Stranica 95 od 146 PrvaPrva ... 45859394959697105145 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 941 do 950 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Spameripo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

A sto sam ja rekao da scorpioni ce pasti na 0 eto vam 99 level

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od korisnikk Vidi post
    ma da sad su skripte u pitanju?? ja ti pricam o postenju
    ocito nisi u toku sta se sve desilo zato nemoj se sramotit u javnosti

ti , sale wiz i syn ste bastion postenja :brukica: . imal sam prema vama strasan respect kad sam pocel igrati . poslije kad sam skuzil koji ste klosari , bilo mi je smesno . napisal sam u pocetku tam , prije kojih 200 stranica da sam se kladil u 100 kuna da znam ko bu iskatal kajle . dobil sam tih 100 kuna . tak da za mene to nije nikakvo iznenadenje . vec je slava vasem ZVONCU . ovim putem se ispricavam svim postenim igracima syn saveza i njihovih koalicija , jer znam i cujem da nimalo ne odobravaju ove prijasnje i sadasnje poteze . ostala gospoda imaju krasan spomenik . tolko od moje strane ovaj server , jer ja sam za end of story . svima ness lavovi i lavice . vama i vasim obiteljima zelim puno zdravlja i srece . borimo se opet slijedeci hrx .

svako dobro

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od johnny5 Vidi post
    Svi smo mi koki:harmonikaš:
    Koki je moj favorit od pocetka.Vidi se da covjek zna znanje zas da se pati i dize pa da ga ruse.On ce sacekat da se svi pobiju medusobno i onda kad krene ema ga vise ko stic :master:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Beitrag

Svjetsko čudo
    Igrač Naziv Savez Razina
    1. scrappy ♥Zvonac♥ BRISAČ 94 -
    2. Dr.Kica נυѕт ρσρ )) NNJ© 90
    3. Konobar202 Insomnia temp&syn 89 -
    4. Tony&Generals B R I S A Č BRISAČ 84 -
    5. ILLegal CreW 11.7.1995. NNJ© 83 -
    6. lenora Svjetsko čudo ℒℴ⋁ℇ BRISAČ 82
    7. keekee Pelinkovac factory temp&syn 81
    8. grujo SENAGINA GARDA GARDA 66 -
    9. effect... Ninjaz With Attitude NNJ© 60
    10. koki spin© 0 -
    11. stare kajle Dvori Matanovi SCORPIJE 0
    12. xenia NNJ 0 -

Ako moze log napad na kajle posto vidim da je spusten na 0

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

slaže li se kajle da se stave reporti na forum?
    s3-Pattebarnet, s2 Bloodlust

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat:
    Ali molim da se komentira ovo pravilo, odnosno kršenje istog, jer ako se ne varam, pravila jesu, ili bi trebala biti ista za sve

§2.6. Objavljivanje izvještaja borbe u igri ili na forumu bez pismene suglasnosti svih zainteresiranih strana je zabranjeno.[
    šta se tiče ovoga,mislim da su tu admin i modovi prvi put pokazali slabost. Mišljenja smo da pismena suglasnost nije sama po sebi dovoljna. predlažemo: ovjeru kod javnog bilježnika,potpis,oib,jmbg svih sudionika (uključujući duale i one koji su se zatekli kao sitteri na nalozima akterima),dva svjedoka i 100 kuna taksenih maraka. To bi osnažilo ionako jaku temu i pridonjelo kvaliteti iste.

ovo je službeno stajalište kajli. prema tome ne odobravamo
    Uređeno od strane RE DI DINARI (05.09.10 um 04:26 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    ti , sale wiz i syn ste bastion postenja :brukica: . imal sam prema vama strasan respect kad sam pocel igrati . poslije kad sam skuzil koji ste klosari , bilo mi je smesno . napisal sam u pocetku tam , prije kojih 200 stranica da sam se kladil u 100 kuna da znam ko bu iskatal kajle . dobil sam tih 100 kuna . tak da za mene to nije nikakvo iznenadenje . vec je slava vasem ZVONCU . ovim putem se ispricavam svim postenim igracima syn saveza i njihovih koalicija , jer znam i cujem da nimalo ne odobravaju ove prijasnje i sadasnje poteze . ostala gospoda imaju krasan spomenik . tolko od moje strane ovaj server , jer ja sam za end of story . svima ness lavovi i lavice . vama i vasim obiteljima zelim puno zdravlja i srece . borimo se opet slijedeci hrx .

svako dobro
    pljuskice,vidim ja da si bio "dobronameran"od pocetka,dok ste "smestali"i namestali" sve vam je bilo lepo i svi su vam odgovarali,skoro svi.sada kada vam je to palo u vodu,pocinjete da vredjate.to govori vise o vama nego o drugima.sale nije SYN,ponavljam po 100x,niti neki vodja SYN-a,vec samo vojnik u tom savezu.sale-wiz ili WIZARD ako ti je lakse ima neko svoje ime,mogao bi se malkice raspitati i nikada nikome nije smestio ili namestio.no,kada malo bolje razmislim,ko si,bre,uopste ti da ti se neko pravda ili ti odgovara?takvi kao ti i tvoja ekipica kvare ovu igru,doveli su je na rub provalije,vama je vaznije nekome da smestite i namestite nego da ga posteno dobijete na "bojnom polju".dok je takvih igraca ,ova igra ce padati sve nize i nize,mada sam pre ovog servera pomislio da sam video dno,ali vi ste me uverili da je bunar mnogo dublji nego sto sam mogao i zamisliti.decko,sedi dole,ni jedan argumenat nemas da pricas o postenju i fer igri,zakljucna NULA.
    za sve kvarnjake na serveru,sada mozete gledati kako se grade ww sela i samo gledati

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sale-wiz Vidi post
    pljuskice,vidim ja da si bio "dobronameran"od pocetka,dok ste "smestali"i namestali" sve vam je bilo lepo i svi su vam odgovarali,skoro svi.sada kada vam je to palo u vodu,pocinjete da vredjate.to govori vise o vama nego o drugima.sale nije SYN,ponavljam po 100x,niti neki vodja SYN-a,vec samo vojnik u tom savezu.sale-wiz ili WIZARD ako ti je lakse ima neko svoje ime,mogao bi se malkice raspitati i nikada nikome nije smestio ili namestio.no,kada malo bolje razmislim,ko si,bre,uopste ti da ti se neko pravda ili ti odgovara?takvi kao ti i tvoja ekipica kvare ovu igru,doveli su je na rub provalije,vama je vaznije nekome da smestite i namestite nego da ga posteno dobijete na "bojnom polju".dok je takvih igraca ,ova igra ce padati sve nize i nize,mada sam pre ovog servera pomislio da sam video dno,ali vi ste me uverili da je bunar mnogo dublji nego sto sam mogao i zamisliti.decko,sedi dole,ni jedan argumenat nemas da pricas o postenju i fer igri,zakljucna NULA.
    za sve kvarnjake na serveru,sada mozete gledati kako se grade ww sela i samo gledati

samo je jedan problemčić,ako smijem primjetiti. kako namjestiti nekome tko ima 6 ww i 20 saveza iza sebe, od ukupnih 22

to bi volio znati,jer to je recept koji bi mogao biti evolucijski pomak u travian igri

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ma syn su papčine,mislim ono.
    katat tipa koji ima deff od protivnika,koji uzima art od istog i koji od istog uzima plan. pa di je tu smisao, sram ih bilo. ja takve saveznike nikad ne bi katao :S
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    iduci hrx lave . samo cekam da vidim na koje korde bu syn upal . i ne samo ja . ak bude . jer cujem da bjeze na bax navodno . mozda nisam u pravu , pa traze server na kojoj nebude nikakva ozbiljnija ally .
    lave ostavi se ti baxa na baxu igraju samo profesionalci (legija ne ulazi u to ) dakle posto sam ja tamo domacin(Bosanac) pa eto mogo bi ugositit Syn jednom finom gozbom a sto se tice ovog katanja pa sta ste ocekivali barun i marko ovuda su sve vrijeme pricali o pobjedi dok su imali suradnju sa Syn da bi kasnije rekli da im pobjeda nije bitna cas ocu ka... cas ocu pi... a sada se pojavio i neki treci advokat baruna valjda ga dobro placa jos nesta za tebe pljuskice pa bax je nekoliko svijetlosnih godina ispred hrx i tamo ima jako ozbiljnih saveza a ne kako ti tvrdis meni legija nije ozbiljna toliko od mene

LP
    Uređeno od strane MAGIJA (05.09.10 um 05:51 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226