Stranica 73 od 210 PrvaPrva ... 2363717273747583123173 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 721 do 730 od 2099

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hik neznam kak ti al ja jos uvijek placem od smijeha nakon onog posta....ma pusti mi smo zlocesti pisijevci sram nas bilo...

@ sweet

Jesi ti vidio di smo metuzalem i ja...da imamo arene na 100 mozda bi stigli jedan do drugog do kraja servera,a i djaba ti katanje kad smo obojica golderi...mene je prekjucer zrix skatao posteno,pet suporta je cropkilno bilo,a vraceni su na staro u roku sat vremena.....

Nas ev.dogovor odnosi se na to da usparamo lovu jer smo sigurno svaki soma eura do sad ostavili na ovom.

@ baba

Ja vise ni ne brojim na koliko sam servera bio u pobjednickom savezu,ali mi je najdrazi drugi s2 kada sam pomogao 3K na pobjedi i gazenju smogovaca hihihi....

P.s. nemoj pricat o necemu o cemu nemas pojma,nap izmedju -- i ++ postoji do jednog odredjenog lvla cuda...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Inače nemam praksu komentirat na forumu jer ljudi odmah me iznapadaju pošto sam SMOD alo ovo mi je najjači post do sad, suza od smijeha mi krenula

PC potpisao NAP sa cijelim serverom a viimate obraza

Tko je spustio gače Đu i predo se i potpiso savezništvo pod prijetnjom rata? Viva Triumph

Koja koalicija je molila Respect da im bude saveznik zajedno sa cijelim +/+ da mogu hrabro onda PC napast? Viva Triunph i Đ

Strašno puno obraza imate hhahahah

Hik, bolje da si se drzao svoje prakse .... sa obzirom na komentar.
    Uostalom ako mi ne mozemo tebe i tvoj rad komentirati ovdje zasto ti komentiras druge.

Ako si SMOD tako se i ponasaj!

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Možda je dobar zabavljač, al treba papati još puno žganaca da dostigne bedexa. Ipak je on vrh vrhova.

Back on topic.
    Kaj se tiče poštovanja NAPova, mislim da se prošli server dokazalo ko se drži dogovora. No nebitno sad.
    Ovdje je dogovoreno tako kako je, i tako će biti.

A ove pričice o offovima. Očito neke ljude boli što nikako ne mogu skupiti veći off sa svim ovim blagodatima(20% brži trening + brza obuka 1/2) od nekih koji su to imali bez ovih prednosti. Bit će dobro dečki, bude došlo i vaše vrijeme kad švabe daju da se sjekira radi 3-4 sec.

No ajde, neću smetati, samo piskarajte a ja idem po kokice i colu.
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Molio bih da prestanete spamati inace će usljediti opomene.

Horall

:pizza:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Horall Vidi post
    Molio bih da prestanete spamati inace će usljediti opomene.

Horall
    a di je tu spam?

@dado : ako si bio skatan i zgoldao nazad sve samo znaci da bi starinu trebalo posteno iskatat cijeli savez, da ti nemaš brige
    noob -> sweeth -->~LWG~--->hr4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sweeth Vidi post
    a di je tu spam?

@dado : ako si bio skatan i zgoldao nazad sve samo znaci da bi starinu trebalo posteno iskatat cijeli savez, da ti nemaš brige
    ja isto ne razumijem di je tu spam...napokon se vratio dio ekipe na forum,napokon je malo zanimljivije na s4 i u igri i sad odmah nas tu ukoravaju...umjesto da su sretni

ma skatao me zrix,mislio učiniti uslugu starini,a u biti učinio uslugu meni bar nisam moram rezidenciju rušiti u svim selima ručno
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

je zrix onaj kojeg dalmatinac22 guzi na svakom serveru?

Banned
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bambam Vidi post
    je zrix onaj kojeg dalmatinac22 guzi na svakom serveru?

kako volim tog dalmatinca

čelična volja

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Hik, bolje da si se drzao svoje prakse .... sa obzirom na komentar.
    Uostalom ako mi ne mozemo tebe i tvoj rad komentirati ovdje zasto ti komentiras druge.

Ako si SMOD tako se i ponasaj!
    Ja ne komnetiram vaš posao na travianu kojeg ni nemate već vašu igru a vama nije zabranjeno komentirat moju igru

Ako sam koga uvrijedio kao SMOD moje isprike, zato i tipkam "neslužbenom" bojom
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ja ne komnetiram vaš posao na travianu kojeg ni nemate već vašu igru a vama nije zabranjeno komentirat moju igru

Ako sam koga uvrijedio kao SMOD moje isprike, zato i tipkam "neslužbenom" bojom

Nisam se nasao povrijedjen, dapace.

Vec me muci sljedece, idemo usporediti tvoju ulogu ovdje sa delegatom na nekoj utakmici.
    Ja bih rekao slicno, ni jedan ni drugi ne sudite, no brinete da se neki aktovi postuju, tj. da se svi pridrzavaju nekih definiranih pravila.

Jedina je razlika sto ja nikad nisam vidio delegata da komentira tekmu, niti da ju igra. Mozda doma na playstation-u ili sa skvadrom baci hakl, no nikad ne u ligi u kojoj je delegat.

Analogno tomu, nije mi jasno kako jedan "delegat" aka supermod moze igrati na serveru na kojem je supermod., na drugim ok, ali na onom na kojim je nije ok.

Eto to je moje skromno misljenje.

Nisam ni ja pisao u "sluzbenoj" boji clanova foruma

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave