Stranica 143 od 146 PrvaPrva ... 4393133141142143144145 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,421 do 1,430 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post
    Mora da si u duši plava.... (ništa protiv plavusha, dapaće) Ali skroz plava. Po x-ti put. Siter je, nije brankec
    ja vidim nick. ko se loga odakle tak me manje boli briga.
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma markooo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Rotes Gesicht

ah, evo mene nazad nakon shidinog izivljavanja

hvala bogu, pa je server gotov
    da se sad osvrnem malo na dogadanja

SYN - kapa do poda, ekipa uigrana do bola, znate svoju igru, i svaka cast na tome
    da je vise ally kao vas, mozda bi i nesto bilo od ovih nasih servera
    ali da se ne zanesete previse, jedina ste ally koja je dosla u koliko toliko punom sastavu, i odatle vam ta nedostižna prednost

acc stare kajle - koliko god imali nesto protiv nas, dzaba vam
    ne kaze se tek tako, ljubomorne duse mogu da nam ....
    dosli smo na server onako bezzeze, da ubijemo vrijeme, imali smo namjeru odigrati ga cisto u zahebanciji, ali eto, nazalost dogodilo se sve kontra :štemer:

a savez SCORPIONS je prica za sebe, malo se nazalost previse uspavali, mislim da je zalosno sto ally onoga pop prosjeka nije u stanju bila da skupi vise od 4 milje deffa, iako su MMovi za deffom stalno isli

i svima ostalima, koje nisam napomenuo ovdje, nazalost moram da saopcim da nisu vrijedni spomena

a barunu naklon do poda, nikad a ni tada nećete mu biti ni do koljena
    zato prst u uho i pjevajte

toliko od mene za ovaj server i ovu eru

over and out

lp, marko
    Uređeno od strane markooo (09.09.10 um 18:14 Uhr)
    [12:45:48] ?????: nemogu oni mene toliko banat, koliko ja multica mogu otvorit

[23:48:00] ????: sad cu *grebat* mater svabima u njemackoj

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Društvo, samo Vas čitam!

Trkeljate bez veze!

Synergy empire na ovom serveru su bile 3 vještice!!!
    :witch: jagoda
    :witch: brkata galica
    :witch: kermitica

One su osnova vaših problema, napomenuo bi u istoj rečenici još i sanju, kriss, angel, smithicu te još hrpu curica koje su vodile igru a mi smo ih slušali, trpili njihove pms-ove, spavali uz budilice, izostajali s posla i sl. obveza i ne busajte se svojim veličinama jer one su se poigrale s Vama u ime pokojnog brisača!

Društvo na ovom serveru Vi ste izbrisani a one se pamte!
    :harmonikaš:

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

[QUOTE=generals;909190]Društvo, samo Vas čitam!

Trkeljate bez veze!

One su osnova vaših problema, napomenuo bi u istoj rečenici još i sanju, kriss, angel, smithicu te još hrpu curica koje su vodile igru a mi smo ih slušali, trpili njihove pms-ove, spavali uz budilice, izostajali s posla i sl. obveza i ne busajte se svojim veličinama jer one su se poigrale s Vama u ime pokojnog brisača!

Društvo na ovom serveru Vi ste izbrisani a one se pamte!

pozdravljam svaki ovakav post ... damama milka i to cijela . zaluzile su puce .

generals . samo nest ne razmem . ko se to busa svojim velicinama ? pa becite opet celo vreme od kak je server zavrsil . kaj bi mi sad trebali ? skupiti se svi sa servera i pljeskati vam na trgu bana jelacica ? vi sami sa sobom pisete na forumu dok niko nece pisati sa vama . cemu gorcina ? javi se totalu , pa se sam budes uvjeril kakve ste gluposti pisali tuda po forumu . ww je uzela lenora i to samo zato jer bi stvarno bilo previse da ste i nju skuhali ko baruna . trebam ti dati prepiske di se i nju uvjerava da stane sa gradnjom ww cuda ? alo . ne samo da nisam dal offove , nego sam joj iz 42 sela non stop slal crop . ne da vam osporavam da niste strasna ekipa . tolko offova i takvih more samo veca grupa profica napraviti . imali ste i igrace , i znanje , i potencijala . al takticki ste odigrali nulu . pocevsi od foruma pa do diplomacije . to vas je pokopalo . ovih par drecavaca je napravilo potpuno krivo sliku o savezu syn . i jos sad im nest nije jasno . valjda bum slusal i pocetkom iduceg hrx kaj bi bilo da je bilo . badava takvi spektakularni offovi i rezultati kad je to sve otislo u drugi plan . skola za ubuduce . i usput , ovo malobrojno drustvo koje nije pokleklo , pamti se vec duze po serverima . njihovi rezultati ni igra se nemogu izbrisati .

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

pljuska, u pravu si... diplomacija nam je bila, na kraju se ispostavilo, jako onako pretjerana, nazovimo to tako... sa tolkim kapacitetom i znanjem, mogli smo samo sa BIKovcima biti i svejedno bi pobjedili... no total je jako pristojna i dobra osoba koja je na moljenje ostalih saveza pokleknuo i potpisao i sa škorpijama i sa ostalima.. neznam kak je to išlo, no nije da smo sebe podcjenili, kolko smo precjenili legije i NNJ pogotovo... i to je dovelo do toga...

što se tiće foruma, tu smo nas par iz čiste zezancije, da prcamo protivnike. tog uvijek ima i to nam je zabavno... nismo mi tu došli ko neki profesionalni vojnici i da odradimo sve pod nekom tajnom i profi sve... došli smo uživat u igri i uživali smo... a od svih ostalih (igrali oni u punom sastavu ili ne) smo napravili majmune...

a što se tiće lenore, ja sam napisao na jednom chatu našem zajedničkom, neznam ko je tebi kopirao, no nadam se da je sretan i zadovoljan i da pije dosta mlijeka, napisao sam da sam ja na mjestu lenore, propustio bi pobjedu SYNu, jer očigledno je da smo premoćni i u offu i deffu, a i ne bi došli do tuda da nije bilo nas... no ni u jednom trenutku nismo pomišljali da je katamo, a pogotovo što je u savezu Brisač... i hvala joj što je ostala i što je napisala ono... nama dovoljno

a to što ti i tebi slični frajeri žele umanjit našu igru, ponašanje i pobjedu, to je samo ljubomora, zavist i jad... pobjedniku se čestita, protivnika se lijepo pohvali (mi smo to uvijek znali) i bok...
    vidimo se na :Božić:

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hashishi Vidi post
    Eh sto boli kad barun istinu zbori
    al svi mi znamo da barun ne prica gluposti i ne sere bezveze
    Ničem se nisam nasmijao za 5 mjeseci više nego ovom. :gun:
    Forum. The End. Sve te tužne duše koje se tu još ukupljaju. Zar nema nikog da ovo zatvori?
    Jer definito svi već pišemo gluposti i svi već s..... bez veze! :blabla: Al baš bez veze. Piše se odvojeno.
    Usput, koliko se sjećam, rečenica je dio betmen profila?
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    pljuska, u pravu si... diplomacija nam je bila, na kraju se ispostavilo, jako onako pretjerana, nazovimo to tako... sa tolkim kapacitetom i znanjem, mogli smo samo sa BIKovcima biti i svejedno bi pobjedili... no total je jako pristojna i dobra osoba koja je na moljenje ostalih saveza pokleknuo i potpisao i sa škorpijama i sa ostalima.. neznam kak je to išlo, no nije da smo sebe podcjenili, kolko smo precjenili legije i NNJ pogotovo... i to je dovelo do toga...

što se tiće foruma, tu smo nas par iz čiste zezancije, da prcamo protivnike. tog uvijek ima i to nam je zabavno... nismo mi tu došli ko neki profesionalni vojnici i da odradimo sve pod nekom tajnom i profi sve... došli smo uživat u igri i uživali smo... a od svih ostalih (igrali oni u punom sastavu ili ne) smo napravili majmune...

a što se tiće lenore, ja sam napisao na jednom chatu našem zajedničkom, neznam ko je tebi kopirao, no nadam se da je sretan i zadovoljan i da pije dosta mlijeka, napisao sam da sam ja na mjestu lenore, propustio bi pobjedu SYNu, jer očigledno je da smo premoćni i u offu i deffu, a i ne bi došli do tuda da nije bilo nas... no ni u jednom trenutku nismo pomišljali da je katamo, a pogotovo što je u savezu Brisač... i hvala joj što je ostala i što je napisala ono... nama dovoljno

a to što ti i tebi slični frajeri žele umanjit našu igru, ponašanje i pobjedu, to je samo ljubomora, zavist i jad... pobjedniku se čestita, protivnika se lijepo pohvali (mi smo to uvijek znali) i bok...
    vidimo se na :Božić:
    a ne . upravo to i govorim tu gore . za ponasanje ste sami krivi . niste jednostavno dorasli tome . kaj mislim o vasoj igri , pise isto tu gore . i ne cini mi se da je u losem kontekstu ista napisano . dapace . vece pohvale vam nisam mogel dati . meni nemorate govoriti koje su to muke , i da je to sve lako napraviti . znam ja na svojoj kozi kako to izgleda .
    i sve samo ne bingo , je tvoja opaska o ljubomori i zavisti . ja sam zadnji koga ww u travu interesira . nagledal sam se ja toga u mom travianskom stazu . jedino kaj me interesira je to da imam off sa kojim se igram , i jedan koji more skinuti dosta levela na ww . usput , ovo je drugi server da mi propadne veci off od onoga kojeg sam ispalil . to bi ti nest trebalo reci . i nimalo se ne grizem radi toga . a meta je bilo i vise nego dosta .

Član foruma StrawAberry's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od orthogox Vidi post
    Jagodice znaš da te volim... Vaš verni RMPALIJA!
    Sunce moje :air kiss: nikud bez tebe više

Citat Citat od shido Vidi post
    sto bi reko dalmatinac (onaj banirani) a ca se ti javljas :svinjica mala:

osoba koja otvori 76428462 acc-a na forumu dodje da kaze nest pametno

:svinjica mala: kak je ova svinjska glava cool steta sto nema i ostalog zivotinjeskog carstva (kakav sam podlac zar ne )
    LOL moram priznati da, unatoč totalno neobjašnjivim brisanjima post-ova si jedan od najzanimljivijih modova ovdje

Citat Citat od generals Vidi post
    Društvo, samo Vas čitam!

Trkeljate bez veze!

One su osnova vaših problema
    ...

Lako da smo samo osnova njihovih problema ... :andjeo:

We shall ride again ...

:witch:

Jagoda, over and out ...
    ...I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum...

Uobičajeno

Citat Citat od Kulin ban * Vidi post
    Ničem se nisam nasmijao za 5 mjeseci više nego ovom. :gun:
    Forum. The End. Sve te tužne duše koje se tu još ukupljaju. Zar nema nikog da ovo zatvori?
    Jer definito svi već pišemo gluposti i svi već s..... bez veze! :blabla: Al baš bez veze. Piše se odvojeno.
    Usput, koliko se sjećam, rečenica je dio betmen profila?
    kaj te briga cije je. Ja drzim pravo koristenja izjave vec godinama.
    Zasto ti mislis da sam ak nis ja tuzna dusa?
    radi cega? servera na kojem nemam odradjeno 5 minuta ? ne
    ja sam veoma sretna jer sam mogla zadnjih 14 dana(od kad aktivno pratim ovaj server)
    serekat napamet iz dana u dan i iz dana u dan bit u pravu
    a meni je uvijek bitno da sam u pravu...to me cini sretnom :harmonikaš:
    Izgubit vrijeme i super
    Mozda nije previse dubokouman razlog za srecu al cuj...meni je lijepo

a uostalom- nikad ja necu igrat sa tom ekipom iz syna..ako i kad zaigramo na istom serveru- fino cemo se potuc. Bez dobre konkurencije nema dobre igre- a tek kad je konkurencijal ljuta i osvetoljubiva - pa onda puna racionaliziranja, opravdavanja, vrijedjanja...aaaaa
    e onda se to isplati igrat..pa stoga gdje god se sretne syn i ''mojsaveznemavezesadkoji'' odmah radimo belaja (ako ikad- to ne znaci da cu ikad al ako ikad- moramo bit sigurni da postoji dobar protivnik inace nema se vajde ni regat.)
    :štemer:

Citat Citat od Pokret otpora Vidi post
    Šta se tice žalbe se mogu proslijedit glavnom adminu za ove naše servere "Age " svatko može na private dobit e-mail od mene jel ovdje ako ga objavim ponovno ce mi admin Marko pobrisat post:brukica:
    aj posalji na private onda da ti ne brisu post. nek se ima
    danke
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    a ne . upravo to i govorim tu gore . za ponasanje ste sami krivi . niste jednostavno dorasli tome . kaj mislim o vasoj igri , pise isto tu gore . i ne cini mi se da je u losem kontekstu ista napisano . dapace . vece pohvale vam nisam mogel dati . meni nemorate govoriti koje su to muke , i da je to sve lako napraviti . znam ja na svojoj kozi kako to izgleda .
    i sve samo ne bingo , je tvoja opaska o ljubomori i zavisti . ja sam zadnji koga ww u travu interesira . nagledal sam se ja toga u mom travianskom stazu . jedino kaj me interesira je to da imam off sa kojim se igram , i jedan koji more skinuti dosta levela na ww . usput , ovo je drugi server da mi propadne veci off od onoga kojeg sam ispalil . to bi ti nest trebalo reci . i nimalo se ne grizem radi toga . a meta je bilo i vise nego dosta .

Tko je bog a tko batina?? Tko si ti da sudiš drugom?
    Nije ti prvi server. Na nekima si dobio, na nekima si izgubio. Sve već viđeno. Budi iskren prema sebi i nama i priznaj da bi i vi sada se sami sa sobom dopisivali da je situacija bila obrnuta. A mi bi bi bili ti koji bi kudili modove, MHove, GameAdmije, južinu i buru.

Daleko od toga da si pohvalio, daleko od toga stvarno. No uz svaku tvoju pohvalu ide ona trunka sarkazma i ljutnje. Iskreno, jedini post koji mi se svidio i koji me je iskreno iznenadio je vjerovao ili ne, mačkov! (već se sada grizem što sam ovo napisao, al eto)

S1, S2 - Brankec S3, S2, S3, HRX - mr. Smith HRX - Mosquito

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2