Stranica 39 od 317 PrvaPrva ... 2937383940414989139 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 381 do 390 od 3163

Tema: Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Brzi_ Vidi post
    Počelo ali i završilo, off od ABC- eliminiran, a kate od Darka nestale, po meni akcija totalno glupo osmišljena, uopće ne razumijem cilj akcije, a što se tiče izvedbe, čista 0 jer je jedan pametnjaković zakasnio i tako kate odoše u povijest, Surferu svaka čast i A savezu koji je stavio deff
    ABC-u za off :101010:
    posebno lijepi broj tv-a
    a ssto se same akcije tice
    redatelj tog igrokaza je ako se ne varam dark savez
    treba li ista vise reci

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ABC-u za off :101010:
    posebno lijepi broj tv-a
    a ssto se same akcije tice
    redatelj tog igrokaza je ako se ne varam dark savez
    treba li ista vise reci
    U pravu si, respekt ABC-u, nije čovjek kriv za ovo sve, ali ovi iz darka su osmislili akciju bez cilja i što je najgore iskoristili acc za žrtvovanje kompletnog offa.

Nadam se da će ovaj server prepoznati podmukli način igre darkovaca i do kraja servera ih smjestit na dno

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

U pravu si, respekt ABC-u, nije čovjek kriv za ovo sve, ali ovi iz darka su osmislili akciju bez cilja i što je najgore iskoristili acc za žrtvovanje kompletnog offa.

Nadam se da će ovaj server prepoznati podmukli način igre darkovaca i do kraja servera ih smjestit na dno
    nacuo jesam neke price, ali ne bi o tome
    petljanja je uvijek bilo i bit ce
    a ssto se darka tice, koliko znam, nisu ni na jednom serveru docekali arteve, i iako je ovo koliko mi se cini mirniji i mogao bi cak reci losiji server, ne vjerujem da ce se tu iskazati
    bez uvrede za igrace tamo, samo po onome ssto vidim
    a vidim da im neki opasno padaju s popom

Član foruma obc4life's Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

covjek pomisli da bi bar vodstvo moglo bi nesto pametnije.. kad ono potez za EPIC FAIL
    obc4life (s3) thc (s1)

Član foruma netko kao ja's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

čista 0 jer je jedan pametnjaković zakasnio i tako kate odoše u povijest
    pametnjaković??? bormeš je jako pametan... , sačuvao je svoj off :harmonikaš:
    zakasnio??? nazovimo to recimo, spletom (ne) namjernih okolnosti ROTFLROTFLROTFL
    Greta fališ naaaaaam!!!!!!!!!
    :bad2:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Šta se tiče offa Dark figtera nama nije krivo šta smo se zabili. Dal bi bilo lipo da smo uspjeli katati bi al šta sad nismo prošli . Off smo napokon zabili dal smo ga iskoristili na najbolji način ovih zadnjih misec dana mislim da jesmo. Katali smo oko 10-20 ljudi. Jedan se dio ugasio od njih i da ne zaboravim čak smo uspjeli s tih 40 kata nulirati crop. Dal je gotovo s nama hihihihihhihihhihi i dal će još biti veselo na našim kordinatama u to možete biti uvjereni.

Član foruma netko kao ja's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od EtAm Vidi post
    Šta se tiče offa Dark figtera nama nije krivo šta smo se zabili. Dal bi bilo lipo da smo uspjeli katati bi al šta sad nismo prošli . Off smo napokon zabili dal smo ga iskoristili na najbolji način ovih zadnjih misec dana mislim da jesmo. Katali smo oko 10-20 ljudi. Jedan se dio ugasio od njih i da ne zaboravim čak smo uspjeli s tih 40 kata nulirati crop. Dal je gotovo s nama hihihihihhihihhihi i dal će još biti veselo na našim kordinatama u to možete biti uvjereni.
    Pa nitko ni ne tvrdi da je s vama gotovo... Al budi siguran da nećemo ostati dužni :pivo:
    Greta fališ naaaaaam!!!!!!!!!
    :bad2:

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od EtAm Vidi post
    mene samo zanima dal bi ta akcija isla i da se ABC nije "ponudio" da pocisti pred vama?

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    mene samo zanima dal bi ta akcija isla i da se ABC nije "ponudio" da pocisti pred vama?
    "Ponudio" ovo mi se sviđa, i da, naravno da ne bi išla nikakva akcija.
    Pa i ova je besmislena, gađale su se bezvezne mete koje idu sa zlatom odmah gore i ne vidim nikakav smisao akcije.
    Naravno, kad je ABC "Ponudio" off, sjetili se darkovci da bi mogli izvest akciju, a što se tiče kašnjenja, da, off je sačuvan, ali obraz, to je već druga stvar, a to najbolje zna lex0 .

Šteta što nema log-a ovdje, iako ga svi imamo

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

"Ponudio" ovo mi se sviđa, i da, naravno da ne bi išla nikakva akcija.
    Pa i ova je besmislena, gađale su se bezvezne mete koje idu sa zlatom odmah gore i ne vidim nikakav smisao akcije.
    Naravno, kad je ABC "Ponudio" off, sjetili se darkovci da bi mogli izvest akciju, a što se tiče kašnjenja, da, off je sačuvan, ali obraz, to je već druga stvar, a to najbolje zna lex0 .

Šteta što nema log-a ovdje, iako ga svi imamo
    pa, ne zelim da sad ispadne da nekog branim
    prvi napada u 00:51:28 sati
    onda idu neki gromici (taj dio mi bas i nije jasan, ali ok, valjda solidarnosti radi) 00:51:29 sati
    onda onaj koju je trebao biti finalni u 00:51:31 sati
    i onaj koji kasni u 00:51:32 sati

e,sad, dal slucajno, dal namjerno
    to se moze samo nagadjati
    svima se nekad dogodilo da zakasne

medjutim, kako mi se cini, suradnja darka i anrakije je ipak prekinuta (?)
    ssto znacajno olaksava -A- savezima djelovanje na -/+
    (u -A- saveze ne spada -A-pm - op.a.)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 21:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave