Stranica 14 od 23 PrvaPrva ... 41213141516 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 131 do 140 od 227

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma BestFreunde's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

1. Zvone MiD WW 1 -

pocela gradnja ww-a hehe

uglavnom sretno svima
    Uzela si žilet prerezala si vene cime da se brijem zar nemislis na mene:cvijece i proljece:
    hr2-ares

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Element Vidi post
    Dakle o cemu se tu radi....

Prvo i osnovno ja nikako ne mogu dozivjeti simcitanje kao nesto lose, dakle ne mogu dozivjeti simcitanje kao uvredu niti naziv simcitera kao nesto derogativno. Shvacas? To bi bilo kao da ja recimo tebi kazem, ne znam lupam sad, "vidi, onaj tip ima svjetlosmedu kosu" i brijem da sam te time uvrijedio. Realno ispao bih krelac. Potegni paralelu sa "optuzivanjem" ekipe da igra svoju igru na nacin na koji je voli igrat. Btw da se usporeduju moji off bodovi samo na hr serverima i off bodovi ekipe koja brije o simciterima mislim da bih ih tukao dvostruko.

Moje primjedba se odnosila iskljucivo na tvoj EDIT post. I ne, istina ne boli nego je uopce nebitna kako ekipa koja igra radi sebe ipak i sebi uplacuje zlato igra i kako neki xy iz drugog kvadranta to gleda i opcenito kakv netko ima pogled na ovu igru. Idem sad napast djecu sa kata iznad da su ovakvi ili onakvi jer mi se ne svida nacin na koji bacaju kocku kad igraju covjece ne ljuti se. Dakle odmori se i shvati da je ovo igra i da ti nikog nisi napao nego klikas po browser based igri. Nista neces nit izgubit nit dobiti osim para koje zdrobis na zlato. Pozzzz.
    Hm, kuzim sto zelis rec, medjutim, simciter nije u ovom smislu nesto .. tipa vrijedanje ... podrugljivo je , istina, s obzirom da tu ocito dolazi do poprilicno velike razlike u samoj percepciji toga kako se ova igra zapravo igra. Jer realno, simciteri dobivaju podrugljive komentare cisto zato sto prvih 8 10 mjeseci kao da su igrali farmville.. sto je istina korisno za veci savez ako ima 3 do 5 takvih koji mogu dignut j.. off i onda ubijat okolo. Prednosti toga su velike i bio bi glup kada bi to negirao, medjutim nije stvar u tome.

Stvar je u tome da je ovo ratna ponavljam ratna igra, NE farmville i koliko god se simciteri nakon puno mjeseci pokazali (ponekad) korisnima jednostavno ih ne mogu previse cijeniti jer su prevelik dio vremena il beskorisni(stovise moras ih jos i deffat pa su i vise nego beskorisni) ili cijela ekipa igra farmville pa onda ne znam sto radi u ratnoj igri... ne znam ako sam dovoljno dobro objasnio il ne... ugl poprilicno je normalno da ima ljudi koji neki server jednostavno zele od simat .. bog zna ja bi htio al ne ide

E sad ono oko off bodova, nakon 3 godine sam apsolutno siguran da se preko toga igraci NE mogu procjenjivati u velikom broju slucajeva. Za pocetak iskljucuje deffere bez kojih mozes ... nista. I tu mislim na deffer deffere ne slabije ili pocetnike koje bacis na deff. Sposobnost djelovanja u grupi, bez cega nema niceg, sposobnost da NE kukas nakon 3 crvena maca na selu, sposobnost da NE zicas resse i deff ako se NE deffa tebe il ako ti NE ide push... itd itd .. uglavnom, trebas osoba bit trpljiva tih godinu dana .. o pouzdanosti da ne govorim.

Sve su to,il bar vecina, elementi igre koje kao simerr ne moras najcesce imati ... nego klikas..ok znas napravit dobar acc i onda sjedis u garazi mjesecima i bla bla bla ...i onda dode offf kakvog imaju ljdudi koji ratuju cijeli il pola servera ..., tada dolazi i elementarno pitanje..a pobogu zasto bi deffali takvu osobu? Ok, dolazi ih jos ali ovo je kao kljucno. Ugl raspisao sam se, rucak gotov do tipkanja

p.s. lvl 1 jeeeej vodimo LOL
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Član foruma overdose's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

e sad
    subjektivno je to
    iskreno ja volim isto server odigrati
    rađe nego samo i isključivo kućice dizat
    al ne zamjeram simcitanju isl...
    uostalom svatko ima svoj stil
    i ako igra igru znači da mu odgovara bez obzira kako igro

ono šta ne odobravam su uvrede i grđenja
    a to prijatelju od tebe nisam očekivo
    post ti je brisan
    al sam ga pročito...

Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    e sad
    subjektivno je to
    iskreno ja volim isto server odigrati
    rađe nego samo i isključivo kućice dizat
    al ne zamjeram simcitanju isl...
    uostalom svatko ima svoj stil
    i ako igra igru znači da mu odgovara bez obzira kako igro

ono šta ne odobravam su uvrede i grđenja
    a to prijatelju od tebe nisam očekivo
    post ti je brisan
    al sam ga pročito...
    Svi imaju svoj dan :/ (al neki ljudi su uvrede i zasluzili, iako ne zvuce lijepo)

Član foruma hate eng's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

mid i ppz su imali nap....a sad kad us prekinuli...midu smetaju napadi....samo mi nije jasno zasto se nap uopce potpisao :staklenka:
    Dar-Mar

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

na svu sreću bježim od diplomacije ko vrag od tamjana

tristan sve 5
    samo nisam očekivo od tebe takvu reakciju ništa više

Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hate eng Vidi post
    mid i ppz su imali nap....a sad kad us prekinuli...midu smetaju napadi....samo mi nije jasno zasto se nap uopce potpisao :staklenka:
    culi smo da im se smijete pa eto rekosmo da vidimo kako ce vama ic. ukratko receno.

over a tek kad mi vidis off
    heh nakon 27 sati ne spavanja(ne zbog traviana svih 27) sposoban sam napisat svasta. na proslom s2 je bilo u chat temi svasta .. ovo ne da je kamilica neg ni nema caja!!!

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

da btw
    taj off ajd ga pošalji kad i tvoja ekipa
    7:58 do 8:02

Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od overdose Vidi post
    da btw
    taj off ajd ga pošalji kad i tvoja ekipa
    7:58 do 8:02
    hehe ne ovaj put, bar ne od mene

p.s. imate novi savez kako kjut

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

tako je
    to da kažu da smo bili u ubermegakoaliciji sa 6 kvadranata i 800000000 saveza

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr4
    Odgovori: 2098