Stranica 122 od 146 PrvaPrva ... 2272112120121122123124132 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,211 do 1,220 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od Fejker Vidi post
    Bitno je jedno a to je da danas SYN sa svojim saveznicima dobiva server ,i da će prvih 5/12 ww biti oni koji su gradili syn sa saveznicima ,dali to nešto govori o tome , a da će svi ostali ww završiti na nuli ,jel to moguće ??,ne pamtim da se to dogodilo na nekom serveru do sada ,tolika dominacija na serveru strašno !!!! , samo pogledajte stanje ww i sve će vam biti jasno pogotovo mom idolu pljuskici ,no to nije sve ,najbolji dio cijele ove priče , da syn ima probleme kuda zakucati i u koga offove koji su ostali neispucani, a njih je još popriličan broj , neki rimski offovi koji su najjači na seerveru još su neispucani no ne zadugo hehehe ,bit će nasumična pucnjava pa koga se pogodi ,no sasvim slučajno znam i koga ry:
    Kako se moze govorit o dominaciji saveza kad si u koaliciji sa pola servera....a u toku gradnje jos dodatnih 20% luzera se uzme pod svoj krov?
    pa di je to dominacija SAVEZA?
    i de molim te...kad je rijec od dominaciji po serveru...syn je jos pisao u krevet kad su se pravi decki igrali
    i nemam pojma tko si- al jedino sto si tocno napisao jest da ti pljuskica moze bit iidol.
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Satho,

Sama veliš da nisi igrala server, od tud i dolazi potpuno pogrešna slika koju predstavljaš.

SYN je ratovao s cijelim +/+ dok je Legija mirno koalirala na 3 sektora.
    Razbili smo sve na +/+ osim (bilo je 30 saveza) Garde i Templara (s potonjima smo ušli su savezništvo).

Legiju je SYN poderao: neki objektivniji pripadnici tog saveza su i sami u zadnjih nekoliko stranica napisali o tome.
    Problematično je bilo samo savezništvo sa SCO, sami su ga tražili i rekli da će oderati NNJ na -/- dok smo mi ratovali s ostalim sektorima.
    Nisu, štoviše s legijom su šurovali za prepuštanje WW-a, nisu uspjeli u tome.

Otprilike sažetke toga svega imaš u ranijim postovima, pobrisanim HoF temama, analyzeru i igrači ti sami mogu potvrditi.

Došla si potkraj servera soliti pamet. Zašto?
    Jer je ovaj SYN odradio ono što prvi SYN nije nikad ? (samo nagađam)

Veli Jura,
    Ma ne spočitavam mu to, spočitavam mu uopće spominjanje edit
    Uređeno od strane shido (07.09.10 um 19:54 Uhr)

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

joj, bacite dr.Kica na DM i na karam.ba i ostale.. stalno uspoređujete... niko ne kaže da je syn najbolji ikad... u DM su se nasrali najbolji igrači tada i planski su to odradili, neznam detalje, no čujem da su rasturili... i? :brukica:

syn je tu došao slučajno, nažalost zbog situacije koje je nastala između slow servera... svi smo slow igrači, došli smo samo da se guštamo i da probamo osvojit server za svog dragog prijatelja... nismo se unaprijed ništa dogovarali, neki su puno kasnije i počeli igrati kako spada... to kaj imamo par dobrih igrača u synu sa speeda, to je čista slučajnost.

savez sa pola servera si metnite, znate di: saveznici smo bili sa malim savezima koji su imali naše protivnike... prije natara je legija i NNJ izgledala jako opasno, zašto ne bi koalirali sa spinom npr. ili d3bk, mali savezi koji su vam ukrali 3 plana. to je igra.

a ko je rušio sve ww-ove? SYN
    da nismo u kaoliciji i sa ostalima, i njih bi srušili! čak im pomažemo da grade i dajemo višak plana... nisam vidio da ste dali višak plana ili arta valjevcu...

a ti satho, dođem na kraj i samo pljuješ, ni jedne dobre riječi, dobro znam da je to tebi svemir da nekog pohvališ, ali syn sa slow servera je pokazao vama speed-erima kako se igra... i to je to!
    :101010:

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Satho,

Sama veliš da nisi igrala server od tud i dolazi potpuno pogrešna slika koju predstavljaš.

SYN je ratovao s cijelim +/+ dok je Legija mirno koalirala na 3 sektora.
    Razbili smo sve na +/+ osim (bilo je 30 saveza) osim Garde i Templara s kojima smo ušli su savezništvo.

Legiju je SYN poderao: neki objektivniji pripadnici tog saveza su i sami u zadnjih nekoliko stranica napisali o tome.
    Problematično je bilo samo savezništvo sa SCO, sami su ga tražili i rekli da će oderati NNJ na -/- dok smo mi ratovali s ostalim sektorima.
    Nisu, štoviše s legijom su šurovali za prepuštanje WW-a, nisu uspjeli u tome.

Otprilike sažetke toga svega imaš u ranijim postovima, pobrisanim HoF temama, analyzeru i igrači ti sami mogu potvrditi.

Došla si potkraj servera soliti pamet. Zašto?
    Jer je ovaj SYN odradio ono što prvi SYN nije nikad ? (samo nagađam)
    Prvi syn me ne zanima nit bilo kakve usporedbe. Svatko moze dat ime savezu syn.
    ne nisam tu od pocetka - znam samo kako izgleda prica na kraju i dojam koji se ostavio na kraju...a i znam neke price iza kulisa kulisa (one koje su veliki decki pricali da se mali decki mogu busat u prsa kak su pravedni )
    Za legiju sam vec rekla- kakav god savez da je ima pljuskica tamo koji je igrac i pol i realno vrijedi ko da imas uz sebe top20 savez tak da ne znam sta ga se diras... on je igrom kupio pravo da moze edit po forumu do penzije a ingame ne mora vise ni kliknut.
    Uređeno od strane shido (07.09.10 um 19:57 Uhr)

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ne poznam ga i neznam kako igra... samo primječujem da vrijeđa ljude na osobnoj razini i spominje stvari koje su zabranjene.

Sa starim SYN-om imamo utoliko što nas ima nekoliko, osim mene tu su Total, Breza, Afgan, Zgfreak...
    Zajedničko nam je i to što smo pobrali onaj pošteni element koji je krasio stari SYN, suradnja unutar saveza i proračunatost svih akcija bili su ključni za uspjeh ovog saveza...možeš dodati i nevjerojatnu tvrdoglavost zbog motiva koji nas je sve spojio.
    Nekima znanac, nekima drag prijatelj , nekima suborac - BRISAČ !
    Uređeno od strane Zirnitra (07.09.10 um 11:25 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Trenutno stanje servera:

Član foruma Fejker's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    Kako se moze govorit o dominaciji saveza kad si u koaliciji sa pola servera....a u toku gradnje jos dodatnih 20% luzera se uzme pod svoj krov?
    i de molim te...kad je rijec od dominaciji po serveru...syn je jos pisao u krevet kad su se pravi decki igrali
    i nemam pojma tko si- al jedino sto si tocno napisao jest da ti pljuskica moze bit iidol.
    moj nick je Total ako te zanima , syn ima vjerne saveznike koji usput znaju igrati , za razliku od suprotne strane čast izuzetcima , kad je riječ o dominaciji servera ,stavi malo na papir i nemoj pričati gluposti ,pa pogledaj tko je sve bio kontra syn-a i naših saveznika ,dobit ćeš brojku koja kaže da su naši protivnici bili daleko brojniji ,ali ne organiziraniji, vrlo jasno i zorno pokazuje stanje ww na današnji dan , što se tu ima više dodati ,osim da svi skupa kažete što svi znaju samo neće da priznaju da je SYN protutnjao ovim serverom i da smo bili prejaki za cijeli server ,to je prava istina ,istina je ta da je SYN imao ekipu koja je igrala i koji je imao vodstvo koje je imalo cilj i viziju što drugi savezi nisu imali te su se gubili ko guske u magli.

Ove gluposti što trabunjaš da je syn pišao u krevet dok su drugi savezi igrali neću ni komentirati ,to govori o tebi kao o osobi ,a moglo bi se svašta napisati ako me vučeš za jezik ,no nije ni vrijeme ni mjesto da pišemo o tome.
    Uređeno od strane Fejker (07.09.10 um 12:55 Uhr)

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    daleko od toga da je SYN imao dominaciju poput DM, al isto tako ni syn ni DM nisu imali realno jake protivnike. tako da ta prica u vodu pada, i nema smisla usporedit.

sto se tice koaliranja,4 syn saveza,bik,2 templara te spin. saveze sa 2-3 clana ne brojim.
    8 saveza, s tim da je to daleko manje od 60 saveza po igracu.
    prije mjesec i pol, kad se pola legije, energy i ostalih nije pogasilo, bio je omjer kud i kamo drukciji.
    to sto je od legije ostao prakticki jedan savez, a nekad su sa energy bila 4 mislim(ne sjecam se) samo govori o igri syna.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2007

Uobičajeno

Bitno je jedno a to je da danas SYN sa svojim saveznicima dobiva server ,i da će prvih 5/12 ww biti oni koji su gradili syn sa saveznicima ,dali to nešto govori o tome , a da će svi ostali ww završiti na nuli ,jel to moguće ??,ne pamtim da se to dogodilo na nekom serveru do sada ,tolika dominacija na serveru strašno !!!! , samo pogledajte stanje ww i sve će vam biti jasno pogotovo mom idolu pljuskici ,no to nije sve ,najbolji dio cijele ove priče , da syn ima probleme kuda zakucati i u koga offove koji su ostali neispucani, a njih je još popriličan broj , neki rimski offovi koji su najjači na seerveru još su neispucani no ne zadugo hehehe ,bit će nasumična pucnjava pa koga se pogodi ,no sasvim slučajno znam i koga :to victory:
    Mala replika

ipak je bila jedna veca dominacija i to nedavno

Uploaded with ImageShack.us

Posto nove sheme s objavom repota na forumu bas i ne razumijem i nevidim neku logiku,
    Ovim putem dajem svima pismenu dozvolu da slobodno obajvljuju reporte napada na moj acc.
    (valjda ce to pomoc da se reporti napada mogu objavit )

hr3.2 | Ying&Yang (preuzet acc)| SC/SOS | winner
    hr2.2 | Marvelo (preuzet acc) | AS |
    hr3.1 | Tony Soprano | Elementi | winner
    hrx.1 | Kronos | DM | winner
    hr2.1 | igor03 | HEG | winner
    hr1.1 | igor03 | Mafia |

Uobičajeno

moj nick je Total ako te zanima , syn ima vjerne saveznike koji usput znaju igrati , za razliku od suprotne strane čast izuzetcima , kad je riječ o dominaciji servera ,stavi malo na papir i nemoj pričati gluposti ,pa pogledaj tko je sve bio kontra syn-a i naših saveznika ,dobit ćeš brojku koja kaže da su naši protivnici bili daleko brojniji ,ali ne organiziraniji, vrlo jasno i zorno pokazuje stanje ww na današnji dan , što se tu ima više dodati ,osim da svi skupa kažete što svi znaju samo neće da priznaju da je SYN protutnjao ovim serverom i da smo bili prejaki za cijeli server ,to je prava istina ,istina je ta da je SYN imao ekipu koja je igrala i koji je imao vodstvo koje je imalo cilj i viziju što drugi savezi nisu imali te su se gubili ko guske u magli.

Ove gluposti što trabunjaš da je syn pišao u krevet dok su drugi savezi igrali neću ni komentirati ,to govori o tebi kao o osobi ,a moglo bi se svašta napisati ako me vučeš za jezik ,no nije ni vrijeme ni mjesto da pišemo o tome.
    to sto je syn piskio u krevet to ne govori nista o meni nego o synovom problemu sa inkontinecijom

ne znam al ja vidim da vi imate 10 saveznika (neki synovi savzei imaju 9 saveznika, ne brojim ww savez u to)...borili ste se sta protiv legije? oni imaju jedan wing (iako su drugi savez na listi pop ipak malo znaci u krajnjoj liniji). Ovaj NNJ ne znam sta ste tocno sa njima al eto i njih u opoziciji...i ovi scorpioni (koji vam realno nikad nisu bili izravna prijetnja (necu sad ulazit u rekla kazala price i tko je kome sta reko iza zavjese).
    I sve i da ste cijeli server patili pod čizmicom ujedinjenog servera kontra vas, da ste cvili, borili se i IZBORILI STE sta vam je koji klinac trebalo onda potpisivat 10 saveza sa nidje veze likovima i savezima i uzimat pod svoj bajrak?
    i opet ponavljam- sve i da ste cijeli server...a po ovom stanju danas vidim da i nije bila bas tako neka patnja ipak ti mali savezničići i sluze necemu? i to kaj mozda nije bilo na papiru oduvijek ne znaci da nije postojalo- jer bitno je oku nevidljivo, zar ne? )
    Uređeno od strane shido (07.09.10 um 20:04 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2