Stranica 2 od 146 PrvaPrva 12341252102 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Trogy(Dr.Kica) Vidi post
    Pitono hvala na tvojim zapazanjima......
    Imas nekih fulanih sitnica,ali opcenito sve si rekao,,,,Mačak također nesto muti,stvarno ni ja neznam,naljutio se na nas....

Syn-složan savez,veliki favorit,.....vjerojatno s najvise offova na serveru,,,,jos ako bude deffa mogu se nadat pobijedi.....

Scorpion-saveznik syn-a,u nekakvom zatisju su......cekat ce rasplet borbe syna,legija,pa i NNJ-a,,,,,i na kraju bi mogli usetat i lagano do pobjede

Legije-Opet mačak nesto muti

NNJ-Sta rec o nama,3 WW-a.....Uz mnogo sreće mozemo do kraja,i naravno sloznosti

Spin-Jos se nezna ko ce tamo radit,jel to koki opet radi ili ce malo iskusniji to preuzet.......

Sretno svim graditeljima :air kiss:

lp,
    Dr.kica team

SYN je najveci favorit samo da se razumimo, budimo realni !
    2 ww-a, oba 2 ce biti vrlo dobro gradena i ljudi ovdje igraju za nekoga i dati ce sve da obrane ime prijatelja i suigraca, steta sto je zvone otisao, cuo sam puno dobrih stvari o njemu.. bas steta :/

Scorpioni te templari, pa nije bas da smo igrali ovaj server samo da dignemo ww, ovo je bila predigra za sljedeci server ALI nemogu porec da se nismo cuvali stoga, da, imamo dosta velike sanse al znamo svi sta je ww i kakva je igra kad se pocnu gradit sela, stoga neki cvrsti favorit NE postoji...

sreca, reagiranje na vrijeme i malo mudrosti i tko to prije uspije iskombinirat sve zajedno, taj ce dignit ww...

NNJ-u respekt, znam vecinu ekipe sa baxa, igrao sam cak zajedno serverima s par clanova i nemam lose za rec nista osim da je i vama manjkalo i snage a i volje da ucinite nesto vise pa ste se samo popali...
    al to je ok, vise nego dobro za ljetni server , al samo za ljetni

Macak uvik muti nesto, al je skuzen, i on i njegov plan ... bar sta se tice nase strane...
    njemu respekt, al tko visoko leti nisko pada, to je uvijek tako, mozda se opameti za buduci server, bar sta se tice suradnika i biranja ljudi s kojima ce igrati, ovaj server mu je to najveca pogreska...

eto, za razliku od nekih pojedinaca, vi ste ok, da se s vama normalno pricati pa normlano i pricam...

zelim srecu SVIMA , ovo je ipak igra
    idemo vidit ko je spretniji i sretniji...

l.p

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Cromafia Vidi post
    Macak uvik muti nesto, al je skuzen, i on i njegov plan ... bar sta se tice nase strane...
    njemu respekt, al tko visoko leti nisko pada, to je uvijek tako, mozda se opameti za buduci server, bar sta se tice suradnika i biranja ljudi s kojima ce igrati, ovaj server mu je to najveca pogreska...
    A što si ti skužio molim te koji je moj plan

edit

I lijepo je viditi da ti Baruna usmjeravaš, zanimljivo (ni ja mu nebi mogao savjet dati, a kamoli ga usmjeravati)

Suradnici su uvijek dobro birani i na pravim koordinatama, svoje ciljeve smo dosad ispunjavali uvijek, nadam se da budemo i sada
    Uređeno od strane shido (15.08.10 um 20:52 Uhr)

Član foruma philipp's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

neću komentirati to sa syn-om
    ja sam prvenstveno igračica hrx-a i to mala

rekla bih samo da se nezna tko će ovaj server pobijediti
    a to što ti vićeš ne želiš ww gradit.............to ti sanja ne vjeruje
    imaš ti zaleđine to ovisi o saveznicima........jel to je jedan običan mix......i obično krene kao lavina

nadam se da če savezništva ostati do kraja
    jel do sada svaki hrx je bio običan brlog
    sad ste tu sad ste tamo )

mačak u jednom ču te podržati a to je svi smo dobri pa i shido.......samo neka se ne ljepi za mene

pozdrav svima

sanja
    pravda je uvijek na prvom mjestu
    bila sam i bit ću vječiti buntovnik

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od philipp Vidi post
    neću komentirati to sa syn-om
    ja sam prvenstveno igračica hrx-a i to mala

rekla bih samo da se nezna tko će ovaj server pobijediti
    a to što ti vićeš ne želiš ww gradit.............to ti sanja ne vjeruje
    imaš ti zaleđine to ovisi o saveznicima........jel to je jedan običan mix......i obično krene kao lavina

nadam se da če savezništva ostati do kraja
    jel do sada svaki hrx je bio običan brlog
    sad ste tu sad ste tamo )

mačak u jednom ču te podržati a to je svi smo dobri pa i shido.......samo neka se ne ljepi za mene

pozdrav svima

sanja
    Pa Sanjo nemoš mu zamjeriti što se lijepi za tebe :air kiss:

I Sanjo jer ja moram raditi svaki server WW ???, vjeruj mi poslje 2 HRX-a, ne možeš ni zamisliti kako je lipo ne vikati hrana, deff, resursi, hrana, hrana, hrana.....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od d-moll Vidi post
    A što si ti skužio molim te koji je moj plan

Suradnici su uvijek dobro birani i na pravim koordinatama, svoje ciljeve smo dosad ispunjavali uvijek, nadam se da budemo i sada

ajde ajde, pustimo planove, nije ni vrijeme a ni mjesto za pricat o tome, i ovo ''kuzenje'' planova... nemogu ja znat tocno znat sta ces ti i legija, al naslucujem, mudar si ti brk i drzin te na oku

suradnici nisu dobro birani prijatelju, ekipa koju si poveo sa sobom ovaj server jos manje...
    nije pitanje povuc sa sobom igrace koji su ''extra'', vec igrace koji znacu sta znaci TIM i timska igra...

a sta vam se desilo ?
    morali ste se i ti i tvoj dugogodisnji prijatelj IGOR odvajati da bi se sacuvali, cca. 15 igraca koji valjaju su ostali uz tebe sada do kraja...
    a to je lose prijatelju..

da bi savez funkcionirao treba se ponasati kao obitelj 2-3 mjeseca, i kada se shvati da je svaki pa i najmanji clan saveza VAZAN kao svi ostali i kad svi to tako prihvate tek se onda moze reci da imas pravu ekipu ...

znanje i tehnika je manje vazna, bez timske igre i bratskog odnosa sa svojim clanovima za ku*ac svi off-ovi i artifakti

aj aj, necemo vise o ovome, splico moj, mudrije ubuduce
    dobronamjerni savjet od drugog splice ...

EDIT:

Barun je ok, i ne usmjeravam ja njega, zna on sam sebe usmjeriti i bio je velika pomoc tokom cijele igre...
    bez obzira kakav je vas odnos, moram naglasiti da je Barun clan vodstva saveza i njegovi postupci su svi bili i vise nego dobri i pokazao se VRLO sposobnim clanom ..

Mali jesam, Mladi nisam, veteran u ovoj igri

p.f je izgubio server radi gluposti, sam znas da su drugaciji odnosi bili sa scorpion savezom prosli server, prgavci bi bez problema digli taj server, jebiga, desila se glupost i na tome je ostalo...
    Uređeno od strane Cromafia (15.08.10 um 15:45 Uhr)

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Cromafia Vidi post
    ajde ajde, pustimo planove, nije ni vrijeme a ni mjesto za pricat o tome, i ovo ''kuzenje'' planova... nemogu ja znat tocno znat sta ces ti i legija, al naslucujem, mudar si ti brk i drzin te na oku

suradnici nisu dobro birani prijatelju, ekipa koju si poveo sa sobom ovaj server jos manje...
    nije pitanje povuc sa sobom igrace koji su ''extra'', vec igrace koji znacu sta znaci TIM i timska igra...

a sta vam se desilo ?
    morali ste se i ti i tvoj dugogodisnji prijatelj IGOR odvajati da bi se sacuvali, cca. 15 igraca koji valjaju su ostali uz tebe sada do kraja...
    a to je lose prijatelju..

da bi savez funkcionirao treba se ponasati kao obitelj 2-3 mjeseca, i kada se shvati da je svaki pa i najmanji clan saveza VAZAN kao svi ostali i kad svi to tako prihvate tek se onda moze reci da imas pravu ekipu ...

znanje i tehnika je manje vazna, bez timske igre i bratskog odnosa sa svojim clanovima za ku*ac svi off-ovi i artifakti

aj aj, necemo vise o ovome, splico moj, mudrije ubuduce
    dobronamjerni savjet od drugog splice ...

EDIT:

Barun je ok, i ne usmjeravam ja njega, zna on sam sebe usmjeriti i bio je velika pomoc tokom cijele igre...
    bez obzira kakav je vas odnos, moram naglasiti da je Barun clan vodstva saveza i njegovi postupci su svi bili i vise nego dobri
    Hmmm, pa mi i jesmo bili kao obitelj, mislim da sam u najmanju ruku popio kavu sa 90% igrača Legie ovo lito bez obzira bili iz HR ili ne, igraš onoliko koliko ti ciljevi dozvoljavaju, nama su dozvolili dosta slobodnog vremena.

Odvajanje od Igora, hmmm, misliš da je bilo odvajanje? Vjeruj mi može igor igrati na španjolskom serveru prije od tebe cu znati stanje kod njega, nego ti za pola svog saveza .

Član foruma philipp's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Pa Sanjo nemoš mu zamjeriti što se lijepi za tebe :air kiss:

I Sanjo jer ja moram raditi svaki server WW ???, vjeruj mi poslje 2 HRX-a, ne možeš ni zamisliti kako je lipo ne vikati hrana, deff, resursi, hrana, hrana, hrana.....
    ma nemoraš raditi svaki puta ww........to ti i ja kažem...odmori se
    čuj ti si postigao nešto što mnogi žele......i na tome ti svaka čast
    nikada nismo igrali u istoj ekipi.......nikada te nisam ni mrzila
    uvjek sam za korektnu igru

nadam se da će bar ovaj hrx proći bez večih trzavica.......:na karte:

kako god bilo sretno svim ww-ašima
    ne samo ekipi syn-a.......koje ću puniti resima i vojskom

pozdrav sanja:air kiss:
    pravda je uvijek na prvom mjestu
    bila sam i bit ću vječiti buntovnik

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

mic mic, ne se živcirati odma kak si došao... karikirano je bilo da sitaš 15 acc (u prevodu: pokriva i igra dosta acc kad treba, legalno je sitanje od kad ja znam, jelda? a i reko sam da je to moje mišljenje, a to se smije iznositi, sloboda govora itd.), to su valjda skužili svi živi osim tebe...

spominjemo te od početka zato kaj si nam smješan, ništa više.. da te se bojimo, ne.. da te naapdnemo, nismo ludi (??) kad te deffaju ko suho zlato... to kaj ne gradiš nas ne dira pretjerano, bilo ko da gradi mi idemo na njega, kako god se zvao

viš kako je lijep komentar ostavio klica... vidiš da se može. :goodpost:

:gamer s mišem:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Budući da vidim da sam odnedavno odbanan da mogu doći na forum, vidim da me SYN-ovci vječno imaju na jeziku - sindrom malih i anonimnih igrača željnih pažnje (čast izuzecima, ima ih mnogo u Synu).

Dalje neću puno pričati da nebi dobio ban od igrača syna tipa zirinitra ili kako već ili od rodbine koje synovke.

Legie neće graditi WW, niti smo ga namjeravali graditi, drago mi je što vi svi još živite u strahu od mene. Isto tako ste započeli server u strahu od mene, isto tako ste katali WW naselja sada, koja nismo ni planirali uzeti. Veoma lijepo odrađeno samo zalud izgubljeni offovi (vaših DBK-ovca i poneki vaš) i opet vas mačak nekoga zeznuo a da se nije ni pomakao.

BUUUUUU

Mačka može igrati i dijete od 5 godina, niti napada, niti ičega, sve velike face i fejk se boje poslati osim sa m........ ili sa siterskih naloga šalju pljačke, pa se ovi poslje izvinjavaju da oni nisu poslali.

Ja ne sitam 15 acc, igram jedan acc, čak i njega slabo igram jer me ionako niko ne napada,
    izvolite momci krenite na mačka kad ste face, ali od vas samo priče.

MOLIM MODERATORA DA SE KAZNI IGRAČ EL PITONO ZBOG IZNOŠENJA NEISTINA ILI NEKA IH DOKAŽE!!! (zanima me hoće li mobiteli opet raditi )

Što se varanja tiče vaš vođa (jedan od) Tinkebell, oliti Dalmatinac je lipo rekao za vas i za sebe koliko acc svaki od vas igra acc i s čime igrate, naravno poslje toga je prijetio uz obečanje da svi postovi budu izbrisani od mog igrača, za što se Shido i pobrinuo (slučajno ili namjerno, ne želim ulaziti u to - na njegovu dušu ide - niti ga sad za išta optužujem, Shido je pošten i dobar moderator), sve da nečije razgovore ne vide kolege iz saveza, kao i rodbina .

Uz toliko vezica i varanja, ne libite se i na youtube stavljati linkove sa skriptama:

zgzgzgmail (igrač Stroj) igrač syna sa linkom in memoriam Brisač stavlja i drugi link sa skriptama koje se vide u reportima:
    http://www.youtube.com/watch?v=CCSLl...eature=related

Toliko samouvjerenosti od ekipe sa par bivših i sadašnjih MH-ića i ostalih da i varanja ne brišu na linkovima (igranje sa skriptama je protivno pravilima Traviana što je vidljivo iz linka), nikad sreče dok takvih budu rješavali svoje komplekse na igricama.

Došli ste po WW, ja sam došao da Vam to uzmem tu pobjedu, tko uspije od nas budemo vidjeli.

Toliko o vama, nemam volju za daljnjom pričom,

Što se prognoza tiče, kao što smo rekli prije mjesec dana rezultat bude 2:2, 5 ljudi je ovdje sposobno uzeti WW jedan od njih i gradi.

Stoga Scorpionsi i Templari 80% šanse.

Synu 20% šanse, kod ostalih na žalost ne vidim nikoga tko bi mogao uzeti pobjedu, nadam se da me razuvjerite u tome.

P.S. ...ipak tko zna, možda nešto i spremam, treba biti oprezan ROTFL

:girlw:

vidi vidi mica maca izonila od kuda?? sa kojeg acc??

e pa mica maco da ja tebi nesto kazem,pa nisu ljudi blesavi ovdje da ne vide kako prodajes toplu vodu....

jer ovako ti ne radis ww iz jednog jedinog razloga a to je da znas da nemas ni 1% sanse da pobijedis jer bi te syn svim sredstvima zakucao na nulu i u minus:paladinko::paladinko:

sa kim bi gradi ww?? hahaha smijesno raspali ste se na preko nekoliko struja,,,,u cem je i jedino zasluzan syn jer vas je torpedirao oli ti poderao kao svinja masan papir...i naravno da nakon toga ide raspad unutar saveza i struje koje kakve...to ti je jedina istina o tvom ne dizanju ww jer kako bi ti takva velika igracina sebi dozvolio da u okvirima hrx budes zabetoniran na nulu jer do sada nisu na hrx bili syn koalicija :gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:

a sto se tice tvog kak ti biva ne igranju i ne boravku na acc heheh stvarno si smijesan....zar netko tko nije tu drzi cca 500k deffa u gg?? uredno si izvidjan i stanje se ocitavalo cesce nego ovi iz vodovoda kaj vodu ocitavaju.....zar je netko glup tebe napadati dok ti sa svojih multica i deff acc iz saveza navukao sve kod sebe?? pa lakse bilo druge napadati i brisati jer deffa nema igdje osim kod tebe....od tud su ti svi i okrenili ledja ,moja predpostavka heheh

zato ne dizi sebe i ne mazi drugim oci tu po forumu jer nitko te ne dozivljava..,.da si nekom bio zanimljiv(osim sto si nas zabavljao na pocetku servera)busanjem sebe i legije nista nisi pokazao niti ces.....sijedi jedan

oli kloc:paladinko:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Hmmm, pa mi i jesmo bili kao obitelj, mislim da sam u najmanju ruku popio kavu sa 90% igrača Legie bez obzira bili iz HR ili ne, igraš onoliko koliko ti ciljevi dozvoljavaju, nama su dozvolili dosta slobodnog vremena.

Odvajanje od Igora, hmmm, misliš da je bilo odvajanje? Vjeruj mi može igor igrati na španjolskom serveru prije od tebe cu znati stanje kod njega, nego ti za pola svog saveza .

Ne ne, krivo si me shvatio, nisam rekao odvajanje od igora, vec sam rekao kako ste se ti i igor (dugogodisnji prijatelji) morali izdvajat da bi se ruku na srce uspili sacuvat do kraj igre..

90% sadasnje legije, da, ali prije izdvajanja ste bili u sosu do grla i daleko od toga da mozes rec da ste igrali kao familija..

sta se tice mog saveza, uuu, falivas opako al nebitno

dosta bi bilo foruma, u zadnja 3 dana pisen vise nego cijeli server, a ja nisan tip za forume, tu san samo da bi pricao s igracima poput pljuske, takvi su mi najdrazi

hehe,
    :air kiss: svima

l.p :cowboy:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29