Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 35

Tema: Hakeri vs. THE-RF

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Pa sta su oni ocekivali da ce probit deff u ww selu. Dobro katanje svjetskog cuda al da se ukljucilo vise igraca u rusenje jos bolje bi bilo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    o cemu ti pricas stalno kao da nas do sada nije bilo nigdje do pojave ww-a, a ratovali smo i to od prvog do zadnjeg dana i to u dosta zestokom tempu sto je i analyzer i top 10 iz tjedna u tjedan pokazivao...
    raspitaj se malo kod +,+, saveznika i pogledaj statistike, kod nas je cijeli server bilo bojno polje...
    ne igras tu koliko vec, 6 mjeseci, a blebeces u svakom postu o tome tko je ostavio kakav trag...
    ma o čemu vi to. Pa kada www nije bio u top10, a prozivali ste da su simsitali cjeli server, jel te to nešto onda boli ?

postovi su na napade na ww, ajde smiri se malo, uživaj i igraj.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

fino rusenje dobro odradeno sve, samo mi nije jasno da nije bilo vise gresaka pri rusenju tapirovog ww zbog arta slucajni cilj, imali ste samo 2 ili 3 bzvz cilja sve ostalo skladista......a zitnica nista nije ostecena!
    Bare(s1-Pixa & Bare THE, s3-Desire AC)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    baš si mi uzeo rijeć iz usta nek pogleda statistike malo i prije rušenja ww-a smo bili najjaći off savez na serveru ibz drugi a pričat tek toliko da bi se pricalo...

baš mi uljepša dan akcijica ...

ps; otkuda ti zdepo ovoliki off a razbijao si ga cijeli server

lijepi pozdrav,clown
    ispravak netocnog navoda ...niste bili prvi off savez prije ovoga vec duze vrijeme i IBZ je i sada treci...ljepo ste ih unakazili nema sto ovo ce trajati jos ohoho kako se meni cini..
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

vjerovatno je mislio prie rušenja ww-a(više ww-a) kao što je i reko...samo ti si krivo shvatio...recimo to ovako...bili su prvi off savez prie dolaska ww-a sad je valjda malo jasnije hiihi nego čestitke organizatorima akcije...reko bih poprilično dobra i uspješna...lijepo je to gledat...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ajde ajde,a one ostale mete koje nisu navedene,mislim SVZ&company rules!!!!!
    :gamer::gamer::gamer:

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Pustite rangove i natjerivanja,mi dobro znamo koliko smo ratovali na +/+.
    Offovi za sjesti i diviti se,i nemojte više babu maru spominjati šutnite je negdje jer više nije korisna
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    ispravak netocnog navoda ...niste bili prvi off savez prije ovoga vec duze vrijeme i IBZ je i sada treci...ljepo ste ih unakazili nema sto ovo ce trajati jos ohoho kako se meni cini..
    ispravak netočnog navoda

krivo si me shvatio frendu prije nego su se počeli rušit ww-i mi smo bili prvi ibz drugi off savez na rang listi tek sa rušenjem se statistika malo mjenjala ali ne puno clown
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

vrhunski odrađeno, pogotovo na sakblje,
    tempirano onak na finjaka,

čestitke

p.s. zašto art 3x nije prbačen od hogara tapiru? :gamer::gamer:
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

pago spasa akciju na tapira,mada je tamo steta dosta mala.
    uzimanje arta hogaru,bravo. sramotan deff tamo,moralo se selit u krajnjem slucaju.

rusenje sakblje - napokon pravi offovi koji se cekaju. sad cekamo i ostale da izbace offove, a ne wannabe nesta.

p.s. do WW faze, svz je bio prvi, a IBZ drugi off savez.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. THE RF vs hakeri
    By -NIXON- in forum hr1
    Odgovori: 71
    Zadnji post: 11.08.10, 12:22

Pravila postanja