Stranica 2 od 210 PrvaPrva 12341252102 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 2099

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tristan Vidi post
    opa, jel to mene oke varaju ili je XXX dobro nabio YYY , a i YYY isto nema GG i u top 10 je ..a XXX i XXX su isto sa lijepim off bodovima, kad ce reporti? Zanima me ako je XXX probio sam ili je tek XXX iza njega. Posto YYY ima dosta deff bodova ova druga mogucnost je vjerovatnija
    pa da ti odgovorim, posto sam vidio report bez xxx (kao sitter naravno)
    ne daj boze da to kruzi po skypu, to je zabranjeno
    vec prvi xxx, onaj s puno off bodova je probio yyy, a onaj drugi xxx i treci yyy,...ehhh
    izgubio sam se u svemu ovom

morat cemo ipak sacekati sluzbenu verziju i objavu, pa ce nam biti jasnije

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sweeth Vidi post
    Da malo i o serveru pisem... Vidi se da je sezona godisnjih odmora i da se savezi vec lagano spremaju za natare. Samo me zanima oce respect i Đ nastaviti s napadima ili ce i oni pocet s pripremama?

P.S. Ako nekog zanima, ja sam stavio na svoj profil dozvolu
    http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=4686
    (pitao sam vlasnika akaunta, sebe, za dozvolu i dobio sam ju, uz negodovanje i potpisali smo pred svedocima)
    Stavio sam i ja na svoji profil, jer je ovo bezveze, xxx napao yyy pa reporti su za hvaliti se a ne xxx i yyy. Bože koja pravila :brukica:
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Igrač munjar ne postoji!
    noob -> sweeth -->~LWG~--->hr4

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Igrač munjar ne postoji!
    ali ce, koliko vidim, uskoro postojati natari

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ali ce, koliko vidim, uskoro postojati natari
    a a oni su vec tu :wanted:

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tomo_18 Vidi post
    a a oni su vec tu :wanted:
    ne oni na 400,400
    vec ovi medju nama
    ovi ssto ce zaciniti igru i konacno nas rijesiti minusa
    ok, nekim "sretnicima" donjeti i visemilionske minuse

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Igrač munjar ne postoji!
    pa nisam munjar na hr4
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Banned
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

xxx naklon do poda
    Doista jak napad
    yyy-u želim bezbolan oporavak,a siguran sam da će se oporavit jer je doista opak igrač

Savez xxx se pokazao kao vojna sila sa smiješnim generalštabom
    Pobogu prvo je išao xxx sa katama a nakon njega još jedan ,mislim da je to bio xxx ,a tek onda sjeda xxx sa ovcama
    Milim smiješno,,,ako tako nastavite savez yyy neće ni morat slat napad da vas onesposobi

Što se mojih kolega iz saveza xxx tiče- standarno ubojito
    yyy nemate šanasa.

@ekipa na forumu

Iako sam uvijek bio protiv svakog sustava i autoriteta moram priznat da nemate pravo
    Kakve veze ima što se administrator Marko registrirao tek 14.07.10 a u roku par dana službe je sa par klikova miša zaključao teme sa preko 1 000 000 pregleda(milijunpregleda).
    Ovo je forum u privatnom vlasništvu,a privatna osoba mu je dodijelila ovlasti
    Zakon je zakon te moral, čast i obazrivost spram korisnika nema nikakve veze s time.

@Marko
    Marko ako išta znači imaš moju potpunu podršku u sprovođenju svojih zamisli bez obzira na njihov smisao.
    Autoritet se mora poštivat autoriteta radi, a ne smisla radi.
    autoritetpurlautoritetizam rulez

@Server

Doista uzbudljiv server
    Jako puno bitki i jako malo zadrške spram ulaženja u rat.
    Pravi fajt
    Pogotovo je u zadnje vrijeme zanimljivo visit po forumu i čitat reporte bitki.
    Jer ipak kao što svi znamo, ponekad se ne spava noćima i navija alarme samo kako bi akcija bila uspješna, a protivnik nasamaren ili nadigran.
    A neki od nas trpe takve terete samo kako bi na forumu xxx-u začešili bahata usta reportom bitke u kojoj je potučen do nogu

Nije li isto tako predobar osjećaj doć na forum i bahatit se i šepurit, izazvat protivnika do stadija crvenih očiju ,a onda ga još potamanit u bitki te to svima obznanit na forumu.

In jor fejs xxx hehe

@admin foruma - prijedlog

Ovim putem uputio bih zamolbu da se u pisanju posta maknu sve opcije sa različitim fontovima i opcijama boldanja budući je korištenje istih "najstrože zabranjeno" ,a onda bi se pružanje takvih opcija moglo okarakterizirat kao poticanje na počinjenje najstrože kažnjivih djela.

@nedavno banana ekipa

Niste u pravu ako se bunite što ste banirani za nešto što zaslužuje opomenu u najgorem slučaju
    Navodite kako niste učinili ništa loše kada ste u jednoj temi dobili ban jer ste napisali samo riječ "DA"
    Naime pročitajte pravilnik.

§2.3

b) U slučaju teže povrede Pravilnika, moderatori se ne moraju pridržavati ovih preporuka. Tako mogu izreći opomenu koja nosi različit broj bodova i ima trajanje različito od navedenog ili direktno zabraniti pisanje korisniku bez izricanja opomene.

k tome

§2.4

c) Svaka javna rasprava o izrečenim opomenama i zabranama na forumu je zabranjena.

Post skriptum

Apelirao bih na sve sudionike ovog foruma da razuzmiju razloge novih pravila.
    Sa starim pravilima direktno se ugrožavala privatnost pripadnika teutonskih,galskih i rimskih plemena.
    Pravo na privatnost jedno je od temeljnih načela suvremenog svijeta i mislim da pripadnici navedenih plemena online igrice ne smiju bit po tom pitanju diskreditirani.

Svojim nastojanjima u zaštiti prava na privatnost jednog teutonca imenom xxx naši administratori spadaju u avangardu svjetske revolucije za temeljna ljudska prava.

Dilema na kraju

Iako mi je pmalo nejasno slijedeće: Naime i po prijašnjim pravilima svaki udar na privatnost,omalovažavanje,prijetnje,šovinizam i tomu slično bio je kažnjiv i kažnjavao se,

Nije li pravilnik po tom pitanju ostao neizmjenjen.
    Nije li istina kako je jedina suštinska promjena izostanak zasebnih tema ovisno o sudionicima bitki?!

Hvala na čitanju,a administratoru Marku puno lijepih pozdrava uz poziv da počne igrat ovu igru jer ga moja teutonska toljaga željno iščekuje (nadam se da će se ova poruka protumačit u isključivo travianskom smislu jer ipak...ovo je travian forum)

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od jebacch Vidi post
    ....

trud na pisanu za :101010: , sadrzaj za....ja odustao nakon par redova

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

lijepo je vidjeti razmake :lol2: