Stranica 135 od 146 PrvaPrva ... 3585125133134135136137145 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,341 do 1,350 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Čestitke LENORI na osvojenom serveru :daje cvijet: , kao i cijeloj ekipi koja je dežurala na acc cijelo ovo vrijeme, te svima koji su suportirali pobjednički WW.

Također čestitke cijeloj pobjedničkoj koaliciji

Svima puno srece i zdravlja u RL

:pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od d-moll Vidi post
    Čestitke LENORI na osvojenom serveru :daje cvijet: , kao i cijeloj ekipi koja je dežurala na acc cijelo ovo vrijeme, te svima koji su suportirali pobjednički WW.

Također čestitke cijeloj pobjedničkoj koaliciji

Svima puno srece i zdravlja u RL

:pivo:
    Hehehe...Hvala....takođe.

Moraš još i Baruna naučiti lijepom ponašanju ... možda mu onda i pomogne 5x i deff... heheh

Lp

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Naime i ti si bio u toj koaliciji i sigurno bi osvojio server.... samo da si imao makar malo obraza i bio pošten i fer igrač... ali ne ... ti si se služio svim mogućim prljavim rubljem na koje si mogao naići.... i tako izgubio server ... a vjerujem i poštovanje svojih kao i drugih igrača na serveru....:bic:
    To ti je momčino razlika između igrača i igračića.Igračima takva pobjeda ne treba.

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

hmm sta ovo bi taman mi se ban skinuo kad je trebo pa zar je taj spin koji se raspada osvojio server?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Pinak Vidi post
    Dalmoš- alo brale idemo na gradele , čovjek koji je našem savezu donio novu dimenziju u taktiziranju znalac u punom smislu i između ostalog veliki SYN-ovac htio to on priznat ili ne ROTFL
    Idem probati: Ja sam S... S.... SSS.... SSSSSS (neće :( , vajda se trebam dobro napiti prije )
    Što se gradela tiće, uvjek ako sam pozvan narano :?
    Jbg, bilo mi je jako ljepo igrati se s Vama svima. Upoznat ljude koje sam inaće samo preko nišana gledao. I dosta pozitivno sam se iznenadio sa većinom. Pojedinci bu dobili HPexpressom pozdrave na drugom serveru
    Drago mi je što ovako glupa browser igrica može okupiti toliko puno dobrih ljudi koji su došli s ciljem prijatelju odati počast na malo drugačiji način. Drago mi je, jer tim se vidi da u svima nama postoji i ono nešto što ljudi nazivaju srcem ili dušom. Te koliko god Brisača odnosno Zvonka nikad nisam upoznao, uvjeren sam da je ponosam sa svima Vama. Te da je sretan što Vas je imao odnsono još uvjek ima za prijatelje. Ne postoje riječi kojima bi Vam svima mogao iskazati svoje poštovanje, stoga kratko i jasno, kapa do poda.

@Barun - prije dosta vremena sam sa Hysterijom pričao o tebi. I čovjek te nahvalio kao igračinu. Iskreno (i ovo nije zlonamjerno sada) se slažem sa svim podbadanjem i ultra vrijeđanjem na forumu. I sve je to ok dok server traje. Al brate, kad server završi fino dojdeš i rečeš čestitam. Mislim da si stariji od mene, te da nema smisla da ti recitiram svoja mišljenja fair play-ja. No svakako ti kao i svima želim bolje nego što bi sam sebi poželio

@tosho - druker bio, druker ostao (ja ili ti, nebitno. ja znam da ja nisam a ti kak te volja )

@pljuska - sad bi bila fora napisati da si n00b, ali to bi bila laž. Sretno prijatelju

@nizi - ajd pliz kupi riječnik "kako pisati na hrvatski a da Vas većina hrvata shvati"

@ekipa koja će znati na koga mislim (osim na toshu naravno) - Sve u životu je moguće, ali da ću doživjeti taku uigranost između par pojedinaca. Još uvjek nemogu vjerovati, te hvala Vam što ste me primili među sebe.

A sad za kraj ono što sam u biti tio reći. Čestitke leonori te svim dobrim ljudima koji su danonoćno slali deff i hranu u WW. Pa koji god to bio WW (osim Valjevacu naravno )
    Uređeno od strane brankec/mr.smith (08.09.10 um 18:15 Uhr)

S1, S2 - Brankec S3, S2, S3, HRX - mr. Smith HRX - Mosquito

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Daumen hoch

Citat Citat od Toso Vidi post
    da napisem i ja jedan ozbiljan.
    ekipa, cestitke svima,syn/spin/bik/templari i ostali, svaka cast na ovoj dominaciji. odlicno odigrano i pobjeda je i vise nego zasluzena.
    dosao sam iza sredine servera na mali deff acc,cisto da budem s vama, hvala sta ste me primili, i pustili na WW cak,mada sa nikim od vas nikad prakticki pravi server nisam odigro. par ljudi se izdvaja ovdje

jagoda - isprike za sve ? :* http://www.youtube.com/watch?v=R2F_hGwD26g
    dalmatinac22 - druker ! al ajde, bilo je zanimljivo nakon 2 servera ratovanja s njim odigrat jedan skupa.
    johny - ti ostajes nezaboravan : al stvarno nisi normalan :
    piki - nazalost nije te puno bilo, al i dalje si bitan dio
    medo - ma njub,ne zasluzuje neki drugi komentar
    bolero/ja_os - osijecka obitelj mnogo toga su odradili, tesko bi bilo bez njih drzat WW. a bolero i johny su ubitacna kombinacija na callu
    ancimax - anci anci :*
    scrappy - mislim da su ljudi u kaficima poludili kako je bilo kad si osto bez neta
    danger mouse - sitteru hvala na brojnim NPC i ostalom

isprike kog nisam spomenio,ovo su vecinom ljudi s kojima sam najvise pricao
    uzivajte, ovo je vjerovatno kraj za mene s .hr serverima.
    Hvala Tošo i sve najbolje od ekipe sa Danger Mouse (Gargy . Kata. Racko):steta:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post
    Idem probati: Ja sam S... S.... SSS.... SSSSSS (neće :( , vajda se trebam dobro napiti prije )
    Što se gradela tiće, uvjek ako sam pozvan narano :?
    Jbg, bilo mi je jako ljepo igrati se s Vama svima. Upoznat ljude koje sam inaće samo preko nišana gledao. I dosta pozitivno sam se iznenadio sa većinom. Pojedinci bu dobili HPexpressom pozdrave na drugom serveru
    Drago mi je što ovako glupa browser igrica može okupiti toliko puno dobrih ljudi koji su došli s ciljem prijatelju odati počast na malo drugačiji način. Drago mi je, jer tim se vidi da u svima nama postoji i ono nešto što ljudi nazivaju srcem ili dušom. Te koliko god Brisača odnosno Zvonka nikad nisam upoznao, uvjeren sam da je ponosam sa svima Vama. Te da je sretan što Vas je imao odnsono još uvjek ima za prijatelje. Ne postoje riječi kojima bi Vam svima mogao iskazati svoje poštovanje, stoga kratko i jasno, kapa do poda.

@Barun - prije dosta vremena sam sa Hysterijom pričao o tebi. I čovjek te nahvalio kao igračinu. Iskreno (i ovo nije zlonamjerno sada) se slažem sa svim podbadanjem i ultra vrijeđanjem na forumu. I sve je to ok dok server traje. Al brate, kad server završi fino dojdeš i rečeš čestitam. Mislim da si stariji od mene, te da nema smisla da ti recitiram svoja mišljenja fair play-ja. No svakako ti kao i svima želim bolje nego što bi sam sebi poželio

@tosho - druker bio, druker ostao (ja ili ti, nebitno. ja znam da ja nisam a ti kak te volja )

@pljuska - sad bi bila fora napisati da si n00b, ali to bi bila laž. Sretno prijatelju

@nizi - ajd pliz kupi riječnik "kako pisati na hrvatski a da Vas većina hrvata shvati"

@ekipa koja će znati na koga mislim (osim na toshu naravno) - Sve u životu je moguće, ali da ću doživjeti taku uigranost između par pojedinaca. Još uvjek nemogu vjerovati, te hvala Vam što ste me primili među sebe.

A sad za kraj ono što sam u biti tio reći. Čestitke leonori te svim dobrim ljudima koji su danonoćno slali deff i hranu u WW. Pa koji god to bio WW (osim Valjevacu naravno )
    Nema potpisa, al pretpostavicu da je toonaj nebairani dalmatinac

Uobičajeno

Eh sto boli kad barun istinu zbori
    al svi mi znamo da barun ne prica gluposti i ne sere bezveze
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    To ti je momčino razlika između igrača i igračića.Igračima takva pobjeda ne treba.
    Eto mačak ... pa mu daj opet 5x i sav deff legija ... a on netreba ...
    pa jasno da ti netreba kad ti je bilo svejedno dali imaš 100 deffa ili 10milijona ...na 0 bi svakako išao.... samo bi scrappyevi ovani konačno našli dostojnu metu na hrx...

imaš pravo ...mi smo igračići za tebe .... ali kako to da jedan igračina poput tebe uz pomoć još jednog većeg igračine ... izgubi od igračića poput nas.....i cure koja prvi put igra hrx...?

:brukica:

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Nije ovaj put mislio ozbiljno igrati

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave