Stranica 37 od 146 PrvaPrva ... 2735363738394787137 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 361 do 370 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od gol@ Vidi post
    Da draga i mene nasmiju ovi tvoji postovi u kojima se hvališ da si najviše uradila za acc P O I S O N i pljuješ po ljudima koji su stvorili taj acc, meni se čini da si ti na taj acc došla otprilike mjesec dana prije kraja servera kad je taj nalog već bio među najačima na serveru, prebacivanje ressa je bilo sve što je bilo potrebno raditi nakon što si ti došla, to je mogla raditi i moja baba koja nikad nije igrala travian.:101010:
    ako se dobro sječaš baš i nije bilo tako... a i da je bilo u krajnjem slučaju
    aj budi Ti 40h na WW-u u komadu, brini za WW, off selo, plansko
    pa da Te vidim
    ...i ...ja sam Valkira

a koji je ono Tvoj nick?

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kulin ban * Vidi post
    :harmonikaš:
    Ja više neću ovako, ovo nema smisla, što mi sinoć ne rekoste da će pucati žešći spam na forumu, pa da se malo uključim.
    Jel me nema 3-4 dana, vi odmah zakuvate.
    @ d-moll - da ubacim tvoj skajp nick ovdje, otkad ti to nemaš skajp? Možda od onda kad si vodio Legie, pa nas slagao da te čekamo na skajpu. I isto večer sklopio suradnje sa NNJ. Bez ijedne riječi objašnjenja onim sa kojim si zakazao sastanak. pala: Pošteno, u pm. Baš ti treba vjerovati. Svaku riječ. Jer si karakter kakav se rijetko nađe.:banned:
    Daj nemoj tak covjek je malo senilan ništ više:dance:

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Ja više neću ovako, ovo nema smisla, što mi sinoć ne rekoste da će pucati žešći spam na forumu, pa da se malo uključim.
    Jel me nema 3-4 dana, vi odmah zakuvate.
    @ d-moll - da ubacim tvoj skajp nick ovdje, otkad ti to nemaš skajp? Možda od onda kad si vodio Legie, pa nas slagao da te čekamo na skajpu. I isto večer sklopio suradnje sa NNJ. Bez ijedne riječi objašnjenja onim sa kojim si zakazao sastanak. pala: Pošteno, u pm. Baš ti treba vjerovati. Svaku riječ. Jer si karakter kakav se rijetko nađe.:banned:
    Odakle tebi da ja nemam skype

Ako misliš onoj odgovor velikom vođi koji usmjerava, nemam skype je bilo da nemam njegov skype

Uskoro i slike sa objašnjenima nakon odgovora.

btw. drugi put se ne hvalite uokolo da imate špiju u savez s kojim idete sklopiti savezništo

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Daumen hoch

Citat Citat od d-moll Vidi post

Ako misliš onoj odgovor velikom vođi koji usmjerava, nemam skype je bilo da nemam njegov skype

btw. drugi put se ne hvalite uokolo da imate špiju u savez s kojim idete sklopiti savezništo
    tak je Micek reci ti njima čija baba vunu prede:ww:

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Savezništva ja sklapam.
    ??? Ja se hvalio. Lažeš. No to ti je izgleda normala.
    I ne radim sa špijunima. Ne trebaju mi.
    I baš si mi odgovorio. I nagovorio.
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma markooo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

hmmm, zanimljiva noć bila
    vidim cromafia se sada i javno prosuo xD
    a dobro, sta ce jadnicak, izmori ga vodstvo, ne razumio ga itko
    [12:45:48] ?????: nemogu oni mene toliko banat, koliko ja multica mogu otvorit

[23:48:00] ????: sad cu *grebat* mater svabima u njemackoj

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Savezništva ja sklapam.
    ??? Ja se hvalio. Lažeš. No to ti je izgleda normala.
    I ne radim sa špijunima. Ne trebaju mi.
    I baš si mi odgovorio. I nagovorio.

Joj pacijenata ovdje, gdje piše da si se TI hvalio i da TI sklapaš savezništva, ne laskaj si ne govorim tebi VI (množina), to je bilo upućeno za tvoj savez.

Vidi rečenicu

Vidiš da je tu množina i da se misli na savez kao cjelinu, a ne na tebe osobno, iskreno koji nick i igraš nemam pojma, niti sam kad čua za tebe u igri, jedino po forumu.

Vidim da si se osokolia pa krenua na mene, ali zato ti treba i mrvica ''braina'', a i nek ti netko stariji malo objasni ono što quotaš.

Vidim da te i prevod malo zeza, i da niti jednostavne rečenice ne razumješ, tu ti ne mogu pomoći, nabavi si koji hrv riječnik da se ne prosipaš bezveze po forumu s glupostima.... ali kako ti kažeš to je tebi izgleda normala

jbt. postao sam priljepak za raznorazne pacijente
    Uređeno od strane d-moll (30.08.10 um 11:46 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kali Maa Vidi post
    ako se dobro sječaš baš i nije bilo tako... a i da je bilo u krajnjem slučaju
    aj budi Ti 40h na WW-u u komadu, brini za WW, off selo, plansko
    pa da Te vidim
    ...i ...ja sam Valkira

a koji je ono Tvoj nick?
    Da bilo je tako kako kazem, mozda nisi dosla zadnji mjesec, mozda par dana prije

P O I S O N je bio "jak ko beton" kad si ti došla na njega, dakle Ti nisi ta koja je najviše uradila na tome nalogu, istina je da si ti najviše vremena bila na njemu od svog dolaska, ali ne bih se složio da ste neki uspjeh polučili u vezi gradnje WW-a, nebih rekao ni da ste imali nekog uspjeha kao vođe saveza, jer je propalo više od 20 odličnih offova, a za to nisu krivci igrači kojima su propali, oni su ih vama stavili na raspolaganje da kažete gdje i kad da ih pošalju, a znamo kako je to završilo .

Nakon što ste srušeni, vama je jedino bilo bitno da Vaš off nepropadne, bolila vas je neka stvar za savez.

Neznam zašto si se nakačila na moj 1. post, nisam u njemu napisao ništa ni loše ni dobro o Tebi i dualima, kao član Volcana od prvog dana, imam puno pravo da komentiram te događaje i da povežem te događaje sa sadašnjim jer očito postoje neke poveznice, ali ti baš voliš da se svugdje uplićeš i kopaš po starim ranama koje te očito još bole. :S

P.S.

Nemam namjeru više se s Tobom raspravljati, gledaj svoja posla i nemoj me bockati, jer "enciklopedija" zna mnogo više nego Ti možeš zamisliti. :pivo:

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Cromafia Vidi post
    1.
    prvo, barun nije vodja saveza i nemoze znat sta se desava u savezu
    kolko vidim barun zna vise od tebe i bolje je upucen u situaciju

27. kolovoza u 22:43 sam dobio poruku na skype od vodje SYN-a da primaju napade od jednog naseg igraca
    To je PRVI i ZADNJI put da mi se itko pobunio da idu napadi na suradnicki ww , i na tome je ostalo,
    ja cul da je bilo i poslije i da jos uvijek ima

2.
    Nismo Mi dobili art, niti sam Ja dobio art, art je dobio Barun od strane macka i to bez mog znanja dok taj art nije stigao u njegove ruke...

nema ovdje skorpija, art je uzet/poklonjen igracu od strane drugog igraca, a ne savezu od strane drugog saveza i to SVE govori..
    znaci WW ne grade skorpije nego ih gradi barun sa starim frajlama, dobro je to znat, onda SYNu nece bit problem roknut taj acc.

4. nisan se ja s nikin prepucava, osin sa pljuskon jer je taj prica samo takve nebuloze, mislio covjek da zna svasta, pa san mu pokaza da nezna nista, pogotovo o icemu povezano sa mnom ..
    a s mackom se nisam prepucavao, lijepo smo pricali
    vidim na zadnje 2 strane kako lepo pricate, osim ako to nije iscenirana svadja da se mazu oci SYN-u, vise me nista nebi cudilo kod scorpija, za neki veci cilj i glumci su potrebni

otkad dise scorpion savez ja sam zaduzen za vanjsku diplomaciju
    pri sredini servera smo imali ponudu od macka da krenemo sa njim u suradnju koja ce trajat do kraja servera...
    To smo odbili u cirka pola sata, nismo niti razmisljali sta i kako vec smo odbili SAMO ZATO sto smo imali vec suradnju sa syn-om a da cemo skakat od jednih do drugih, e to necemo
    a onaj NAP koji ste skrivali ko zmija noge :brukica:

los si, next ...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od korisničko ime: Vidi post
    kolko vidim barun zna vise od tebe i bolje je upucen u situaciju

ja cul da je bilo i poslije i da jos uvijek ima

znaci WW ne grade skorpije nego ih gradi barun sa starim frajlama, dobro je to znat, onda SYNu nece bit problem roknut taj acc.

vidim na zadnje 2 strane kako lepo pricate, osim ako to nije iscenirana svadja da se mazu oci SYN-u, vise me nista nebi cudilo kod scorpija, za neki veci cilj i glumci su potrebni

a onaj NAP koji ste skrivali ko zmija noge :brukica:

los si, next ...

A i ti se sirota satra živ po ovom forumu...

Smiješni ste mi koliko se bojite ovog našeg ww,a još smiješnije će biti kada vidite da ste se bezveze napinjali po forumu.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226