Stranica 19 od 146 PrvaPrva ... 917181920212969119 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 181 do 190 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Daumen hoch

Citat Citat od sale-wiz Vidi post
    izgleda,neko je ostao bez plana,svaka cast.respect,samo ne znam da li si ti ucestvovao.mislim da nisi,zato je i uspelo:brukica:
    informacije iz prve ruke,SYN se nosi mislju da povlaci deff.iz ww sela,izgleda da nema ko da ga rusi,neki sinoc ostali bez kata,ostale u oazama i zivotinje se pobunile i "razbucale"kate.nema ih vise.moja sucut
    pozz za sve
    p.s.hvala paki,pozz i za tebe
    Ma sve je to dio taktike protivnika to su garažirali višak samo:stupid:

Član foruma f-360's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

izgleda,neko je ostao bez plana,svaka cast.respect,samo ne znam da li si ti ucestvovao.mislim da nisi,zato je i uspelo:brukica:
    informacije iz prve ruke,SYN se nosi mislju da povlaci deff.iz ww sela,izgleda da nema ko da ga rusi,neki sinoc ostali bez kata,ostale u oazama i zivotinje se pobunile i "razbucale"kate.nema ih vise.moja sucut
    pozz za sve
    p.s.hvala paki,pozz i za tebe

jes me napadaju ,, zar me tolikooooooo vooooooolitee ,, slusaj ba forumasu glavni daj mi tvoj nick pa da ja i ti malo popricamo

pa sta ti mislis da moj off treba da ide na nako selo sa planom koji nema skupa 100k deffa

zato i jesmo prepustili malim igracima a veliki ce se poprinuti za WW vase :lovju:

a za te kate vjeruj nezanima me imam nocnog strazara koji cuva sve javi se onom elektricaju koji napada neaktivne igrace nek ti javi i napadaj njihu onda jer taki sta najaci haha

hajd hajd odustajem jaci ste od mene al po forumu ,, imam ja drugih odaveza nego raspravljati sa djecom sto su ljubomornina mene grrr ,, pa uspjet ce i vama jednog dana

Idemo se brinut za WW ,, Pooooz od Boy-aaaaa!

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

niko nije ljubomoran na tebe, vjeruj mi... samo si tolko njub da ne kužiš da te zezaju na mrtvo ime... a ti odgovoaraš na svaki post...
    a i znaš mi nick, pa ako me misliš prozivat tu za nešto, javi se onda pa da porazgovaramo.. kako ti to lijepo tu kažeš drugima. :pije kavu:

dobro je da imaš noćnog čuvara, bilo bi glupo da ti se nekaj desi, kad već imaš kaj za pokazat od offa
    :lock:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od f-360 Vidi post
    nemam sta raspravljati sa djecom koji su ljubomorni na mene :cerek: (sigurno si bio jedan kojeg sam katao ili uzimao sela ) al nebitno

hajd necu ovda da se prica o meni znas nick i javi mi se ,, ovdje se raspravlja o WW-u

psss : i jos nesto usput, sta bi neko ostade bez plana grrrr :zeko:

Lp Boooy !
    Nisam ljubomoran nego se samo pitam zasto si kamper obican na serveru... kada se deff dao u ww on frajer otima selo hahahahaha nema sta profi noober. General cega slanja na klanje debelih ili skidanja sa hrane samo kata?

ok eto ako ja lazem statistike kazu sledece... nas general off-a (ako zna sta je off i hvali se svojim podvizima) ima sledece rezultate

143. F-360 27795 34 121918

sta reci a ne smejati mu se :fajter:

jeste komentarise se ww ali i necasne radnje kao sto ti to radis mislim da cu upotrebiti rec kukavicke radnje

Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    niko nije ljubomoran na tebe, vjeruj mi... samo si tolko njub da ne kužiš da te zezaju na mrtvo ime... a ti odgovoaraš na svaki post...
    a i znaš mi nick, pa ako me misliš prozivat tu za nešto, javi se onda pa da porazgovaramo.. kako ti to lijepo tu kažeš drugima. :pije kavu:

dobro je da imaš noćnog čuvara, bilo bi glupo da ti se nekaj desi, kad već imaš kaj za pokazat od offa
    :lock:
    mozda imam a mozda i ne ,, ja neznam ko tebe poziva ????? ,, mislim pricam sa tom djecom sto me toliko voleee ,,nije bas pricanje to im je vise provociranje grr!

a zelis da razgovaramo ,, evo odmah ti se javljam ako je to taj nick koji mislim da jest :palčina:

Boy

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

jes me napadaju ,, zar me tolikooooooo vooooooolitee ,, slusaj ba forumasu glavni daj mi tvoj nick pa da ja i ti malo popricamo

pa sta ti mislis da moj off treba da ide na nako selo sa planom koji nema skupa 100k deffa

zato i jesmo prepustili malim igracima a veliki ce se poprinuti za WW vase :lovju:

a za te kate vjeruj nezanima me imam nocnog strazara koji cuva sve javi se onom elektricaju koji napada neaktivne igrace nek ti javi i napadaj njihu onda jer taki sta najaci haha

hajd hajd odustajem jaci ste od mene al po forumu ,, imam ja drugih odaveza nego raspravljati sa djecom sto su ljubomornina mene grrr ,, pa uspjet ce i vama jednog dana

Idemo se brinut za WW ,, Pooooz od Boy-aaaaa!
    hm...mislim da ja pricam sa detetom,mozda i gresim.a ako ti treba moj nick,natari su me upravo pretekli kao napadaci,pa mi se mozes i tamo javiti.zato nemoj sa mnom raspravljati o tome,sa punim pravom barem ja i jos 150 igraca mozemo ti reci da si poper
    daj otkaz nocnom cuvaru,ocigledno se uspavao
    slazem se jedino sa tobom oko poslednjeg,nemam vremena da se raspravljam sa decom ,idemo da vidimo sta se radi u ww selu

Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

hm...mislim da ja pricam sa detetom,mozda i gresim.a ako ti treba moj nick,natari su me upravo pretekli kao napadaci,pa mi se mozes i tamo javiti.zato nemoj sa mnom raspravljati o tome,sa punim pravom barem ja i jos 150 igraca mozemo ti reci da si poper
    daj otkaz nocnom cuvaru,ocigledno se uspavao
    slazem se jedino sa tobom oko poslednjeg,nemam vremena da se raspravljam sa decom ,idemo da vidimo sta se radi u ww selu

haha jesi njuber ,, ok ako ti tako kazes ,, vidjet cemo sve nakraj sve ce se dokazati nakraj ,, i scim sam ja onda napadao kad imam onu medalju u profilu(pitaj spinovce ) ,, cuuuuuuuuuuuuuuuus djete kad budes velik ko ja onda se javiii ,, a to za kate vjeruj moje su tu mozda mislis na nekog drugog a moj dual hoda po moci hvata tudje kate a nase su tu ,, i kak mozes misliti da imam kate a ne ovnove

eto to ti je moj zadnji post pa ti nastavi pricati dalje o meni kad me toliko volis!

Boy

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od RE DI DINARI Vidi post
    SYN dao NNJ plan, Legije effectu ? ko tu gradi s kim pitanje je sad ? :stupid:

Odkud ti to da je syn dao plan NNJ....... :stupid:
    Ex HrX - Dr.Kica
    Sadasnji HrX - Decimus Maximus

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

haha jesi njuber ,, ok ako ti tako kazes ,, vidjet cemo sve nakraj sve ce se dokazati nakraj ,, i scim sam ja onda napadao kad imam onu medalju u profilu(pitaj spinovce ) ,, cuuuuuuuuuuuuuuuus djete kad budes velik ko ja onda se javiii ,, a to za kate vjeruj moje su tu mozda mislis na nekog drugog a moj dual hoda po moci hvata tudje kate a nase su tu ,, i kak mozes misliti da imam kate a ne ovnove

eto to ti je moj zadnji post pa ti nastavi pricati dalje o meni kad me toliko volis!

Boy
    Kak volim hvalisanje ove NNJ ekipe, a svi korisnici istog racunala. Nije ni cudo kaj se svi hvale istim offom :brukica:

pljoska, svakac cast kaj si dal plan Valjevcu, imas pivu od mene, al ozbiljno. lika su svi izjebali a najposteniji je medju nama.

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

NNJ di su vam kate i offovi
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2