    Još se ljuti što nisu svi poslali na vrijeme
    Uređeno od strane stigma (12.08.10 um 12:30 Uhr)
    s1: Ffl, tekla12

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Par finih offova, ostali taman da naprave štetu, fino iskorištena prilika.

Možda pomalo nepromišljen potez, zamjena arhitekta dok su pored tebe offovi koji samo čekaju kad ćeš pogriješit, no dobro, šta je tu je

Čestitke napadačima.
    probalo se, da je zamjena napravljena, protivnik nebi tako lako krenuo, a dotle bi došao sav deff koje je krenuo tamo...,

sad ga vračamo nazad....

igra je takva, nama artx5 nije pomogao sa rimljaninom, uvijek su nam gađali svj. čudo
    a na art selu sa 1.650 000 deff-a porušili su nam zid kao da je od papira..., tako da smo odlučili zamjeniti art pa probati tako....,

samo smo to trebali za vrijeme rušenja billya zamjeniti...., i tijekom noći ..., ali eto propust....,

kao što kaže zmaj, čestitamo bilo kojem rušenom WW koji pobijedi

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Znam, njega nemam
    tekla predobar rimski off, mada bih volio da je cesra bilo više
    al svejedno odličan

imam neku slabost prema rimskim offovima

skoro pa da nije moglo biti bolje izvedeno sa takvim offovima

čestitke
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Znam, njega nemam
    a lijepo smo izračunali da vam treba u prosjeku 17-24 sata, samo nismo računali da su vam offovi već ranije bili spremni za polazak, ono čisto par sati za okupljanje off-a, pa uočavanje promjene... , ali eto čekali ste i dočekali....

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Zmaj prvo se malo raspitaj kad pljuješ po nekome te iste igrače ste napadali i otimali sela.
    A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom do dolaska natara.
    Al neka ti Vodstvo objasni što se tad događalo i zašto smo izašli iz JBT saveza i zbog čega se i dalje ne diram niti hoćemo.
    Ovako si popljuvao cijelu akciju bez razloga.
    Uređeno od strane Slaven32 (12.08.10 um 12:38 Uhr)

Član foruma ScorpioCRO's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

cestitke exFeniks ekipa .. lijepa akcija, kapa dolje

Citat Citat od Slaven32 Vidi post
    Zmaj prvo se malo raspitaj kad pljuješ po nekome te iste igrače ste napadali i otimali sela.
    A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom do dolaska natara.
    Al neka ti Vodstvo objasni što se tad događalo i zašto smo izašli iz JBT saveza i zbog čega se i dalje ne diram niti hoćemo.
    Ovako si popljuvao cijelu akciju bez razloga.
    daj ti meni reci .. zasto sam onda ja bio popljuvan od strane vodstva kad sam napao Yndija?
    pa su svi skocili na mene i JBT i Bojna i PiP .. te su mi izricito rekli zasto napadam igrace koji deffaju nase saveznike...
    al kao sto rekoh ..

svaka cast za akciju .. zivot ide dalje
    Uređeno od strane ScorpioCRO (12.08.10 um 12:41 Uhr)
    S1 - ScorpioCRO // dežurni krivac PiP-a

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Odlicni hofovi ali mogli ste znat da je na ww selu vise milijuna deffa

Slične teme

1. Odgovori: 12
    Zadnji post: 06.08.10, 08:33

Pravila postanja