Stranica 97 od 146 PrvaPrva ... 47879596979899107 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 961 do 970 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Michael Myers Vidi post
    HAHAHAHHAHHAHAHHA
    Koji server,vec mjesec dana ide prica iz syn-a da bez obzira na sve nece nikoga katati jer nisu oni kao legia da zabiju noz u leđa i pazi sad ovo:cerek::cerek:.
    Normalno syn uvjek ima nekakvo objasnjenje,oni su tako nevini da im svakom viri po jedan dildo iz ......
    pa oni nikad nisu ništa krivi po ovom forumu pričaju gluposti po drugima za zapravo su najpodliji i najlošiji na serveru..tolko o velikom syn-u..prije neki dan se pričalo da nema šanse da se ruši scorpion..ali evo ga čak i veliki syn postaje najmanji i najadniji..prije je već neko reko..ljudi čine sve za pobjedu..pa..:cowboy:

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Michael Myers Vidi post
    HAHAHAHHAHHAHAHHA
    Koji server,vec mjesec dana ide prica iz syn-a da bez obzira na sve nece nikoga katati jer nisu oni kao legia da zabiju noz u leđa i pazi sad ovo:cerek::cerek:.
    Normalno syn uvjek ima nekakvo objasnjenje,oni su tako nevini da im svakom viri po jedan dildo iz ......
    netko im dao krive kordinate, nisu oni to namjerno:daje cvijet:

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

daj ne pričajte gluposti... syn je reko da ne ruši saveznike.. nož u leđa bi bilo da se prekine naglo suradnja sa saveznikom i onda ga se napadne bez ijednog razloga!

mi smo prekinuli savezništvo jučer ujutro i to zbog 3 razloga (makar se moglo iskopat još), a uz to smo održali obećanje i nismo katali prije lvl 98, čak smo dali još jedan zbog malo drame...

zato sve ove ostale priče pričajte nekom drugom :spam1:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    daj ne pričajte gluposti... syn je reko da ne ruši saveznike.. nož u leđa bi bilo da se prekine naglo suradnja sa saveznikom i onda ga se napadne bez ijednog razloga!

mi smo prekinuli savezništvo jučer ujutro i to zbog 3 razloga (makar se moglo iskopat još), a uz to smo održali obećanje i nismo katali prije lvl 98, čak smo dali još jedan zbog malo drame...

zato sve ove ostale priče pričajte nekom drugom :spam1:
    eh pitono

to je kao kad te netko kata i imam ga raloga i offa za razbit al to ne radim zbog drame te ga puštm da me kata mjesec-dva :blink:

ak imam tolko razloga da ga skršim onda ću to napraviti odmah a ne kad vidim da me može pobijediti pa tek onda izvuči ispod tepiha 1001 razlog

da mi je sad čuti nekog iz SYN saveza kako će popljuvati DM i njihov potez sa prvog hrxa :air kiss:

p.s. ne kužim kaj se sad svi čude, pa to je bilo za očekivati, takva je to igra

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Citat Citat od Leo-rokygs Vidi post
    pa oni nikad nisu ništa krivi po ovom forumu pričaju gluposti po drugima za zapravo su najpodliji i najlošiji na serveru..tolko o velikom syn-u..prije neki dan se pričalo da nema šanse da se ruši scorpion..ali evo ga čak i veliki syn postaje najmanji i najadniji..prije je već neko reko..ljudi čine sve za pobjedu..pa..:cowboy:
    E baš moram. A bio rekao sebi da neću. Čitav server, ali baš čitav server, oni forumaši čiji je osnovni zadatak da pišu laži, petljaju, podmeću, vade tekstove iz konteksta, donose dubokoumne zaključke, teoretiziraju sami sa sobom iz sata u sat, imaju samo jedan cilj. Oblatiti i ocrniti druge. Po svaku cijenu. Pa i do petljanja i ulaženja u pvt. I ovdje i u IGM. No nisam mislio o tome. Htio sam pisati slijedeće. A znam zašto, jer su ti isti nudili meni da izdaM SYN, da Lenoru odvedem u drugi savez (znaju koji su), odmah nakon uzimanja planova. Zgadili su mi se, jer su u to vrijeme ti vrli i veliki igrači po forumu pisali o poštenju i poštivanju suradnji. A u isto vrijeme petljali na sve moguće načine. Da oni uzmu WW.
    U mom kraju ima izreka: Ajd što h... al što uši zavrće. Prevedeno ovdje, znači slijedeće. Zašto bi SYN kraj servera dočekao spuštenih gaća? Da bi drugi - bilo tko drugi, NA BILO KOJI NAČIN pobjedio. Pa svi ovdje pišete samo jedno. Povaliti SYN. Od uzimanja planova znalo se da će pojedini acc učiniti sve da to ne bude SYN. Nisam im advokat. Ali sa njima gradim WW. Naša 3 acc (sa hijenama, RnR,[*S*S*], spin™) su:
    1. scrappy
    2. Tony&Generals
    3. lenora
    Ostalo su suradnje - i ništa više i ništa manje. Suradnje. A za savez BRISAČ, nemam riječi ružnu napisati. Al to je već subjektiva i ne bih o tom. Čuuuuj mangupa, traže od arespin def - dok u isto vrijeme njihovi igrači napadaju lenoru?
    Ili njihove suradnje ali eto oni o tim napadima pojma nemaju. :brukica:
    Baš se raspisah. Nadam se da mi je ovo zadnji post na ovom forumu. Pobjedniku čestita, ma tko on bio. Jer ovaj hrx je definito zatrovan. Podvalama, lažima, petljanjem i dnom dna. Koji se već 3 - 4 servera događa u organizaciji jednih te istih ljudi ili acc-ta. Pa nek igraju i nek medaljice i tekst koji dobijemo od admina na kraju u okvire i okače sebi na g..... . Jer je to jedino što i imaju.
    Nevezano od ovog, svim igračima želim puno sreće u RL. Od srca.
    :harmonikaš:
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Daj izvadite vise taj SYN iz usta.Ja licno navijam za NNJ iako sam iz SYN koalicije,niti se sa kim svadjaju od pocetka servera,ljudi cute i odradjuju posao :patkica:
    ex hrx-NoobL!ke [SYN-AID]

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

od kada nema kajli neka pobjedi bilo tko da nema veze sa SYN-om jer koliko sam citao oni su rekli da saveznike nece napadati do kraja servera i onda su nama SCORPIONIMA makli saveznistvo i dok smo imali ww na 99 oni su ga roknuli koliko sam ja razumio ako grijesim molim ispravite me

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Griješiš.
    Pročitaj si tekst 2 posta iznad.
    Scorpije su šurovale s cijelim serverom da mirno uzmu pobijedu, za razliku od SYN koji je rušio osim na -/- sve na serveru.
    Da nisam SYN-ova svjedno bih čestitao na igri takvom savezu....za razliku od tvog šurovanja s cijelim serverom
    Uređeno od strane Zirnitra (05.09.10 um 12:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma sad je opet scorpion savez sve kriv i najlošiji..a npr,templari il syn ništa..iako mnogi znaju i za njihove podlosti..

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ajd reci za jednu podlost SYN-a ili templara.

Jednu !!

Templarima samo mogu zamjeriti krivu politiku s početka. Naime, kad su dotični u vodstvu smatrali da će SYN izgubiti jer su na serveru veličine tipa mačka i odina HAHAHA
    ne, ček...
    BUAHAHAHA
    Uređeno od strane Zirnitra (05.09.10 um 12:21 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226