Stranica 207 od 210 PrvaPrva ... 107157197205206207208209 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,061 do 2,070 od 2099

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

noskić je to?
    a onda mu je oprošteno blebetanje. ROTFL
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    :kid::kid::kid:

da rezimiramo

PC je :

---pobjedio u ww gradnji,dapače imao je i drugog graditelja
    --- bio prvi po off bodovima,dapače dvostruko više bodova od drugoplasiranog
    ----bio prvi po populaciji,dapače prešao zadnji dan simcity respectovce lol
    ---- imao prvog heroja servera,bravo gargamel,mislim da je 158 lvl uvjerljivo največi heroj na svim hr serverima ikada
    ---imao prvog igrača servera po populaciji
    ---imao prva dva igrača po deff bodovima,uvjerljivo najviše deff bodova zahvaljujući njuberskim napadima protivnika...
    ---imao prehebenu ekipu i prehebeno vodstvo....

zar stvarno mislite da imamo više motiva za igru,ja osobno nemam,ali ko zna možda se pacijenti vrate....? jedino je blue uzeo prvo mjesto po off bodovima...a i to smo mogli uzet da smo htjeli.......
    zanimljivo,kad protivnik brije po popu onda je to simcity,a ovako je to populacija

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    zanimljivo,kad protivnik brije po popu onda je to simcity,a ovako je to populacija

pa kaj ne vidite da izmišljaju i kad je server gotov

tak su i kukali cijelo vrijeme igre :lol2:

pisi uvijek treba neko opravdanje

uopće ne kužim zakaj nisu išli i u koaliciju sa đ savezom

na slijedećem ako dođu prije igre će napraviti koaliciju i sa svetim petrom samo da dobiju :sjekiraš:

i da ih slučajno netko nije napao jel će odmah biti u stresu i žalit će se mh

Član foruma baba's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

pa dajte ljudi server je zavrio dosta samohvale od pc vise vas se nitko i ne sijeca.....hahahahahahahah
    dode covijk nakon mijesec dana na forum i jos uvijk vidim kako pc ima najveceg:postcount:
    Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.pala:
    Cestar!!!!!!!:blackeye: prvi drugi treci cetvrti i ko zna koji server vise

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baba Vidi post
    pa dajte ljudi server je zavrio dosta samohvale od pc vise vas se nitko i ne sijeca.....hahahahahahahah
    dode covijk nakon mijesec dana na forum i jos uvijk vidim kako pc ima najveceg:postcount:

ovo je najjači post do sada

pisi ima najveću ćunu :patkica:

razvukla se preko svih servera i kvadranata

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    @ kiler...dijete drago...zamoli mamu da ti iskljuci internet...ubuduce ces se manje frustrirati dok te budu farmali i rusili...igrati ocito neces nauciti...

@ dadyo...zar ima potrebe replicirati na postove frustriranih farmi s porazene strane ? bez brige...polako...sto se manje mrdas, manje zadovoljstvo...aj doci ce valjda i server di necete biti toliko frustrirani :d
    ...dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4
    ...meni je ova tema postala ponovo zanimljiva kad sam vidio da neki PC forumaši ničim izazvani pokušavaju dokazati da je PC bio najbolji na prošlom serveru pa ako će Vam međusobno bodrenje ovdje na javnom forumu u tome pomoći, ajde... clown
    ...činjenica ostaje da ste protiv Đ saveza angažirali ostatak servera i da ste dobili na poklon najbitniji art na serveru tako da se i ne čudim previše što ni sami ne vjerujete u sebe...
    ...da ste sami išli na Đ i da niste dobivali tako velike poklone vjerovatno bi priča svih ovdje na forumu bila drugačija...
    ....bez sekirancije Razigrani, bit će još servera za dokazivanje... :gamer:
    ...a statistike od Hika su jednako objektivne kao i njegov filmić o prošlom prvom s4... :101010:
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma PSS's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4
    Neznam da li bi ti se na tome moglo čestitat... no dobro
    Samo ti briši, nesmeta mi... :brukica:

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno fakat pobjednici

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

ma ne mogu vjerovati da se jos uvijek hvale

ko mala djeca u vrticu

i mislim da je killer(ako je to prava nocna mora) apsolutno u pravu u svemu sto je do sada napisao

dosta vise POBIJEDILI STE i samo se to broji

ali da se ovako nasladjujete kao sve ste sami napravili fakat-degutantno

svaka cast proximi na proslom pustio saveznike da pobijede a na ovom on dosao na red i vidim da se covjek ne hvali okolo-nego ovi papci koji su mu se prikrpali i sada su i oni veliki igraci a jos veci pobjednici

EEEEE PROXI PROXI koga si ti sve primio u koaliciju STRASNO

Član foruma zaokonj's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

PC je najbolji, svi ostali ste farme :cerek:

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    ...dok sam igrao s4 bio sam u KVAKA22 savezu tako da nisam farma već pobjednik zadnjeg s4
    ...meni je ova tema postala ponovo zanimljiva kad sam vidio da neki PC forumaši ničim izazvani pokušavaju dokazati da je PC bio najbolji na prošlom serveru pa ako će Vam međusobno bodrenje ovdje na javnom forumu u tome pomoći, ajde... clown
    ...činjenica ostaje da ste protiv Đ saveza angažirali ostatak servera i da ste dobili na poklon najbitniji art na serveru tako da se i ne čudim previše što ni sami ne vjerujete u sebe...
    ...da ste sami išli na Đ i da niste dobivali tako velike poklone vjerovatno bi priča svih ovdje na forumu bila drugačija...
    ....bez sekirancije Razigrani, bit će još servera za dokazivanje... :gamer:
    ...a statistike od Hika su jednako objektivne kao i njegov filmić o prošlom prvom s4... :101010:
    dok si igrao...ali eto...nisi zavrsio...bit ce skatali te, pa od tu frustracije...vjerojatno netko ko je bio clan pc-a

angazirali cijeli server protiv đ-a ? o cemu ti pricas ? pa đ i hard su zajedno bili polovica servera a nisam primjetio bas neke napade od respecta na đ...pc je sam izlupao đ...kao dokaz toga i dalje stoje hof-ovi ulovljenih đ off-ova, sto po oazama, sto u neuspjelim đ napadima...neuspjeli pokusaji đ-a da eliminira iz igre vece off gradove pc-a...skatana đ ww sela...prakticki neokrznuta pc ww sela...ukradeni planovi od đ koalicije...i tako dalje...ukratko pc je sam potpuno eliminirao đ koaliciju iz bilo kakvih kombinacija za konacnog pobjednika servera...primirje s respectom je dogovoreno na pocetku gradnje ww-a pa do lvl 70...pc je taj dogovor u potpunosti ispostovao...u napadima na đ nije bilo pomoci respecta, niti je trebalo...ali obzirom da je u tim trenutcima pc vec udarao i po hardu i po đ...nije bila potrebna i treca fronta...makar ne u tom trenutku...nakon sto je ww dosao na lvl 70 i nakon sto je pc ispostovao dogovor...srusili su i respect...znaci pc nije nikoga izigrao, niti izdao...na kraju je krenula mocna megakoalicija đ, triumph ( smjeh od saveza...toliko pop-a...a toliko malo off-a ), hard ( povukli deff iz svojih ww sela i prebacivali svima na koje je pc isao...bespotrebno jer nikome nije pomogao ), respect ( najveca sramota servera...bez i jednog pravog ww off-a koji bi makar zaprijetio rusenjem ww-a ) i ostatak ++ kvadranta...jako "kvalitetna" akcija ROTFL

da se rezimira...za vrijeme primirja s pc, respect je imao isto dogovoreno i sa đ...naravno iza leda svojim saveznicima sa ++...tako da respect nije stitio nikoga osim sebe...na kraju im ni to nije pomoglo

iz statistika se sasvim ljepo vidi sta je tko ucinio i napravio na serveru...brojke govore svoje...

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226