Stranica 76 od 146 PrvaPrva ... 2666747576777886126 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 751 do 760 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post
    da, zna se tko plaća ... uvijek POŠTENI syn plaća ali ako ste mislili da če mačak i barun da piju i slave o naš trošak, onda ste se tu prevarili malo ...

a što se tiće izdaja, SYN nije nikoga nagovarao da krene na baruna .... samo da se zna ... a ti BARUNE ?
    lol
    dakle napises - syn nije nikog nagovarao i to znaci da je istina
    LOL
    pa jos su na forumu neki synovci hvalili svog saveznika sco i govorili o zajednickoj pobjedi. kako je moguce to da danas cine nesto sto se u ovim puritanskim krugovima smatra stravicnom izdajom...ili jednostavno ne mozete prebolit da je netko dobio taj art ?

Barune moj, da neznam da si nažicao off za scrapia, da neznam da je krenuo, da neznam da su njegovi kad su vidjeli sami skatali grad iz koga je krenuo, onda bismo još i mogli razgovarati o tome ... ovako, nemamo o ćemu razgovarati ... jedno pričaš, drugo radiš a finalni dogovor tebe i mačka tek čekamo ...
    Zasto barun ne bi zicao sta god oce za scrapia synova igraca kad je syn cijelo vrijeme kovao urotu kontra baruna?
    ja ne bi zicala off ja bi vas sama skatala
    Da neki savezcic tamo radi budalu od mene..aha
    al eto barun je dobar pa htio bit posten
    i sad mu recite da je budala
    mislim...makar priznajte ak se vec zelite igrat s velikim deckima i igrat po pravilima izmedju pravila
    ovako ispadate papci
    a sve bezveze- pa zasluzili ste pobjedu- zasto da neki outsajder uzme vam krvavo zaradjeno?
    recite NE- pa makar vam cijeli server bio saveznik- nije bitno :girlw:
    http://i55.tinypic.com/fneeew.gif

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Trogy(Dr.Kica) Vidi post
    NEzasluzene pobjede Scorpionsa
    iskreno? boli me ...
    bio sam u savezima koji su dizali ww i pokupili 3x drugo mjesto ... nek mi sad savez uzme server tako da se konačno ostavim ove glupe igre i prebacim se na solitare

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    sve kaj mirisi na istok , treba odma ubiti na serveru . u zacetku . sa prvim katama .
    jel ovo nesto na nacionalnoj osnovi???

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od josip024 Vidi post
    jel može barun dalje gradit s jednim planom ako je prešo 90%

ili je to kraj za njega :S:S:S
    ??? pa Barun gradi bez plana

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    zna se ko placa . CASNI syn placa . sale wiz , zivili . a oni klosari iz templara piju . mogli su se bar meni javiti , pa bi im kupil 600 golda vise . a kao onaj macak i pljuska manipulatori :dance: .... al to je ono kaj ja pricam . sve kaj mirisi na istok , treba odma ubiti na serveru . u zacetku . sa prvim katama . inace , moji kolege u syn , kak se osjecate ?
    pljuskice,vidim da me spominjes.nisam bio ovih par dana tu,sada vidim o cemu se radi i svoje misljenje zadrzavam za sebe.oni koji trebaju,znaju ga.ponavljam,sale nije nikakav vodja SYN-a,vec obican vojnik u sluzbi istog saveza.spomenuo si neke kate,istok,nesto pricas,da li je to bilo na nacionalnoj osnovi?
    Uređeno od strane sale-wiz (03.09.10 um 23:13 Uhr)

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od paki_ns Vidi post
    jel ovo nesto na nacionalnoj osnovi???

ne . nije nikakav nacionalizam i sl . ogradujem se od tog . kvadranti i korde su u igri . al mi koji smo se tukli , to kuzimo .

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Barune moj, da neznam da si nažicao off za scrapia, da neznam da je krenuo, da neznam da su njegovi kad su vidjeli sami skatali grad iz koga je krenuo, onda bismo još i mogli razgovarati o tome ... ovako, nemamo o ćemu razgovarati ... jedno pričaš, drugo radiš a finalni dogovor tebe i mačka tek čekamo ...
    Kaj, zbog baruna nisam spavao prošlu noć

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

vidim da me spominjete cijeli dan, zato sam i štucao između pivi...

Gosp. Konobar je izrazio želju da pređe u savez samnom, jer sam ja cool 8) a i zato što mu je dosta baruna i škorpija... njegovo pravo... pošto su templari puno dulje naši prijatelji, čak smo se i dobro deffali često puta, vrlo rado sam prihvatio pomoći svome kolegi savezniku!

vi možete pljuvat po synu koliko hoćete, no mi nismo ništa prekršili i nikog nismo katali... koda imamo sa čim... i to je sve...

a noževi u leđa koji su spomenuti, mislim da su ih templari izvukli iz svojih leđa prvo... no ta nas politika ne zanima, to je njihova stvar. mi smo dobri sa svima u duhu drugarstva :usisava:

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

hm.... zadnji cin je sve bliži8)

Član foruma MaracOsJugII's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

hvala konobaru i ekipi templara što su pokazali svoje pravo lice

ovo vam je bio šlag na tortu... ali sami smo si krivi prvo jer smo vam i dalje vjerovali nakon što ste nas prvi puta zavaljali... eto nadam se da ste se ispunili do kraja... sad možete biti mirni možda će te nas i stići

:101010: za obavljeni posao

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2