Stranica 3 od 146 PrvaPrva 123451353103 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od PeaceMaker Vidi post
    vidi vidi mica maca izonila od kuda?? sa kojeg acc??

e pa mica maco da ja tebi nesto kazem,pa nisu ljudi blesavi ovdje da ne vide kako prodajes toplu vodu....

jer ovako ti ne radis ww iz jednog jedinog razloga a to je da znas da nemas ni 1% sanse da pobijedis jer bi te syn svim sredstvima zakucao na nulu i u minus:paladinko::paladinko:

sa kim bi gradi ww?? hahaha smijesno raspali ste se na preko nekoliko struja,,,,u cem je i jedino zasluzan syn jer vas je torpedirao oli ti poderao kao svinja masan papir...i naravno da nakon toga ide raspad unutar saveza i struje koje kakve...to ti je jedina istina o tvom ne dizanju ww jer kako bi ti takva velika igracina sebi dozvolio da u okvirima hrx budes zabetoniran na nulu jer do sada nisu na hrx bili syn koalicija :gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:

a sto se tice tvog kak ti biva ne igranju i ne boravku na acc heheh stvarno si smijesan....zar netko tko nije tu drzi cca 500k deffa u gg?? uredno si izvidjan i stanje se ocitavalo cesce nego ovi iz vodovoda kaj vodu ocitavaju.....zar je netko glup tebe napadati dok ti sa svojih multica i deff acc iz saveza navukao sve kod sebe?? pa lakse bilo druge napadati i brisati jer deffa nema igdje osim kod tebe....od tud su ti svi i okrenili ledja ,moja predpostavka heheh

zato ne dizi sebe i ne mazi drugim oci tu po forumu jer nitko te ne dozivljava..,.da si nekom bio zanimljiv(osim sto si nas zabavljao na pocetku servera)busanjem sebe i legije nista nisi pokazao niti ces.....sijedi jedan

oli kloc:paladinko:
    Hahaha da, javlja se igrač koji se i nick boji staviti u igri.

Ono što sam ja postigao niti jedan SYN-ovac nije nikad postigao, niti će

Toliko sam vam smiješan da me izviđate svako malo LOL I zanimljivo toliko sam vam smješan da me non stop spominjete, zanimljivo.

Ne brini nebi me vi skatali, svaki server iste priče, svaki server veliko ništa 0, tako i od vas.

I u art naselju nema 500k deffa, već 700k deffa, ako treba bude ga više nego u oba vaša 2 WW naselja.

Ajde mali ljubomorko pozovi sve iz saveza da dođu na forum, pa poslje se hvali da si pričao sa mačkom ROTFL

BTW: NE KOMENTIRATE SKRIPTE NA LINKU OD VAŠEG STROJA (ime pogođeno za 5)

p.s. deff kod mene je samo višak, vidite da se zakucavate gdje god krenete
    Uređeno od strane d-moll (15.08.10 um 16:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Nu nu nu šta su se raspisali. Lako je vama pisati dok mi rupe žita krpamo:nema odmora:

Ubuduće sve koje vidim od škorpija da se puno zelene na forumu stavljam na sittanje. Smjena atraktivna,od 4-7 ujutro.

edit

Uređeno od strane shido (15.08.10 um 19:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Interesantne price se ovde pricaju...
    Templari uz SYN? Koliko znam Templari su Swat&seals sa proslog...veran savez legijama,zahvaljujuci njima legije su dobile prosli server i to nemoze niko osporiti...
    Bik uz SYN?koliko znam i oni su 2 servera uz legije....
    Bice ovaj server sad pri kraju sa mnogo zabijanja nozeva u ledja....
    Zar bi macak dozvolio da njegovi najveci protivnici (SYN) dobiju server?cisto sumnjam....

P.S. Nazalost prica da macak nije planirao ww da uzima je tacna,jos pre 2 dana sam dobio taj info...
    Toliko od mene..
    L.P. Uros
    Uređeno od strane uroshh (15.08.10 um 19:39 Uhr)

Nemirna
    Gost

Uobičajeno

Moj favorit je onaj muljator Nemirni mačak, nema veze što nema WW, on opet pobjeđuje, samo me zanima što je smislio ovaj put :gamer s mišem:

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

a da pretposravim da je nemirna dunja:? ili grijesim

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Mačak i Dunja ne grade ww, zar je to tako teško za razumjeti ?

Citat Citat od DOBAR DO BOLA Vidi post
    a da pretposravim da je nemirna dunja:? ili grijesim
    Usput, nisam nimalo nemirna, što se za mnoge na ovom forumu nebi moglo reći

Član foruma Valjavec's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    5. effect... Cool WW 0 - očito glavni adut legijama... mudri mačak valjda sita to, ko i još 15 acc u legijama... ako će bit živaca i dobre organizacije, i naravno već poznati deff, imaju šanse za pobjedu (yeah, right) čeka se transfer 5x arta da se potvrdi ovo moje!

art se nece prebacivati macam me nesita macak nije imao nista sa preuzimanjem ww-a niti je znao da smo mi planirali graditi
    Tamara je konj

Član foruma IGOR_ASI's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Cromafia Vidi post
    Ne ne, krivo si me shvatio, nisam rekao odvajanje od igora, vec sam rekao kako ste se ti i igor (dugogodisnji prijatelji) morali izdvajat da bi se ruku na srce uspili sacuvat do kraj igre..

90% sadasnje legije, da, ali prije izdvajanja ste bili u sosu do grla i daleko od toga da mozes rec da ste igrali kao familija..

sta se tice mog saveza, uuu, falivas opako al nebitno

dosta bi bilo foruma, u zadnja 3 dana pisen vise nego cijeli server, a ja nisan tip za forume, tu san samo da bi pricao s igracima poput pljuske, takvi su mi najdrazi

hehe,
    :air kiss: svima

l.p :cowboy:

eto ja se ogradujem od nekakvih vrijedanja to nije moj stil, niti zelim ulazit u nekakve rasprave po mome su besmislene, nego evo da se malo objasni o ovome.

Zasto se odvojilo?

Prvo ovaj server legija nije uopce u punom sastavu nit smo cak planirali igrat ali eto sta je tu je nekolicina je dosla. odvajanje se je dogodilo iz razloga sto pola acca je odustalo i davali su se passovi svakom zivom, siterska mjesta su bila popunjena protivnickim igracima i ja sam odlucio povuc svoju ekipu na stranu. mada sam ja pobornik manjih saveza radi lakseg pracenja napada i ostalih stvari tako da sam jedva doceko.

meni je 10 igraca u savezu idealno, a sa ostalima konstantno komuniciranje preko skypea.
    Ono kuzite ne, pokupis svoje igrace kojima vjerujes 100% ,ne, kuzite ovo je ratna i takticka igra i svako ima svoju taktiku igranja. mislim da uopce nije u redu takva arogancija, jer pazite foru kako bi se reklo sami sebi svi skacete u usta. nakraju servera cete obrisat acc na forumi od srama sta ste svi pisali (cromafia) ovo se tebe netice tice se svih da se sad neuvrijedis ili sta ja znam. qvotam te pa ajd da i napisem jos dokraja konstataciju da neotvaram bezveze nove postove.

Bilo kakve spekulacije u igri ajd ok,ali sta vi svi mislite da si mi sami neznamo uzet ww. pa nismo ni htjeli odpocetka servera, treba nam malo svima odmora a i ovako ce bit zanimljivije igrat sta ste zabrijali toliko ja nemogu vjerovat.

:na karte:
    Iam Lover, Not Warrior

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    Nu nu nu šta su se raspisali. Lako je vama pisati dok mi rupe žita krpamo:nema odmora:

Ubuduće sve koje vidim od škorpija da se puno zelene na forumu stavljam na sittanje. Smjena atraktivna,od 4-7 ujutro.

edit

evo i mene na forumu :luvz:
    i nema šanse da ti sittam ww clown
    ti to tako dobro radiš :ww:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Veli Jura Vidi post
    evo i mene na forumu :luvz:
    i nema šanse da ti sittam ww clown
    ti to tako dobro radiš :ww:

Nu nu mog deffera vridnog. Tebi se manta od silnih falangi izgleda. Mogao bi ti jednu jutarnju,za vrijeme radnog vremena,odradit...

Kako stvari stoje ovo će potrajati. Vlasnik traviana nema nesrića za platiti čistačicu na 50 metarskoj jahti, pa malo produžio server.
    Dok smo mi dizali samo face su imale 5 skladišta.Sada i bakica diže 10 komada bez frke

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49708
    Uređeno od strane barun (16.08.10 um 14:37 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226