Stranica 123 od 146 PrvaPrva ... 2373113121122123124125133 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,221 do 1,230 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma bbad's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Ako sam koga izostavio sorry

Savezi:

NNJ***
    NNJ**
    NNJ*****
    ~NNJ~
    NNJ
    _-NNJ-_

KobK
    XI-W
    X.LEGIA
    XI.LEGIA
    XX.LEGIA
    XV.LEGIA

SMURF
    ZNG.
    M & S-w
    M & S
    FLAŠA
    GARDA
    GARDA1™
    HEG
    DB3K

Cestitke SYN-u na odlicno odradjenom poslu na ovom serveru ( i spin-u ) jes' da "niste" imali nekakve konkurencije ali sto se mene tice :101010:
    Uređeno od strane bbad (07.09.10 um 14:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

proslo je 12 h,ni jednu igm poruku nisam dobio od baruna sa dokazima gde je SYN nagovarao nekoga da se on kata,imate razgovore u prethodnim postovima.znaci,barun je laz...i manipu...,covek koji nema svoju rec,jer upravo ovde javno duguje izvinjenje,ali mislim da nema nista od toga,zbog gore navedenih karakteristika.zato,neki kvazi igraci bolje da se ne oglasavaju i prave pametni,pravo mesto za dokazivanje je na"boljnom polju" a ne ovde.sto niko od njih nije nista uradio na istom tom polju pa sada lece svoje frustracije na forumu,to je ocigledno njihov problem.sto im se vise replicira i ulazi u neku pricu,daje im se neka lazna slika o njihovim velicinama,u sopstvenim ocima.ko je igrao ozbiljno,ko ne(mislim na stalno prozivanje da je legija dosla ovde da se zeza sa 5-6 clanova)to ne pije vodu,ako ste hteli da se zezate,zasto niste stavili naziv saveza recimo"njuberi"a ne legija.dok god se vi zovete legia i "vodje"su sa vama sa prethodnih servera,to je legitimni savez koji je igrao pod tim nazivom i prethodne servere.
    Uređeno od strane sale-wiz (07.09.10 um 14:08 Uhr)

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ajmo onda više sa tim dosta:

syn ima saveznika 90% servera, i to je pobro one najjače, sa najviše offova, pa se sad foliraju...
    cijelo vrijeme su sim sitali i čuvali se i sa svima imali nap
    legije je jedan mali savez sa još manjim wingom, a i niko ne igra kako treba, onako rekreacijski, samo pop i tak...
    NNJ je savez bez vođe i organizacije, tu su samo iz šale i radili su deff uglavnom
    scorpije su 2 mala saveza, sa samo 3 igrača koji su igrali i koji su pošteno htjeli doći do pobjede, ali pokvareni syn ih je prevario, skupa sa svojim jadnim saveznicima...

e da, svi smo njuberi i nemamo pojma kako se igra, i možemo samo ljubit ruke takvim velikim igračinama kao što je pljuska, mačak, barun i naravno satho

synovci, ne vredite ništa, a niste ni osvojili server... sramota :svinjica mala:

Uobičajeno

Citat Citat od sale-wiz Vidi post
    proslo je 12 h,ni jednu igm poruku nisam dobio od baruna sa dokazima gde je SYN nagovarao nekoga da se on kata,imate razgovore u prethodnim postovima.znaci,barun je laz...i manipu...,covek koji nema svoju rec,jer upravo ovde javno duguje izvinjenje,ali mislim da nema nista od toga,zbog gore navedenih karakteristika.zato,neki kvazi igraci bolje da se ne oglasavaju i prave pametni,pravo mesto za dokazivanje je na"boljnom polju" a ne ovde.sto niko od nih nije nista uradio na istom tom polju pa sada lece svoje frustracije na forumu,to je ocigledno njihov problem.sto im se vise replicira i ulazi u neku pricu,daje im se neka lazna slika o njihovim velicinama,u sopstvenim ocima.ko je igrao ozbiljno,ko ne(mislim na stalno prozivanje da je legija dosla ovde da se zeza sa 5-6 clanova)to ne pije vodu,ako ste hteli da se zezate,zasto niste stavili naziv saveza recimo"njuberi"a ne legija.dok god se vi zovete legia i "vodje"su sa vama sa prethodnih servera,to je legitimni savez koji je igrao pod tim nazivom i prethodne servere.
    uuu teske su rijeci pale.
    barun se dokazao kad je trebalo na bojnom polju. Njekim njubsonima koji ce ga nazivat lazovom itd na forumu se nema sta dokazivat nije covjek lud da se spusta na razine ...mah

@bbad

cp saveza scorpiona:

Savezi:
    SCORPIJE
    P&M-G.O.
    JPS
    Temp-w
    ~EKIPA~
    SCORPI-
    SCORPION

NNJ-a:
    Savezi:
    SCORPION
    XV.Elite
    NNJ©
    NNJ X
    NNJ III
    NNJ***

Legije:
    Savezi:
    XV LEGIA

syn:

Savezi:
    temp&syn
    arespin®
    TEMPLARW
    BRISAČ
    spin™
    THE END
    Templar™
    SYN B
    B.I.K.
    SYN A
    SYN.AID

a ovo sta si ti nabrojao...nemam pojma sta je pa daj pojasni
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ajooooj, koja ste vi "mala" djeca dovezali ste se teme " moj tata je jači od tvog". čast izuzetcima tj. igračima koji su otpratili cijeli server i aktivno igrali ostali nemate pravo pisati na ovom pdf_u,

syn je već prvi tjedan posalo mm sa koordinatama naseljavalnja svojih članova i saveznika i tako su ostvarili dominaciju na (serveru) kvadratu, igrom i pamtnim planiranjem a ne mućkama i spletkama kako im spočitavate, znam osobno da su odbili savezništva sa još najmanje 10 u to vrijeme respektabilnih saveza sa dobrim igračima tako da je bezpredmetno govoriti da su bili u savezu sa svima, istina ti savezi su isto bili u međusobnim sukobima tako da su danas tamo di jesu.

dalje mi nije jasno kako neko misli ozbiljno graditi ww a da nema bar nekih 100 - 150 igrača u suportu (ovo igrača je uvjetno mislim na accounte, jer prosječno ne igra aktivno ni 30% ali nek svaki pošalje po nešto defa ili hrane nakupi se to) jer ko ako niste primjetili igra možda je ratnički nastrojena ali je u pozadini ekonomija i tu je syn pokazao snagu jednostavno je stavljeno do znanja svima ali baš svima na +/+ da ko nije snjima taj je protiv i biće skatan to su i napravili i zato im nema ko šta prigovoriti, a te sitne mućke oko kojih se prepirete normalna su stvar i ko nije spreman na to ne treba ni igrat

iskrene čestitke syn _u na pobjedi
    Uređeno od strane ludi ivan (07.09.10 um 14:18 Uhr)

Član foruma bbad's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    uuu teske su rijeci pale.
    barun se dokazao kad je trebalo na bojnom polju. Njekim njubsonima koji ce ga nazivat lazovom itd na forumu se nema sta dokazivat nije covjek lud da se spusta na razine ...mah

@bbad

cp saveza scorpiona:

Savezi:
    SCORPIJE
    P&M-G.O.
    JPS
    Temp-w
    ~EKIPA~
    SCORPI-
    SCORPION

NNJ-a:
    Savezi:
    SCORPION
    XV.Elite
    NNJ©
    NNJ X
    NNJ III
    NNJ***

Legije:
    Savezi:
    XV LEGIA

syn:

Savezi:
    temp&syn
    arespin®
    TEMPLARW
    BRISAČ
    spin™
    THE END
    Templar™
    SYN B
    B.I.K.
    SYN A
    SYN.AID

a ovo sta si ti nabrojao...nemam pojma sta je pa daj pojasni
    To su ti savezi NNJ i Legija prije nego ih je syn "udario" i pogasio tako da su ove nebuloze o tome da je protiv legija citav server, da su dosli neorganizovano i sl. nigdje veze. Ne igram ovaj server (i nisam ni na cijoj strani) al' su likovi (Syn) odradili posao za 10

Član foruma Fejker's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    ma da idem pit s njim...ovako i onako ga slabo razumijem sta prica hehe

to sto je syn piskio u krevet to ne govori nista o meni nego o synovom problemu sa inkontinecijom

ne znam al ja vidim da vi imate 10 saveznika (neki synovi savzei imaju 9 saveznika, ne brojim ww savez u to)...borili ste se sta protiv legije? oni imaju jedan wing (iako su drugi savez na listi pop ipak malo znaci u krajnjoj liniji). Ovaj NNJ ne znam sta ste tocno sa njima al eto i njih u opoziciji...i ovi scorpioni (koji vam realno nikad nisu bili izravna prijetnja (necu sad ulazit u rekla kazala price i tko je kome sta reko iza zavjese).
    I sve i da ste cijeli server patili pod čizmicom ujedinjenog servera kontra vas, da ste cvili, borili se i IZBORILI STE sta vam je koji klinac trebalo onda potpisivat 10 saveza sa nidje veze likovima i savezima i uzimat pod svoj barjak?
    i opet ponavljam- sve i da ste cijeli server...a po ovom stanju danas vidim da i nije bila bas tako neka patnja ipak ti mali savezničići i sluze necemu? i to kaj mozda nije bilo na papiru oduvijek ne znaci da nije postojalo- jer bitno je oku nevidljivo, zar ne? )
    Zbilja pričaš o stvarima o kojima vidim da neznaš ili se praviš da neznaš , prije bih rekao da se praviš da neznaš i da neke bitne elemente preskačeš i pišeš kako tebi odgovara ,ne sagledavajući situaciju u kojoj se nalazio syn na početku servera pa sve dok se navodno veliki igrači legije nisu počeli brisat i bježat sa servera preko noći pred katama i napadima syn-a , kontra syn-a je bilo ukupno 20 saveza ,

ovako redom:
    NNJ=5 saveza
    Legija=5 saveza

+ Garda , M & S ,Flaša ,Smurf i da ne nabrajam ostale saveze koji su bili u koaliciji kontra syna ,svi su ti savezi imali isti cilj uništiti SYN ,no desilo se obrnuto u prvih tjedan dana rata svi ti veliki igrači nakon prvog katanja i zauzimanja off sela su se obrisali jer su izmišljene veličine koji su se do sada iživljavali na klincima i glumili nekakve veličine dok nisu došli ljudi koji znaju igrati i koji su organizirani koji su ih nalupali ko bebaa zvečku.

Esada ti meni navedi 20 saveza sa kojima je SYN bio u savezništvu , da vidimo taj omjer snage koji je bio na serveru ,omjer snage je bio daleko na strani legije ,nnj i njihovih satelita ,a gdje su sada ??

Satho drugi puta piši kad budeš imala više argumenata .
    Uređeno od strane Fejker (07.09.10 um 14:24 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

:to victory:
    Citat Citat od El pitono Vidi post
    ajmo onda više sa tim dosta:

syn ima saveznika 90% servera, i to je pobro one najjače, sa najviše offova, pa se sad foliraju...
    cijelo vrijeme su sim sitali i čuvali se i sa svima imali nap
    legije je jedan mali savez sa još manjim wingom, a i niko ne igra kako treba, onako rekreacijski, samo pop i tak...
    NNJ je savez bez vođe i organizacije, tu su samo iz šale i radili su deff uglavnom
    scorpije su 2 mala saveza, sa samo 3 igrača koji su igrali i koji su pošteno htjeli doći do pobjede, ali pokvareni syn ih je prevario, skupa sa svojim jadnim saveznicima...

e da, svi smo njuberi i nemamo pojma kako se igra, i možemo samo ljubit ruke takvim velikim igračinama kao što je pljuska, mačak, barun i naravno satho

synovci, ne vredite ništa, a niste ni osvojili server... sramota :svinjica mala:
    pitono svaka ti je na mjestu , ti veliki igračine dok ih je SYN kidao kao svinja mastan papir nisu bili u stanju organizirat ni jednu kontra akciju nego su kukali i plakali kako SYN vara , i ima špije i šta ti ja već znam , šta sve ne , a tek kad smo im otkrili da se u ovoj igri može i fejkat , e kad se toga sjetim šta su sve pisali da radimo i koristimo . Toliko o svim tim velikim igračinama .

Nego da se ne zamaramo kojekakvim veličinama , već čestitke svim mojim suigračima na pokazanoj igri i volji , kao i čestitke i zahvala svim našim saveznicima . A ostali više sreće drugi put .

i naravno najveći rimski putuje :to victory:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sale-wiz Vidi post
    proslo je 12 h,ni jednu igm poruku nisam dobio od baruna sa dokazima gde je SYN nagovarao nekoga da se on kata,imate razgovore u prethodnim postovima.znaci,barun je laz...i manipu...,covek koji nema svoju rec,jer upravo ovde javno duguje izvinjenje,ali mislim da nema nista od toga,zbog gore navedenih karakteristika.zato,neki kvazi igraci bolje da se ne oglasavaju i prave pametni,pravo mesto za dokazivanje je na"boljnom polju" a ne ovde.sto niko od njih nije nista uradio na istom tom polju pa sada lece svoje frustracije na forumu,to je ocigledno njihov problem.sto im se vise replicira i ulazi u neku pricu,daje im se neka lazna slika o njihovim velicinama,u sopstvenim ocima.ko je igrao ozbiljno,ko ne(mislim na stalno prozivanje da je legija dosla ovde da se zeza sa 5-6 clanova)to ne pije vodu,ako ste hteli da se zezate,zasto niste stavili naziv saveza recimo"njuberi"a ne legija.dok god se vi zovete legia i "vodje"su sa vama sa prethodnih servera,to je legitimni savez koji je igrao pod tim nazivom i prethodne servere.

Ti da barataš sposobnošću logičkog rasuđivanja mogao bi zaključiti to da sam htio iznjeti te dokaze,da bi ih već iznio odavno,jer su informacije stare preko 20 dana.
    Razlog ne iznošenja je data riječ jednom vašem igraču koji mi je dobar poznanik i kolega sa traviana.

Isto tako da nešto kužiš mogao si vidjeti moj obrat u razgovorima i ponašanju prema vama od tog perioda (kada sam dobio te informacije).

kao što vidiš moja riječ ima težinu i kada je nekom dam onda se do nje i držim,a čovjeku koji mi je dao te informacije dao sam riječ da ih neću iznositi.

Ali ako želiš mogu ti dati skype razgovor jednog čovjeka do kojeg baš previše i ne držim, gdje vaš vođa obećava da syn neće napasti sco i to nekoliko sati prije slanja vaših napada.

Što se tiče gornjih postova sve je već napisano i rečeno.Došli ste kao najjača ally,organizirani,uigrani...
    Nitko vam nije mogao parirati i to je jasna stvar. To nitko niti ne poriče.

Problem nastaje u završnici servera gdje mućkama,prevarama,pohlepom, bacate u vodu sve ono dobro šta se prije toga napravili i pokazujete da ste ipak prije svega samo obični balkanski kokošari.

Član foruma Fejker's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    Ti da barataš sposobnošću logičkog rasuđivanja mogao bi zaključiti to da sam htio iznjeti te dokaze,da bi ih već iznio odavno,jer su informacije stare preko 20 dana.
    Razlog ne iznošenja je data riječ jednom vašem igraču koji mi je dobar poznanik i kolega sa traviana.

Isto tako da nešto kužiš mogao si vidjeti moj obrat u razgovorima i ponašanju prema vama od tog perioda (kada sam dobio te informacije).

kao što vidiš moja riječ ima težinu i kada je nekom dam onda se do nje i držim,a čovjeku koji mi je dao te informacije dao sam riječ da ih neću iznositi.

Ali ako želiš mogu ti dati skype razgovor jednog čovjeka do kojeg baš previše i ne držim, gdje vaš vođa obećava da syn neće napasti sco i to nekoliko sati prije slanja vaših napada.

Što se tiče gornjih postova sve je već napisano i rečeno.Došli ste kao najjača ally,organizirani,uigrani...
    Nitko vam nije mogao parirati i to je jasna stvar. To nitko niti ne poriče.

Problem nastaje u završnici servera gdje mućkama,prevarama,pohlepom, bacate u vodu sve ono dobro šta se prije toga napravili i pokazujete da ste ipak prije svega samo obični balkanski kokošari.
    U svom postu koji sam napisao ako si čitao ,bilo je jasno odmah nakon preuzimanja arta 5x da će kajle biti katane , naravno kad nama najviše odgovara i kad bude najviše boljelo .

Sa ovim završavam sve rasprave na forumu ,uz čestitke synovcima i saveznicima na pobjedi , a vi ostali naučite ljudski podnijeti poraz
    Uređeno od strane Fejker (07.09.10 um 14:45 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226