Stranica 77 od 210 PrvaPrva ... 2767757677787987127177 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 761 do 770 od 2099

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    nemojte nam smoda zekati..... on je ipak dosao na server izvalit off, a kad to se desi, vidjeti cete suze u svojim ocima

jel tako hikIĆ :narf::narf:
    Kao i na prošlom, jelte? :lol2:

nego, svi nešto počeli napadati smodove zašto igraju i zašto pišu po forumu. kaj nije ono Hrvatska demokratska zemlja?
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Da imas pravo, delegati ipak nema ovlasti koje vi imate.
    Ako si ODABRAO (necu valjda biti banan zbog ovoga?) da zelis biti SMOD (opet ja), bilo bi normalno da ne sudjelujes u igri, uvijek imas mogucnost izbora. "Biti SMOD ili ne piti, pitanje je jucer"

Ako igra i forum nisu direktno povezani zasto tu postoju samo ljudi koji igraju travian, a ne i moja baka koja tu i tamo surfa i ostavlja postove na forumima za neku vrstu "online kuharica". Mozda bi i njoj bilo zanimljiva sa svima nama raspravljati ovdje o novom receptu za pitu sa jabukom. No zaboravih, pravila foruma joj to ne dozvoljavaju, ili su to zaboravili zabraniti, no tko zna mozda se u novoj verziji "zabrana" aka pravila, definira i ta zabrana. No moja baka nece biti razocarana zbog toga .

Nemoj mi samo opet spominjati pravila, pravila su tu da se prilagođavaju, kome drugome nego nama igracima, jer je igra tu zbog nas, a ne zbog pravila.

Zato SMOD ako vec igras, bez obzira gdje, nemoj se svrstavati javno na neku stranu.
    Ili ako to vec hoces raditi radi sa account-a koji nije SMOD.
    Namjerno si preskočio moj post koji ti daje odgovor na tvoje tvrdnje?

Znači odgovorni smo za cijeli forum a ne za određeno veleposlanstvo te nadziremo rad moderatora i funkcioniranje foruma. Opet kažem po tebi mi NE BI SMIJELI igrati niti jedan hr server, što je potpuno bezveze. Isto tako opet ti ponavljam da moderator je tu da se brine za veleposlanstvo S4 pa ako treba neka briše i mojepostove (ne bi bilo prvi puta) jer on to moderator mora radit a ja koji kontroliram njegov rad očekujem od njega da to napravi ako mora.

I ovime će stati rasprava na ovu temu, jer nema veze sa samim serverom već dužnostima i ovlastima SMODa, raspravu možemo nastavit IGM, pp na forumu ili na skypu.

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    nemojte nam smoda zekati..... on je ipak dosao na server izvalit off, a kad to se desi, vidjeti cete suze u svojim ocima

jel tako hikIĆ :narf::narf:
    Čorak i ovaj server, jedino ak pretoriani mogu WW rušit :girlw:
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    pitaj malo ekipu kak se razigrani i ja znamo posvađat na relaciji hajduk-dinamo....
    mislis kak on zna biti u pravu, a ti u krivu :narf:
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa ima nešto valjda i u onoj ko se zadnji smije najslađe se smije ove rasprave o nadležnostima su malo izašle iz duha igrice ipak smo tu da se igramo ne natežemo oko gluposti zato neka pobijedi najbolji:patkica:

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    Da imas pravo, delegati ipak nema ovlasti koje vi imate.
    Ako si ODABRAO (necu valjda biti banan zbog ovoga?) da zelis biti SMOD (opet ja), bilo bi normalno da ne sudjelujes u igri, uvijek imas mogucnost izbora. "Biti SMOD ili ne piti, pitanje je jucer"

Ako igra i forum nisu direktno povezani zasto tu postoju samo ljudi koji igraju travian, a ne i moja baka koja tu i tamo surfa i ostavlja postove na forumima za neku vrstu "online kuharica". Mozda bi i njoj bilo zanimljiva sa svima nama raspravljati ovdje o novom receptu za pitu sa jabukom. No zaboravih, pravila foruma joj to ne dozvoljavaju, ili su to zaboravili zabraniti, no tko zna mozda se u novoj verziji "zabrana" aka pravila, definira i ta zabrana. No moja baka nece biti razocarana zbog toga .

Nemoj mi samo opet spominjati pravila, pravila su tu da se prilagođavaju, kome drugome nego nama igracima, jer je igra tu zbog nas, a ne zbog pravila.

Zato SMOD ako vec igras, bez obzira gdje, nemoj se svrstavati javno na neku stranu.
    Ili ako to vec hoces raditi radi sa account-a koji nije SMOD.

kao sto sam vec rekao...bilo cija pozicija mod/smod-a na forumu nema apsolutno nikakvoga utjecaja na igru...niti na dogadaje u samoj igri...mod/smod odgovara samo i iskljucivo za forum...u igri nema nikakvih opcija razlicitih od tebe ili bilo koga drugoga...tako da nema apsolutno nikakvoga razloga da ne sudjeluje u igri, ako zeli...

ovo posljednje mogu shvatiti jedino kao poticanje na otvaranje multi acc-a...a multi acc kao i poticanje na otvaranje istog je zabranjeno...

kao igrac mogu se svrstati na koju god stranu zelim...niti jedno jedino pravilo mi to ne zabranjuje...kako u igri, tako i na forumu...i do onog trenutka dok mi pravila to ne zabrane
    ...svrstavat cu se javno na onu stranu kojoj pripadam...u ovom slucaju je to pc grupacija...

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Toxic Hemlock Vidi post
    Kao i na prošlom, jelte? :lol2:
    :cerek::cerek::cerek:

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Čorak i ovaj server, jedino ak pretoriani mogu WW rušit :girlw:
    nema sto..... popravljas se..... ovaj put barem imas prete
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

zanimljiva mi je ova koalicija hard-đ-triumph...6 ww sela...a samo 2 plana

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

interesantna stvar na forumu prvo se žalimo na ovo da nema reporta sad neznaš jel je gluplje to il ove prepirke pa nek čovjek piše kaj hoče i stavlja se na koju hoče stranu ionako na kraju čemo sve vidjet nepala:

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    interesantna stvar na forumu prvo se žalimo na ovo da nema reporta sad neznaš jel je gluplje to il ove prepirke pa nek čovjek piše kaj hoče i stavlja se na koju hoče stranu ionako na kraju čemo sve vidjet nepala:
    meni je jos zanimljije da u par postova nisi niti jedan interpunkcijski znak iskoristio. pa tvoji postovi bodu oci. nitko ne trazi gramaticnu korektnost,al kvragu nije ovo roman toka misli da ja skuzim sta je nadrogirani pisac htio reci
    fakat,ak nije problem,barem pisi tocnu. ovo ubija.

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    kao sto sam vec rekao...bilo cija pozicija mod/smod-a na forumu nema apsolutno nikakvoga utjecaja na igru...niti na dogadaje u samoj igri...mod/smod odgovara samo i iskljucivo za forum...u igri nema nikakvih opcija razlicitih od tebe ili bilo koga drugoga...tako da nema apsolutno nikakvoga razloga da ne sudjeluje u igri, ako zeli...

ovo posljednje mogu shvatiti jedino kao poticanje na otvaranje multi acc-a...a multi acc kao i poticanje na otvaranje istog je zabranjeno...

kao igrac mogu se svrstati na koju god stranu zelim...niti jedno jedino pravilo mi to ne zabranjuje...kako u igri, tako i na forumu...i do onog trenutka dok mi pravila to ne zabrane
    ...svrstavat cu se javno na onu stranu kojoj pripadam...u ovom slucaju je to pc grupacija...

razigrani, zasto radis OT?
    jel te smijem banat,vec par postova pises po chat temi nesta sto ovdje nije mjesto
    ocemo opomenu ! :cerek:
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

he he nisam da, bitno je da ti shvatiš poruku al očito ti po starom:lol2:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave