Stranica 99 od 210 PrvaPrva ... 4989979899100101109149199 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 981 do 990 od 2099

Tema: Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    Uglavnom bilo je ok igrati ovaj server, druzili se malo, malo se zezali... sad samo treba festu (valjda bu bilo nest) trebala bi svaka od 3 grupe napraviti festu za sve pa da vidimo ko je bolji :p

ja sam sudac :luvz:
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma dakimlin's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    nešta puno PC priča o Đ ako su im tak nebitni i očajni
    :101010: za dobrim konjima se uvijek praši, ili kako već ide ta narodna??? aj, slažem se da nismo baš dobri ali eo trudimo se

Citat Citat od hzg Vidi post
    Ne vadite mast, vi ste pokazali nest na ovom serveru, mislim da ce se vecina sa -/+ sloziti da je i PC pokazao nest

Sve je stvar tempiranja, a ocito je da je +/+ to najbolje napravio. Mislim da se u ovom ratu D i PC izgubilo puno puno vise na obje strane nego ijednom do sad, no to i je cilj ove igre

Uglavnom bilo je ok igrati ovaj server, druzili se malo, malo se zezali... sad samo treba festu (valjda bu bilo nest) trebala bi svaka od 3 grupe napraviti festu za sve pa da vidimo ko je bolji :p
    Naravno da su pisijevci pokazali nesto, pamtim 50. i kusur (nažalosto od kad nema više tih reporta ne znam koja vam je sad zadnja uspješna po redu???), po meni 1. favoriti od početka servera, i da su se svi kvadranti protiv njih ujedinili još uvijek su 1. favoriti, ali kako to često biva, favoriti uvijek ne osvajaju server:tough:...u ovom slučaju najvise profitirao +/+, no ima se igrat još do kraja:to victory:
    Uređeno od strane dakimlin (15.10.10 um 14:49 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dakimlin Vidi post
    :101010: za dobrim konjima se uvijek praši, ili kako već ide ta narodna??? aj, slažem se da nismo baš dobri ali eo trudimo se
    Naravno da su pisijevci pokazali nesto, pamtim 50. i kusur (nažalosto od kad nema više tih reporta ne znam koja vam je sad zadnja uspješna po redu???), po meni 1. favoriti od početka servera, i da su se svi kvadranti protiv njih ujedinili još uvijek su 1. favoriti, ali kako to često biva, favoriti uvijek ne osvajaju server:tough:...u ovom slučaju najvise profitirao +/+, no ima se igrat još do kraja:to victory:
    svaka čast vama na akcijama al mi nikako ne ide u glavu kako neko može poraz prikazivat kao pobjedu?da budemo načisto vjerojatno će se i pacijenata nać koji će nakon poraza govorit o nekakvoj ,,moralnoj pobjedi'' pa se ni s njima neću slagat...
    a pobjeda PC-a..teško da će se moći protiv 3 kvadranta al eto trudimo se
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma Blue007's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    svaka čast vama na akcijama al mi nikako ne ide u glavu kako neko može poraz prikazivat kao pobjedu?da budemo načisto vjerojatno će se i pacijenata nać koji će nakon poraza govorit o nekakvoj ,,moralnoj pobjedi'' pa se ni s njima neću slagat...
    a pobjeda PC-a..teško da će se moći protiv 3 kvadranta al eto trudimo se
    Mislim da sam ti vec negdje napisao da s nase strane nece biti nikakvih prica o "moralnim pobjednicima" i slicnih gluposti. Takodjer, nitko ne pokusava prikazati poraz kao pobjedu. Niti smo porazeni, niti je pobjeda na vidiku, jednostavno se igramo i uzivamo u tome, pa dokle ide

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

iskreno

još nisam ništa spektakularno vidio od toga nadasve velikoga PC saveza

sve nekakve sitnice

kad si pravi gazda servera i kad se uzdižeš iznad svih pokaži onda to :tough:

ali nažalost ostala je samo priča :lol2:

velka priča ništa koristi

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Blue007 Vidi post
    Mislim da sam ti vec negdje napisao da s nase strane nece biti nikakvih prica o "moralnim pobjednicima" i slicnih gluposti. Takodjer, nitko ne pokusava prikazati poraz kao pobjedu. Niti smo porazeni, niti je pobjeda na vidiku, jednostavno se igramo i uzivamo u tome, pa dokle ide
    ne znam, steka sam takav dojam..
    možda se varam

također ne znam zašto mislite (ili neki vaši članovi) da se druga strana ne zabavlja?
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Stvarno se pitam gdje mi je bila pamet kad sam reko da me pošalju na WW sa manjim offom. Sad moram većeg čuvat još neko vrijeme
    Ne mogu si to oprostiti. Ima ovdje toliko ljudi koje bih sada tako rado posjetio.
    Citat Citat od dadyo
    .
    No ajde da malo vidimo što si ti napisao u postu.
    PC je simsitao cijeli server
    ajmo vidit stanje off/deff bodova.
    PC- 12,4M off bodova / 4,3M deff bodova
    HARD - 4,3M off bodova / 4,4M deff bodova

naravno PC je simsitao cijeli server, a veliki HARD je ratovao bezprekidno. I sami smo vidjeli kakva je bila je situacija kad su se pojavili artovi prije nego je PC krenuo na BoP.

PC savez koji je lukavo odabirao tajming svakog sukoba, mislim da je u ovom citatu to najbolje rečeno: "i po vašem običaju, vi dokrajčite ono što su drugi već odradili..."
    A šta je to netko drugi odradio pa je PC samo pokupio zasluge?
    Zar i nije odlična diplomacija dio vojne strategije. "Divide et impera".

...btw, ne kužim zašto se neka ekipa iz PCa vrijeđa na "simsiterski savez" pa gotovo svatko tu i tamo odigra sim server
    HARD je najbolji primjer saveza koji svaki server igra kao simsiti.

neke nepodobne izjave PC forumaša (bambam)
    uvijek se vide samo izjave PCevaca, dok one s druge strane ne vidi nitko. al opet PCevci imaju privilegiju.

pompozne pile naopako (nazgul1982)
    taj čovjek u jednom mjesecu igre napravi za svoj savez više nego ćeš ti na sljedećih 5 servera uz dosadašnje napraviti.

niske udarce tipa ban protivničkog WWa iz nikakvog razloga
    već smo razriješili tu stvar, no ajde za one koji ne znaju čitat još jednom.
    nije greška igrača, nego nadležne osobe koja umjesto provjere udri kaznu.

No evo, igramo se i zabavljamo, i jedna i druga strana(PC i Đ).
    Jest da i s jedne i s druge strane sve češće dolazi do kojekakvih prepucavanja ovdje, no sve je to dio i igre, i vjerojatno niko ne misli ozbiljno.
    Čestitke njima na akcijama. Ekipa vidi da su im šanse za pobjedu male, i sad će odlučiti pripomoći jednoj strani da pokušaju pobjediti. Njihova politika, njihova stvar.

No, sretno svima u završnici. A pobjednik se zna... kad se čudo digne na lvl 100. Do onda svi imaju šanse za pobjedu.

lp, Toxic
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma Berger's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Činjenica je da je teret favorita teško nositi. Kroz komentare konkurencije vidimo i zašto . Vjerojatno bi i kod nas bilo takvih komentara/provokacija da smo u njihovoj situaciji.

Pustimo ove priče i natezanja i fejkajmo, ionako samo to očito znamo . Lagano privedimo server konačnoj pobjedi PC/Enigma koalicije, pa nek se poslije raspravlja o užicima strategije, politike, časti i morala traviana.

I na koncu, samo poruka mojim kolegama:
    "Udri jače Norris Čače!", a bogme i svi ostali naši iz građevinskog sektora!
    S4 - Aspirinix

Kako je moja baba govorila:
    "Never argue with a fool. He will lower you down to his level and beat you on experience."

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toxic Hemlock Vidi post
    ...

...e moj Toxic, toliko žući u ovome postu da ne znam što bih ti odgovorio...
    ...večina tvog posta mi je poprilično jasna osim dijela gdje se opravdavaš za bananje Đovog WWa; mislim ono jeste li prijavili lika zbog "hebi ga" u postu ili niste?
    ...kakve sad nadležne, podležne osobe ti uvodiš u scenarij..

...drugo: ja nisam nigdje izjavio da nazgul1982 ne igra dobro ili da ne igra za savez, štoviše čuo sam sve najbolje o njemu od ekipe sa prošlog s2, a da je nedavno složio kratku ali "epic" pilu naopako tvrdim i dalje, ako ju ne možeš pronaći, pitaj nije bed...
    ...daj pročitaj post prije nego me quotaš, ovako je totalno bezveze, nit se flejma niti je zahebancija...
    ...a HARD? ...pa HARD i je simerski savez; osvojili su i server tako, nisam nigdje ni vidio na forumu da netko iz HARDa tvrdi drugačije...
    ...kad već toliko obezvređuješ HARD što ga niste skefali onako usput kad ste i Bop riješavali?
    ...možda ste i mogli a možda i niste, to nećemo nikada ni znati jer je PC jako rano utonuo u sim city...
    ...moje je mišljenje da će upravo ta simcity igra PCu donjeti pobjedu na ovom serveru...
    Uređeno od strane Horall (15.10.10 um 23:04 Uhr)
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ako nisi primjetio hard je izgubio poprilicno gg-ova u posljednje vrijeme,a cemu se dalje zamarati s njima kad nisu nikakva prijetnja.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226