Stranica 1 od 146 1231151101 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 1458

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma i općim pravilima igre, svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.
    §1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska
    mislim da ne treba uopce komentirati ovo "usmjeravanje" jednog od najjacih saveza hrx servera . ovo govori sve za sebe . ako skorpione treba usmjeravati , i nema u njima sposobnih i inteligentnih ljudi , onda stvarno vise nisam pametan ... priznajem cromafio , razoruzao si me sa ovim postom ..
    kad sam ja zadnji put gledo posao osoba koje su u vodstvu je usmjeravanje saveza ne ?

no takoder, posto ovo prelazi u nepotrebnu raspravu, mi vise necemo komentirat nista, svoje smo rekli i mislim da smo bili jasni gustajte momci i dame :pivo:

l.p. :pivo:
    Uređeno od strane Angle (15.08.10 um 02:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

ihh jel bi ti volio da uneses malo nemira, ha ?
    a pa nemos dok san ja tu

lafe moj, crnis se i baljezgas gluposti povezano sa mnom i Scorpion savezom u vec par postova ...
    i to se toliko crnis da ti se vise ne smiju pojedini igraci vec cijela koalicija

Ja sam svoje rekao, i sve sto sam rekao stojim iza toga...

A o Dar & Cro acc. se zna na siroka zvona, moje i dualovo znanje i sposobnost pomaganja ljudima te vodenja tih istih koje cijenim mogu dovest u pitanje samo misevi od igraca poput tebe koji su odigrali mozda 10 servera u zivotu i misle da su popapali svu pamet svita ..

TVOJ CITAT:
    mislim da ne treba uopce komentirati ovo "usmjeravanje" jednog od najjacih saveza hrx servera . ovo govori sve za sebe . ako skorpione treba usmjeravati , i nema u njima sposobnih i inteligentnih ljudi , onda stvarno vise nisam pametan ... priznajem cromafio , razoruzao si me sa ovim postom ...

1. lipo da si prizna da smo jedan od najjacih saveza na hrx-u i jesmo, ogroman uspijeh s obzirom da Scorpion savez postoji SAMO 2 servera
    al moze ovo PUNO bolje, da se zna za buduce servere

2. Skorpione kao savez TREBA usmjeravati kao sto SVAKI savez kao grupu pojedinaca treba usmjeravati jer kad ne postoji autoritet, ne postoji timska igra a onda ne postoji ni savez... a da ne govorim o iskustvu koje su me uopce dovele do toga da ja ista ikad usmjeravam ...

3. ekipa Scorpion igra tek 2 servera zajedno, to sto sam Ja (i ne samo ja) sposoban u tako malom vremenu napravit nesto sa grupICOM ljudi i to sto Ja ( i ne samo ja) imam postovanje i odanost od strane tih istih ljudi ipak govori nesto o meni ( i ne samo o meni)

i naravno da ima sposobnih ljudi u Scorpion savezu, vidi se iz prilozenoga :fajter:

samo ti lafe pomalo, razmisli dobro prije nego napises nesto, mislin da si se dovoljno ocrnia, bar sta se tice OVE rasprave...

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

hmm opet taj Spin pa oni nemaju offa sigurno su kucali deffove na ww pa su uspijeli uzeti 2 komada a cica maca raskinuo saradnju sa NNJ vrlo zanimljivo sta li ovaj put sprema ta maca ovaj put je osto bez ww sve su mu pokupili tako da me nije briga ko ce pobjediti ali znam da se nece zvati macak sto je bitno ajmo spin do pobjede

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Citat Citat od MAGIJA Vidi post
    hmm opet taj Spin pa oni nemaju offa sigurno su kucali deffove na ww pa su uspijeli uzeti 2 komada a cica maca raskinuo saradnju sa NNJ vrlo zanimljivo sta li ovaj put sprema ta maca ovaj put je osto bez ww sve su mu pokupili tako da me nije briga ko ce pobjediti ali znam da se nece zvati macak sto je bitno ajmo spin do pobjede
    Ma kakav spin, poperčine obične. Nemaju ni offova mi defa. Samo sjede i klikaju. Hbt ko da su drogirani. Ili imaju štelu jer kako drugačije shvatiti da 2 obična mala acc-ta uzmu pored VELIKIH igračina WW sela? Sve je to meni sumnjivo. Tko zna šta je sve u :na karte:?
    :harmonikaš:
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

prvo, od foruma je nastao kaos, nije da mi se sviđa, no koda ja mogu utjecat

drugo, kad se već zove trenutno stanje na serevru-rasprave, ajmo raspravit onda o ww pogledu, ovo je moj, i to objektivni pogled

1. ILLegal CreW Cool WW 0 - kasno uzet ww, valjda iz zabave, neće se zaboravit, ali nije za sad u nekom prvom planu
    5. effect... Cool WW 0 - očito glavni adut legijama... mudri mačak valjda sita to, ko i još 15 acc u legijama... ako će bit živaca i dobre organizacije, i naravno već poznati deff, imaju šanse za pobjedu (yeah, right) čeka se transfer 5x arta da se potvrdi ovo moje!

8. Dr.Kica Cool WW 0 - NNJev adut, skupa su sa legijama odma, no vidit ćemo kako će odnos rasti kako rastu i ww-i... no bez sumnje, jedan od favorita, čisto što će legija privuči više offova od njih... deff slabiji od legije, no ne puno
    10. xenia NNJ 0 - eto, reda radi, da ne zjapi prazan... još već šteta offa nego illegal-ov... no ima se, niej da se trošilo

2. Tony&Generals BRISAČ 0 - synov ww usred kvadranta, šta reći :ww:
    12. scrappy BRISAČ 0 - drugi ww od syna, malo je izvan gabarita, no gradi se :nema odmora:

3. keekee ????? 0 -
    4. Radi reda -ZB- 0 -
    6. koki spin© 0 -
    7. lenora WW-Team 0
    ova 4 ww-a su, kapa dole.. ukradeni pred nosom većim savezima, iz zezancije, ostat će u njihovom posjedu do kraja, i tako smanjiti šanse protivnicima da odvuku offove na drugu stranu... pogotovo spinu kapa dole, svaka čast ekipa, kaj su sve govorili za vas, no pokopali ste ih sve sa ovim

9. stare kajle SCO&TEMP 0 -
    11. Konobar202 SCO&TEMP 0 - škorpije i templari, veliki savezi, savezi koji su od početka u miru i pripremaju se za kraj.. mislim da je ovo jedan od najvećih favorita servera... ako legija nešto ne izvuče, ili nnj, škorpije sigurno koračaju do pobjede, po što su i došli...

13. grujo GARDA 0 - i naša garda na kraju, što reći, žilavi su oni, ne bi ih otpisao... znalo se dešavat da zbog sukoba i principa velikih saveza, mali izrone i uzmu pobjedu. nikad se nezna... makar mislim da nemaju kapaciteta ko ostali savezi, no zasmetat će sigurno nekome do kraja :master:

eto, moje viđenje... LP u sretno svima :gamer s mišem:

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Lijepo zboris El pitono ijako te neznam mozda se upoznamo

sve se slazem sa tobom ali u jednom se nemogu sloziit Spin ce graditi ww budi siguran i jos vise ce zakomplicirati stvari iskreno maca tu najvise muti neznam sto se sprema jer suradnja sa NNJ vise nepostoji on ima art 5x jace zgrade kome ga prepusti ima ce veliku priliku da osvoji server to je neko moje videnje

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Pitono hvala na tvojim zapazanjima......
    Imas nekih fulanih sitnica,ali opcenito sve si rekao,,,,Mačak također nesto muti,stvarno ni ja neznam,naljutio se na nas....

Syn-složan savez,veliki favorit,.....vjerojatno s najvise offova na serveru,,,,jos ako bude deffa mogu se nadat pobijedi.....

Scorpion-saveznik syn-a,u nekakvom zatisju su......cekat ce rasplet borbe syna,legija,pa i NNJ-a,,,,,i na kraju bi mogli usetat i lagano do pobjede

Legije-Opet mačak nesto muti

NNJ-Sta rec o nama,3 WW-a.....Uz mnogo sreće mozemo do kraja,i naravno sloznosti

Spin-Jos se nezna ko ce tamo radit,jel to koki opet radi ili ce malo iskusniji to preuzet.......

Sretno svim graditeljima :air kiss:

lp,
    Dr.kica team
    Uređeno od strane Trogy(Dr.Kica) (15.08.10 um 15:26 Uhr)

Član foruma spajky's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

koki gradi. bit ce super kad se krene gradit

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Budući da vidim da sam odnedavno odbanan da mogu doći na forum, vidim da me SYN-ovci vječno imaju na jeziku - sindrom malih i anonimnih igrača željnih pažnje (čast izuzecima, ima ih mnogo u Synu).

edit

Legie neće graditi WW, niti smo ga namjeravali graditi, drago mi je što vi svi još živite u strahu od mene. Isto tako ste započeli server u strahu od mene, isto tako ste katali WW naselja sada, koja nismo ni planirali uzeti. Veoma lijepo odrađeno samo zalud izgubljeni offovi (vaših DBK-ovca i poneki vaš) i opet vas mačak nekoga zeznuo a da se nije ni pomakao.

BUUUUUU

Mačka može igrati i dijete od 5 godina, niti napada, niti ičega, sve velike face i fejk se boje poslati osim sa m........ ili sa siterskih naloga šalju pljačke, pa se ovi poslje izvinjavaju da oni nisu poslali.

Ja ne sitam 15 acc, igram jedan acc, čak i njega slabo igram jer me ionako niko ne napada,
    izvolite momci krenite na mačka kad ste face, ali od vas samo priče.

edit

Što se varanja tiče vaš vođa (jedan od) Tinkebell, oliti Dalmatinac je lipo rekao za vas i za sebe koliko acc svaki od vas igra acc i s čime igrate, naravno poslje toga je prijetio uz obečanje da svi postovi budu izbrisani od mog igrača, za što se Shido i pobrinuo (slučajno ili namjerno, ne želim ulaziti u to - na njegovu dušu ide - niti ga sad za išta optužujem, Shido je pošten i dobar moderator), sve da nečije razgovore ne vide kolege iz saveza, kao i rodbina .

Uz toliko vezica i varanja, ne libite se i na youtube stavljati linkove sa skriptama:

zgzgzgmail (igrač Stroj) igrač syna sa linkom in memoriam Brisač stavlja i drugi link sa skriptama koje se vide u reportima:
    http://www.youtube.com/watch?v=CCSLl...eature=related

Toliko samouvjerenosti od ekipe sa par bivših i sadašnjih MH-ića i ostalih da i varanja ne brišu na linkovima (igranje sa skriptama je protivno pravilima Traviana što je vidljivo iz linka), nikad sreče dok takvih budu rješavali svoje komplekse na igricama.

Došli ste po WW, ja sam došao da Vam to uzmem tu pobjedu, tko uspije od nas budemo vidjeli.

Toliko o vama, nemam volju za daljnjom pričom,

Što se prognoza tiče, kao što smo rekli prije mjesec dana rezultat bude 2:2, 5 ljudi je ovdje sposobno uzeti WW jedan od njih i gradi.

Stoga Scorpionsi i Templari 80% šanse.

Synu 20% šanse, kod ostalih na žalost ne vidim nikoga tko bi mogao uzeti pobjedu, nadam se da me razuvjerite u tome.

P.S. ...ipak tko zna, možda nešto i spremam, treba biti oprezan ROTFL

:girlw:
    Uređeno od strane shido (15.08.10 um 17:56 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226