Stranica 140 od 146 PrvaPrva ... 4090130138139140141142 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,391 do 1,400 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

citao sam samo jedan deo od ovih postova, jer je mnogo da ih citam sve odjednom xDD samo zelim da se zahvalim svim clanovima NNJ saveza koji su slali zito i deff u nas WW kad je trebalo, a i naravno, cestitao bih Lenori na pobedi ) lenorice svaka cast, i jos jednom izvini zbog onog arta :( cestitke i SYN i Spin ekipi sa saveznicima na pobedi....vidimo se na zimskom baxu najverovatnije sad svi na zasluzeni odmor, pa onda nova runda hrxa

:pivo::pivo::pivo:

Dr.Kica team

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

jel ovo gotovo ????

cestitam lenori na pobjedi kao i svim njenim saveznicima (nek je vala i syn jednom pobjedio )

server sam pratio s jednog neaktivnog naloga (tek toliko da vidim kakvo je stanje ) i mogu slobodno reci da je server bio ispodprosjecan no to nije nista novo na hr serverima, svaki novi je losiji i losiji.

eto s vama i ja odlazim s ovog podforuma stvarno mi vas je puna kapa, nadam se da Moiru necete mnogo mucit

izvinjavam se ako sam bio stroziji nego je trebalo al upute su dolazile s vrha

pojedinci su stvarno pretjerali sa glupostima na forumu al svakom njegov obraz...

mnogo srece svima u rl a i u igri (ko misli i dalje igrat )

lp Shido

Član foruma Mid1doJ's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Cestitke BRISAC koaliciji na pobedi stvarno je nebitno da li je lenora ili scrappy ili bilo ko drugi vazno je da je za Brisaca

Svaka cast ceo server smo bili najbolji i pobedili..

TOtal svaka cast sefe, nemam reci kako si odigrao i organizovao alijansu!!!
    Pinak druze nadam se da se vidimo sledeci server, steta sto je propala garaza ;(

Sui care svaka cast na ubistivima

Delija nadam se da ratujemo sledeci server

Server je bio zanimljiv ali verujem da ce zimski biti kidanje

Sve najbolje svima

Zdravko(Chicha Maximus)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    inace nikad ti nisam rekla al u mafiji smo neko vrijeme ja i bkuzman sumnjali da si spija jer nisi puno pricao
    jesmo luzeri haha
    hehe, znam za to , netko mi je to reko na kraju servera, ne sjecam se vise tko

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

prije svega cestitam lenori na pobjedi .

sido lave , svima nama je jasno da su upute dolazile sa vrha . ne ulazim ko je kome kaj , jel neko smjestil kome il nije ... svega je bilo . puno toga se desavalo iza kulisa . nekima sam proslijedil neke stvari , pa im je sada mnogo jasnija situacija . nije sve uvijek onako kako izgleda . uglavnom , pouku su mogli izvuci svi . svako ko drzi da ima neki renome saveza , nemre uci u nikakva saveznistva ni na pocetku servera ni na polovici . na kraju da , sa wingovima za deff . sad se desilo da ww , po mojim procjenama , koji ima oko 9 - 12 miliona deffa , nije pobjednik . i offova da potuce jos tri servera . to govori sve .
    koristim ovu priliku da se obratim game adminu marku sa jednim pitanjem . mores se marko kao game admin i ti javiti , server je zavrsil , te nam reci slijedece . ovo ne interesira samo mene osobno , vec siri krug ljudi . da li ce se ista situacija ponoviti i na iducem hrx u svezi natara i planova ? ako da , nama koji mislimo nastupiti kao ally to nema smisla . moracemo srecu potraziti na nekom stranom serveru . videl si i sam na kaj se svel ovaj speed i kako je izgledala zavrsnica .

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    totalno se slazem. Svi su sutili nad tim totalnim nekorektnim produzenjem do planova kojem je cilj bio jedino navuc jos malo golda od igraca- a svi su sutili jer su vidjeli priliku u tome posto ne znaju kako i što. ako vam je bilo do fer igre onda ste trebali tad se jednako izjasnit a ne podrzavat cenzuru koja je silovala forum samo zato jer su uvidjeli priliku u tom...

kad bi ti recimo bio na livadi s nama prica bi isla:
    Dosli su barun, veli jura, satho i zdrmani komentirati zelenu travu:
    Barun veli: nebo je plavo
    satho i veli jura nadodaju: trava je z.... [i ne stigose izrec
    zdrzmani: nema trave vise al nebo je nekako duginih boja :daje cvijet:
    a ti si jedina gradila WW i znas kako to ide? mi drugi nismo nikad,i nemamo pojma pa smo htjeli ovo?
    ne pricaj gluposti,mailovi su upuceni, a i sama valjda znas kakvi su admini po pitanju takvih stvari.
    i da mogu utjecat,vecinom im se ne da
    definitivno stvar koja je unistila WW fazu.

i da, syn je ocito precijenio protivnike ovaj puta.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    a ti si jedina gradila WW i znas kako to ide? mi drugi nismo nikad,i nemamo pojma pa smo htjeli ovo?
    ne pricaj gluposti,mailovi su upuceni, a i sama valjda znas kakvi su admini po pitanju takvih stvari.

satho ne prica gluposti i ne sere bezveze :stupid:

Član foruma orthogox's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Narode... Imate svi od mene veliki i ogromni pozdrav, pa čak i shido koji mi je dao prvu opomenu na forumu (šala) Shido, pozdrav!

Ekipa, mogu reći da sam prilično novi u ovoj igri, inače nastupao sam ovaj server u SYN B i hteo bih da se zahvalim svima, svim igračima jer su mi pružili najbolji server do sada... Nadam se da će sledeći biti još bolji...
    Ono što me posebno raduje jeste to da je ipak WW koji je pobedio bio posvećen B R I S A Č - u, eto, to mi je milo...

Pozdrav svima još jednom, a poseban pozdrav ide za Dalmatinca, ja_os, mosquita (sittera) i svima u prvom redu SYN B savezu, a onda i ostalima i svima koji su na bilo koji način pridoneli tome da za B R I S A Č a se na kraju osvoji server... A dragom nam brisaču laka zemlja... Bog da mu bude milostiv...

Jagodice znaš da te volim... Vaš verni RMPALIJA!
    Uređeno od strane orthogox (09.09.10 um 05:37 Uhr)
    Sve što biva i što može biti,Sve što biva i što može biti, ja sam mu NAREDAN!

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post

Naravno da ne- postoje ljudu koji znaju i izvan mog videokruga.
    Al cinjenica jest da su svi redom sutili i tu i tam je netko znao rec- e barun je u pravu ili barun jedini se javlja. ostale je valjda bilo strah bana ili stali.
    ak ti se neda neda- nemoras ti bit tu borac za pravdu ...ak je netko drugi vidio priliku u tome je vidio je- al da su sad svi za pravdu i pravicu- jesu da mačku o rep.
    Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post
    Da, brankec je inaće... no trenutno je siter, stoga nula bodova glede nazgulovog rušenja

No evo, sorry... zamjenio te se nekom curkom sa prvog s1 koja je provalila nešto sa moralnošću jer je bila duboko povrijeđena. No nebitno, reko sorry pa slobodno nastavi ljudima govoriti da im treba nekakav doktor, jer ih neš boli
    slabo ja tebe kuzim tak da ne znam na cem sori
    i kakav siter ?
    lol

Citat Citat od shido Vidi post
    jel ovo gotovo ????

cestitam lenori na pobjedi kao i svim njenim saveznicima (nek je vala i syn jednom pobjedio )

server sam pratio s jednog neaktivnog naloga (tek toliko da vidim kakvo je stanje ) i mogu slobodno reci da je server bio ispodprosjecan no to nije nista novo na hr serverima, svaki novi je losiji i losiji.

eto s vama i ja odlazim s ovog podforuma stvarno mi vas je puna kapa, nadam se da Moiru necete mnogo mucit

pojedinci su stvarno pretjerali sa glupostima na forumu al svakom njegov obraz...

mnogo srece svima u rl a i u igri (ko misli i dalje igrat )

lp Shido
    e kad je meni bila puna kapa i čarapa. :brukica:
    al ajde bar iduci server ce bit fajn

ps. nadam se da ces dobit pdf pitanja i opcenito jer si ko stvoren za to - ovako kako si navikao radit bas to tamo treba... strong recommendations :svinjica mala:
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Vjerujem ti shido i zato sam ti poslal onak blesavu poruku.
    Nek svi shvate već jednom da modovi nisu ništa krivi.
    Ovaj s vrha nije shvatio da je server gotov pa provodi neka svoja pravila pritiskom na tebe.
    Sve o serveru je već rečeno, najviše u pobrisanom dijelu.
    Argumentirane kritike nema smisla ostavljati u temi žalbe jer i to briše.

Ovo je moj kraj na HR domenama i pritom zahvala SYNovcima što su mi dali da još jednom zaigram s njima. Najbolji ste !

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226