Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 61

Tema: exFeniks vs PiP

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    tekla predobar rimski off, mada bih volio da je cesra bilo više
    al svejedno odličan

imam neku slabost prema rimskim offovima

skoro pa da nije moglo biti bolje izvedeno sa takvim offovima

čestitke
    koliko ga gradim i mora bit dobar , e da je još BO
    Sa EI mi je bilo lakše pljačkat, zato i jesam krenuo sa njima
    iako EI i EC imaju isti omjer nap. bodova/potrosnja hrane,
    ipak EC daje vise nap. bodova/vrijeme gradnje pa sam se tek prekraju prešaltao
    s1: Ffl, tekla12

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ScorpioCRO Vidi post
    cestitke exFeniks ekipa .. lijepa akcija, kapa dolje

daj ti meni reci .. zasto sam onda ja bio popljuvan od strane vodstva kad sam napao Yndija ?
    pa su svi skocili na mene i JBT i Bojna i PiP ..
    al kao sto rekoh ..

svaka cast za akciju .. zivot ide dalje
    Na samom početku je se trebalo reći s kim se planira.
    Meni bojna nije ništa napravila i respekt al PiP se malo zaigrao malo prije osnivanja "prvih feniksa" i tu je izgubljena mogućnost savezništva.

A da se nastavilo yndiea napadat ili bi JBT ušao u rat ili bi se raspao i neznam što vam je u tom trenutku bilo bolje.

Član foruma Zmajček's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Slaven32 Vidi post
    Zmaj prvo se malo raspitaj kad pljuješ po nekome te iste igrače ste napadali i otimali sela.
    A Savez JBT nije nikad imao savezništvo sa Bojnom Saxy a ni PiPom dodolaska natara.
    Al neka ti Vodstvo objasni što se tad događalo i zašto smo izašli iz JBT saveza i zbog čega se i dalje ne diram niti hoćemo.
    Ovako si popljuvao cijelu akciju bez razloga.
    Farmanja je bilo, ali su svi igraci upozoravani na to i zabranjivano je farmanje. To je rađeno jer ste deffali nase saveznike. Od kada nam je receno da pomazete Bojnu nijedan Vas igrac nije katan. Sto je bilo prije toga je uopce ne bitno, posto ste imali saveznistva ili napove sa svim savezima fenix koalicije s kojima smo se mi i sexy borili, te ste kao takvi bili postena meta. PiP je trazio od Bojne i JBT-a da se to saveznistvo objavi javno, ali JBT na to nije pristajao. Jasno je zasto, preblizu set bili fenixima i vjerojatno bi nastradali da je do toga doslo. Ako ti sad tvrdis da JBT nije nikada deffao Bojnu prije dolaska natara, onda sam ja krivo informiran, ali ne bih rekao da je tako. A ako ste vec zamjerili PiP-u sto smo se tukli prije nego je JBT savez usao u dogovor s Bojnom i prije nego je Bojna nas zamolila da Vas se ne dira onda, te ako ste se htjeli PiP-u osvetiti zbog toga, onda je potez tih igraca time gori, jer ste bili svjesni da Vas PiP ili Sexy kao uslugo Bojnoj dirati nece, dok su oni kovali planve za osvetu. A ti ako imas neki report katanja ili preuzimanja sela koji je nastao nakon sto je JBT usao u dogovor s Bojnom ja te molim lijepo da ga tu objavis. U tom slucaju cu povuci svoje anvode i ispricati se. Izuzev fejkanja yndiea (sto je skroz druga tema, u koju radije sada ulazio ne bih, ali niti jedan pravi napad na njega nije bio poslan) i pokoje povremne carke, organiziranih akcija bilo nije, a igraci koji su greskom sudjelovali u tim incidentima su upozoravani da se toga ostave.
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Zmajček Vidi post
    Mi smo iz utrke ispali, zelimo svima preostalim kandidatima puno srece i cestita cemo pobjedniku, jer tko god do pobjede to ce sigurno biti zasluzeno.
    hehe, stradali djelomicno jeste, ali niste bas toliko poruseni da bi ispali iz trke...

p.s. ovaj dio akcije koji neodobravas i smatras ga nekorektnim potezom...
    sailor moon bio je u zuji, pa 5 mjeseci u the-u da bi kada su stigli planovi kao the-ovac uzeo plan i proslijedio ga za dena...
    poanta, nakon sto je galcic ostao bez plana, taj plan izravno sudjeluje u gradnji vaseg ww-a, bez njega ne bi konkurirali uopce ili bi bili prisiljeni loviti novi plan...
    ne zelim ovime potezati pricu o korektnosti gore spomenutih, niti ovime kritiziram pip jer vas zbilja smatram dobrim savezom koji nije udarao ispod pojasa...
    samo zelim reci, da se slijedom raznih zbivanja i vasa gradnja jednim dijelom oslonila na potezu slicnom cak i gorem od ovog kojeg si tu iskritizirao i bacio mrlju na njega...
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Na samom početku je se trebalo reći s kim se planira.
    Meni bojna nije ništa napravila i respekt al PiP se malo zaigrao malo prije osnivanja "prvih feniksa" i tu je izgubljena mogućnost savezništva.

A da se nastavilo yndiea napadat ili bi JBT ušao u rat ili bi se raspao i neznam što vam je u tom trenutku bilo bolje.
    Cek, znaci s Bojnom ste dogovor imali, Bojna moli PiP da Vas se ne dira, ali neki clanovi JBT-a planiraju i dalje na PiP ici?
    Jel to samo meni cudno? A Bojna i PiP su javno saveznistvo podpisano imali. I u pravu si kad kazes da se na pocetku trebalo reci tko s kim planira. Da su to oni igraci koji su kasnije istupili iz JBT.a napravili na pocetku, onda im nitko nista ne bi mogao prigovoriti.
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Farmanja je bilo, ali su svi igraci upozoravani na to i zabranjivano je farmanje. To je rađeno jer ste deffali nase saveznike. Od kada nam je receno da pomazete Bojnu nijedan Vas igrac nije katan. Sto je bilo prije toga je uopce ne bitno, posto ste imali saveznistva ili napove sa svim savezima fenix koalicije s kojima smo se mi i sexy borili, te ste kao takvi bili postena meta. PiP je trazio od Bojne i JBT-a da se to saveznistvo objavi javno, ali JBT na to nije pristajao. Jasno je zasto, preblizu set bili fenixima i vjerojatno bi nastradali da je do toga doslo. Ako ti sad tvrdis da JBT nije nikada deffao Bojnu prije dolaska natara, onda sam ja krivo informiran, ali ne bih rekao da je tako. A ako ste vec zamjerili PiP-u sto smo se tukli prije nego je JBT savez usao u dogovor s Bojnom i prije nego je Bojna nas zamolila da Vas se ne dira onda, te ako ste se htjeli PiP-u osvetiti zbog toga, onda je potez tih igraca time gori, jer ste bili svjesni da Vas PiP ili Sexy kao uslugo Bojnoj dirati nece, dok su oni kovali planve za osvetu. A ti ako imas neki report katanja ili preuzimanja sela koji je nastao nakon sto je JBT usao u dogovor s Bojnom ja te molim lijepo da ga tu objavis. U tom slucaju cu povuci svoje anvode i ispricati se. Izuzev fejkanja yndiea (sto je skroz druga tema, u koju radije sada ulazio ne bih, ali niti jedan pravi napad na njega nije bio poslan) i pokoje povremne carke, organiziranih akcija bilo nije, a igraci koji su greskom sudjelovali u tim incidentima su upozoravani da se toga ostav.
    Deffanja je bilo al Virus je znao da nikada neću ući u savezništvo sa PiP i sexy.
    Zbog toga što je već prije jedan dogovor prekršen.
    Vi do nas niste mogli niti doći prijatelju i nismo trebali zaštitu niti vas niti bojne a ni feniksa.

Cek, znaci s Bojnom ste dogovor imali, Bojna moli PiP da Vas se ne dira, ali neki clanovi JBT-a planiraju i dalje na PiP ici?
    Jel to samo meni cudno? A Bojna i PiP su javno saveznistvo podpisano imali. I u pravu si kad kazes da se na pocetku trebalo reci tko s kim planira. Da su to oni igraci koji su kasnije istupili iz JBT.a napravili na pocetku, onda im nitko nista ne bi mogao prigovoriti.
    Tko je planirao na PIP???
    Dakle da niste prestali mi bi katali vas tko je molio o čemu pričaš????
    Uređeno od strane Slaven32 (12.08.10 um 12:58 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Deffanja je bilo al Virus je znao da nikada neću ući u savezništvo sa PiP i sexy.
    Vi do nas niste mogli niti doći prijatelju i nismo trebali zaštitu niti vas niti bojne a ni feniksa.

Tko je planirao na PIP???
    Dakle da niste prestali mi bi katali vas tko je molio o čemu pričaš????
    ff:

Nije ovo mjesto za prepucavanja oko Yndie-a. Pa on ionako mijenja strane kao čarape
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

PiP niakda to saveznistvo niti nije niti trazio, inzistirao je samo na tome da Vi svoje saveznistvo sa Bojnom javno obznanite. Da li smo do Vas mogli ili nismo, o tom potom. Lako je sada pricati da Vam nicija zastita trebala nije, ali isto tako ste svjesni bilo da se nas trazilo da Vas se ne dira. Iako smo mi imali osnovane sumnje da su pojedinci iz JBT-a pomagali nase protivnike.

Sto se tice ovoga da nas nitko molio nije, u krivu si. Sexy i PiP su imali u jednom trenu objavljene ratove sa kompletnim kvadrantom. Jos smo tu i jedni i drugi. Pa da nije bilo direktne molbe od strene nasih cijenjenih saveznika, 1. Bojne, nama rat sa jos jednim savezom ne bi puno na stvari mijenjao.Tko bi tu koga katao, kazem dalo bi se pricati...Da je baba mara musko, zvala bi se dusko Lako moguce da bi nas porusili, ali stradali bi i vi, bila bi postena borba, a ne ovako. Mene je Virus kontaktirao vise puta igmom oko toga da se Vas dira, isticao da nije u redu da Vi deffate nase saveznike a mi fejkamo Yndiea, koji je iz nama neprijateljskog saveza k Vama presao, nakon sto smo ga poceli intenzivno fejkati. I s time da Vas se ne dira nije problema bilo, osim u svezi Yindie-a, ali niti on nije napadan, samo fejkan. I to ne zato jer ja bio u Vasem savezu, nego jer se zamjerio PiP-u i onda se kod Vas preselio kada se proculo da Vas ne diramo.

@ Tabletoman

Znam da ce sad zvucati nevjerodostojno, ali mi smo o ww-u poceli razmisljati tek kada su se natarska sela pojavila. Nismo se nadali da cemo do 50 lvla sagraditi, a kamoli do 90. Uzeli smo jedan plan koji nam je bio u blizini i htjeli igracima koji nikada nisu ww gradili pruziti priliku iz prve ruke vidjeti kako je to. Kako je ww rastao, tako je doslo do dogovora sa nasim saveznicima iz bojne koji su nam odlucili omoguciti da i dalje klikamo. Stvarno ne znam kako su oni do svoja dva plana dosli, ali ako je ovo sto kazes istina (a nemam razloga vjerovati da nije), onda se posipam pepelom i sutim.

Inace, PiP-u je nuđeno da jedan plan preuzme besplatno od jednog drugog saveza. Uvjet je bio da ne koaliramo sa WB-om. Ne zelim imenovati niti igraca niti savez. No bez razmisljanja je ponuda odbijena, posto nismo na taj nacin htjeli steci uvjete za gradnju preko 50og lvl-a. Da nam nisu saveznici ponudili pomoci i omogucili nam da dalje klikamo, mi bi vec davno bili van utrke i bili bismo puno bolje napavani.
    Uređeno od strane Zmajček (12.08.10 um 13:34 Uhr)
    S1 - Zmaj, NAS

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    hehe, stradali djelomicno jeste, ali niste bas toliko poruseni da bi ispali iz trke...

p.s. ovaj dio akcije koji neodobravas i smatras ga nekorektnim potezom...
    sailor moon bio je u zuji, pa 5 mjeseci u the-u da bi kada su stigli planovi kao the-ovac uzeo plan i proslijedio ga za dena...
    poanta, nakon sto je galcic ostao bez plana, taj plan izravno sudjeluje u gradnji vaseg ww-a, bez njega ne bi konkurirali uopce ili bi bili prisiljeni loviti novi plan...
    ne zelim ovime potezati pricu o korektnosti gore spomenutih, niti ovime kritiziram pip jer vas zbilja smatram dobrim savezom koji nije udarao ispod pojasa...
    samo zelim reci, da se slijedom raznih zbivanja i vasa gradnja jednim dijelom oslonila na potezu slicnom cak i gorem od ovog kojeg si tu iskritizirao i bacio mrlju na njega...
    ček, ček malo, WB je imao jedan plan, pip je imao svoj, i to su dva što je dovoljno za gradnju,
    a da nam se nenadano ponudilo još jedan - istina, i naravno da smo ga uzeli, pa rat je, tko kako god to smatra - izdajom, podlim potezom ili kako god-....napravljen je

- svaki MM u koaliciji se čita i u ostalim savezima po mapi, pa to rade špije...., i to je kao korektno a davanje plana ne..... pa rat je takav..., uzima se , otima se, krade, potkrada i što god već....,
    i jedan plan smo izgubili, i što sad, pip ima jedan wb ima jedan , pa normalno da budemo pomagali jedni drugima u gradnji čuda...,
    - mislio sam da smo sad već pred kraj zakopali ratne sjekire ovdje na forumu, katajmo se i da više netko izgradi ww na 100 lv pa da završimo i stignemo se još okupati što na rijekama što na moru.

Član foruma Josip 55.D's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

odlični offovi... bit će još tu zanimljiv rasplet
    Da da da:ban:

Slične teme

1. Odgovori: 12
    Zadnji post: 06.08.10, 08:33

Pravila postanja