Stranica 142 od 146 PrvaPrva ... 4292132140141142143144 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,411 do 1,420 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Zamolba:

Sve kojima su počele obaveze na fakultetu i oko njega početkom ljeta, molim da se jave i ispričaju nam kako su proveli ljeto!

Član foruma FaQ's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

No, zna ko pass od WW-a?? xD
    bomb:katapult:
    :staklenka:

Član foruma radiator_st's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od generals Vidi post
    Zamolba:

Sve kojima su počele obaveze na fakultetu i oko njega početkom ljeta, molim da se jave i ispričaju nam kako su proveli ljeto!
    meni su pocele obveze za fax pocetkom ljeta

postoji jesenski ispitni rok u 9 misec

a ako imas 3 ili vise ispita trebati malo vise da se spremis tako da pustite fax
    (to mi je bolna tema)

clown

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Vjerujem ti shido i zato sam ti poslal onak blesavu poruku.
    Nek svi shvate već jednom da modovi nisu ništa krivi.
    Ovaj s vrha nije shvatio da je server gotov pa provodi neka svoja pravila pritiskom na tebe.
    Sve o serveru je već rečeno, najviše u pobrisanom dijelu.
    Argumentirane kritike nema smisla ostavljati u temi žalbe jer i to briše.

Ovo je moj kraj na HR domenama i pritom zahvala SYNovcima što su mi dali da još jednom zaigram s njima. Najbolji ste !

to apsolutno nije istina. Nije admin kriv sto neki moderator editira svaki post i sve sto imalo vuce na offtopic smatra spamom i sto iz osobnih poriva npr kad mu na pp napises da smatras da je nesposoban za ovaj posao ide nabijat opomene da bi ti uvalio ban.
    Admin je kriv samo zato sto ignorira takvo stanje. nemgu svi bit super modovi, nemogu svi bit super smodovi -al mogu svi bit dovoljno ljudi pa stavit prst na glavu i zamislit se- da nisu mozda bar neke kritike istinite- i ako vec JA OBAVLJAM neciji prljavi posao (kazete da je do admina) dal je to vrijedno da mene smatraju smećem i sta ja znam cime su ga vec nazvali radi necijih krivih procjena i rukovođenja?!
    Nitko tu nije nicija marioneta da nema vlastitu svijest i mozak.
    A ovo da je kraj- aha mos mislit - ukratko- NE VJERUJEM!
    Citat Citat od shido Vidi post
    sto bi reko dalmatinac (onaj banirani ) a ca se ti javljas :svinjica mala:

osoba koja otvori 76428462 acc-a na forumu dodje da kaze nest pametno :brukica:

:svinjica mala: kak je ova svinjska glava cool steta sto nema i ostalog zivotinjeskog carstva (kakav sam podlac zar ne )
    ja nisam otvorila 7573484 racuna. Otvoren je jedino Hašiši jer si mi uvalio ban na osnovu opomena neopravdanih instant i taj acc je sluzio u ime prigovora koji na ovom forumu se rjesavaju po nekoliko dana.
    Ostali ''multici'' koji su lovljeni na osnovi ip-a - ip je vipov wireless tako da nije vjerodostojan. Da ne koristim vip - restirala bi modem i onda bi jedan jedini kriterij za lov multica na ovom forumu pao u vodu- a taj ej da sa svakim resetom ip je novi.
    Nema potrebe da me ucis necemu o cemu ja znam sve. :svinjica mala:
    ps. nije bilo drugih zivotinja osim svinjice male

Citat Citat od Toso Vidi post
    zar mislis da je zaljenje na forumu jedini nacin? mislis da nije upuceno mailova na par adresa da se to promjeni? odavno sam odustao od ovog admina, i sve trebam pisem direkt na druge adrese, jer s njim ne zelim imati veze. ali bilo je jos ljudi koji su se zalili na ovo.

sto se tice da/ne da, govorio sam za admina, kojem se ne da utjecat na to da se ranije skine ban, cisto iz razloga jer nije bio u pravu. ja sam svoje mailove poslao, mozda bi i na forumu vise srao i riskirao ban da u to vrijeme nisam bio na moru.
    HA- da znam kad si dosao s mora.
    sta se tice admina i pisanja na druge adrese malo se toga moze postic time. ne znam radis li gdje i sta al u velikim multinacionalnim korporacijskim monstrumima poput npr. dojče telekoma, mcdonaldsa i travijan gejmsa najvazniji je postotak. Postotak prigovora npr ne smije prijeć- (bubam napamet broj) 8% ukupnih igraca na svim serverima...zalbi prituzbi ...bla bla bla...i dok god su svi mejlovi uredno odgovoreni unutar 24h, dok god je mh odgovorio unutar 24h- dok god statiskike zadovoljavaju bar minimalac zadanih uvjeta- a u ovako birokratski ustrojenom sistemu efikasnost daleko nadilazi minimalne zadane uvjete- nikad neces moc naudit adminu ni najmanje ni nikako. + svaki prigovor koji napises negdje na drugu adresu- s te aderese proslijede tvom adminu da posalje njima odgovor na tvoj prigovor - koji onda oni fovordiraju tebi. A kako admin moze napisat sve sta zeli ...a njih se to tak malo tice sta je jer ti i dalje spadas u prihvatljivi broj prigovora- uzaludnost ikakvog truda pisanja na bilo kakve adrese je i vise nego ocita.
    Tako da preostaju ti 2 OPCIJE- piskarat tu po forumu, zicat, prostestirat umoljavat itd admina i nadat se da ce bit covjek i sagledat stvari na taj nacin pa mozda i udovoljit svojim korisnicima...ili druga opcija ti je npr da ti je netko iz obitelji u travian gejmsu pa onda simo-tamo-vamo-tamo postanes admin citave provincije
    Uređeno od strane Hashishi (09.09.10 um 15:38 Uhr)
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma Pinak's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od angie Vidi post
    I od offera uspijeli napraviti deffera :dance:
    Ja znam da ćeš na idućem serveru opet napravit isto u interesu saveza

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pinak Vidi post
    Ja znam da ćeš na idućem serveru opet napravit isto u interesu saveza
    šta fali igrat deff... meni nije smetalo :wanted:

Član foruma Pinak's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    šta fali igrat deff... meni nije smetalo :wanted:
    naravno :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    sto bi reko dalmatinac (onaj banirani ) a ca se ti javljas :svinjica mala:

osoba koja otvori 76428462 acc-a na forumu dodje da kaze nest pametno :brukica:

:svinjica mala: kak je ova svinjska glava cool steta sto nema i ostalog zivotinjeskog carstva :harmonikaš::dance: (kakav sam podlac zar ne )

Ne mogu da vjerujem. Siteri i multići na forumu buahahahhhaaha koji smjeh
    Nego, dalmatinac (onaj banirani nebi rekao a ca se ti javljas. Ono što bi joj u ovom trenutku rekao ima veze sa mailom koji je davno koristio bio.....

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    to apsolutno nije istina. Nije admin kriv sto neki moderator editira svaki post i sve sto imalo vuce na offtopic smatra spamom i sto iz osobnih poriva npr kad mu na pp napises da smatras da je nesposoban za ovaj posao ide nabijat opomene da bi ti uvalio ban.
    Admin je kriv samo zato sto ignorira takvo stanje. nemgu svi bit super modovi, nemogu svi bit super smodovi -al mogu svi bit dovoljno ljudi pa stavit prst na glavu i zamislit se- da nisu mozda bar neke kritike istinite- i ako vec JA OBAVLJAM neciji prljavi posao (kazete da je do admina) dal je to vrijedno da mene smatraju smećem i sta ja znam cime su ga vec nazvali radi necijih krivih procjena i rukovođenja?!
    Nitko tu nije nicija marioneta da nema vlastitu svijest i mozak.
    A ovo da je kraj- aha mos mislit - ukratko- NE VJERUJEM!

A ća nisi ti ta koja je djelila banane 4 life kad god bi netko progovorio o moralnošću??? c c c c c
    Ili kad sam stavio svoj mail prijašnji jednom. Banana dok sam živ :brukica:

Mislim, ajd... vrijeđanje i to ok. Ali to što mi je okinuo mail (ako se dobro sjećam bio je ShutTheFuckUp@satho.hr ) slučajno.... pa mi zabraniti doživotni pristup??? REkla bi grupa starfuckeri, ajme meni nije mi dobro....

Ono što u biti želim reći je sljedeće. Nikoga, ama baš nikoga tvoja kukanja i jaukanja ne zanimaju. Osim tvoja 2 frenda. Pa stoga si fino otvori neki svoj forum. Dojdemo ja i šido pa nam daj bananu. Možda tuga, bol, jad i depresija napokon projdu

S1, S2 - Brankec S3, S2, S3, HRX - mr. Smith HRX - Mosquito

Uobičajeno

Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post

A ća nisi ti ta koja je djelila banane 4 life kad god bi netko progovorio o moralnošću??? c c c c c
    Ili kad sam stavio svoj mail prijašnji jednom. Banana dok sam živ :brukica:

Mislim, ajd... vrijeđanje i to ok. Ali to što mi je okinuo mail (ako se dobro sjećam bio je ShutTheFuckUp@satho.hr ) slučajno.... pa mi zabraniti doživotni pristup??? REkla bi grupa starfuckeri, ajme meni nije mi dobro....

Ono što u biti želim reći je sljedeće. Nikoga, ama baš nikoga tvoja kukanja i jaukanja ne zanimaju. Osim tvoja 2 frenda. Pa stoga si fino otvori neki svoj forum. Dojdemo ja i šido pa nam daj bananu. Možda tuga, bol, jad i depresija napokon projdu
    brankec....ak sam ti i dala ban 4life to znaci da fakat nikad nisam pogrijesila
    Nekad sam znala i sumnjat...al kad se tak javis..odmah mi se srce ispuni ponosom i ponovo se potvrdi moja bozanska nepogresivost

Kaj se uostalom na mene istresas kaj nisi pobijedio? nije to moj problem
    ja samo komentiram
    Ponizavanjem mene neces promijenit svoju stvarnost. mozda oslobodis mrvicu bijesa al pravi problem neces rijesit time...da bar mozes- ne bi se žalila ni sekunde.
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    brankec....ak sam ti i dala ban 4life to znaci da fakat nikad nisam pogrijesila
    Nekad sam znala i sumnjat...al kad se tak javis..odmah mi se srce ispuni ponosom i ponovo se potvrdi moja bozanska nepogresivost

Kaj se uostalom na mene istresas kaj nisi pobijedio? nije to moj problem
    ja samo komentiram
    Ponizavanjem mene neces promijenit svoju stvarnost. mozda oslobodis mrvicu bijesa al pravi problem neces rijesit time...da bar mozes- ne bi se žalila ni sekunde.

Mora da si u duši plava.... (ništa protiv plavusha, dapaće) Ali skroz plava. Po x-ti put. Siter je, nije brankec

S1, S2 - Brankec S3, S2, S3, HRX - mr. Smith HRX - Mosquito

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2