Stranica 11 od 54 PrvaPrva ... 91011121321 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Domo kukavičluka i neznanja.
    dvaput si obrisan zahvaljuci mene i PMS. onda uzmes acc u SexyZoo? zbog takvih nemoze normalno ratovati. da nema takvih u LZN, taj kvadrant odavno bi bio ocisen.

@kundak

niste deff savez, imam art izvidac 10x, sve sam izvidio od prvog do zadnjeg WWW, Bojna. vecina su offeri, a deffa malo.
    da ti objasnim nesto o megakolakciji. tu mozete imat 20 dobrih ekipe za katanje. ali non stop. vi ste umorili nakon prve akcije. samo 2-3 ekipe?

SEXYZOO nije trebao imat puno krzna i oklopa(mislim na viske igrace i saveze) i znaju ratovati non stop.
    greska je sto su vec objavili rat THE&RF, jos nisu ocistili kvadrant. nemojte mi govorit kako THE&RF nesto pogresno ucinili, pratio sam cijelu godinu. bili su jako kontercirani na zuja,ofah. cekali su dugo da imaju cist kvadrant. takva politika ce ojacat zelje za igranje Travian. a zelja za druzenje i skupit saveze, nadjite u neki server ili kupite server. ovdje nemate postovanja onima koji ne zele imat megakolakciju.

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Kundak Vidi post
    čuj vrtiti ćeš ti i janjca kako si i obećao..... ček ček samo da WB pobijedi ROTFLROTFLROTFLROTFL
    Nema sanse da pece janjca. Ima multi ( necu reci u kojem savezu)sa 100k offa i šalje ga na WB ,ako treba.To mu je jeftinije nego peci janjce.:cerek:

Citat Citat od domo33 Vidi post
    dvaput si obrisan zahvaljuci mene i PMS. onda uzmes acc u SexyZoo? zbog takvih nemoze normalno ratovati. da nema takvih u LZN, taj kvadrant odavno bi bio ocisen.

@kundak

niste deff savez, imam art izvidac 10x, sve sam izvidio od prvog do zadnjeg WWW, Bojna. vecina su offeri, a deffa malo.
    da ti objasnim nesto o megakolakciji. tu mozete imat 20 dobrih ekipe za katanje. ali non stop. vi ste umorili nakon prve akcije. samo 2-3 ekipe?

SEXYZOO nije trebao imat puno krzna i oklopa(mislim na viske igrace i saveze) i znaju ratovati non stop.
    greska je sto su vec objavili rat THE&RF, jos nisu ocistili kvadrant. nemojte mi govorit kako THE&RF nesto pogresno ucinili, pratio sam cijelu godinu. bili su jako kontercirani na zuja,ofah. cekali su dugo da imaju cist kvadrant. takva politika ce ojacat zelje za igranje Travian. a zelja za druzenje i skupit saveze, nadjite u neki server ili kupite server. ovdje nemate postovanja onima koji ne zele imat megakolakciju.

Pa sto tisuca puta sam rekao i evo ponavljam,ako netko zna neka napise na kineskom jer neki ocito ne kuže hrvatski.

Nije pogreška naša objava rata RF/the ,nije pogreška sto nismo ocistili -/- prije objave rata RF/the.
    TO JE BILO NAMJERNO I SVIJESNO
    Cilj je bilo izdržati što duže i nanjeti što vece gubitke(rf/the) prije gasenja acca(sexy zoo) i na taj nacin pomoci bojnoj.U niti jednom trenu nismo imali namjeru raditi WW ili igrati do kraja.
    E da jos nas je i zanimali koliko možemo protiv vecih i jacih od nas.deff smo dobivali od PIPa i nešto od bojne.
    Mnogi kao sexy deva,sexy konjina...nisu ni htijeli deff.Prakticki osim mene nitko i nije pošteno deffan jer se nisu htijeli gnjaviti s minusima( netko ce reci glupo i neozbiljno) ali tako su htijeli i tako su radili.Ja sam imao deffa iskljucivo zbog arta pola hrane.
    Uređeno od strane bero (16.08.10 um 15:30 Uhr) Razlog: Double Post
    Sexsyguya/s1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Wildebill svaki dan ratovao, a vi ste prelijeni.
    Kako pak možeš toliko hvaliti igrača koji nije u stanju odigrati cijeli server, pa na kraju podvući crtu gdje je bio i što je radio i sa koliko uspjeha. On je oko sebe sakupio ekipicu (ako se sjećaš www.?.hr) koja je lomila zube na Aishi iako je taj acc u 7x7 imao 8 neprijateljskih naselja "upitnikovaca". Prvim našim katanjima dio tih ? su počeli cvikati, znam jer sam bio u kontaktu sa njima, i savez im se ugasio zajedno sa wildebillom te su kolektivno prebjegli "hrabro" na s4, koji usput rečeno nije niti malo bolji ni jači kako kažeš od ovoga jer i tamo igram pa znam.
    I na kraju, meni mnogo lijenije zvuči doć na server i igrati 2 mjeseca pa otići, nego igrati cijeli server, pa makar i samo deff štancao. Znam da nema veze sa trenutnim stanjem na serveru al sam eto morao odgovoriti, a trenutno stanje kaže da vlak u snijegu još nije nigdje zapeo:pije kavu:

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

@kundak

1. Da def smo savez
    2. Defa malo? Ti mora da se šališ?...... Respekt THE-RF-u i SVZ&IBZ-u :pivo: što su pokušali oni to najbolje znaju.
    3. Pa što da napadamo dalje kad niste pružali nikakav otpor? Bojali se uzvratiti. Sav def je bio kod tebe uvijek navlačio si ko hrčak a kad ti se zacrvenilo po cijelom accountu sredio si sam sebi ban.
    Citat Citat od bero Vidi post
    Nema sanse da pece janjca. Ima multi ( necu reci u kojem savezu)sa 100k offa i šalje ga na WB ,ako treba.To mu je jeftinije nego peci janjce.:cerek:
    To sam si i mislio potkopati će on nas samo da ne zavrti janjca :cop:
    Uređeno od strane Kundak (16.08.10 um 15:46 Uhr)
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Domu za predsjednika,kaj taj more klafrat gluposti pa svi politicari zajedno nemreju hhahahahahahaha......

Jesmo,megaKOLAKCIJA smo bas u inat domceku smo napravili istu hahahahahahahha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

vi ste hrpa neiskusnih politicara, samoforumasima, samouvjerenih igraca.

Savezi:
    ~|WWW|~
    ~[WWW]~
    JBT
    LZN
    NAV
    Sexy NLF
    1.Bojna
    1.Bojna™
    SEXY ZOO
    PiP
    OM
    PTSP
    SKUS

(ugaseni su dosta wingova. bojna, WWW, LZN,)

sveukupno je tri kvadranta, i to nisu ciste.
    zbog vas ne igram, a matron i drlja su mi otpuzili da imam multic pa sam zato banan?
    NE, ne igram zato ste vi MEGAKOLAKCIJA(rijec koji kvari server)

tomokundak, nemas nimalo postovanja, mnogi WWWovci koji su otisli, rekli su mi da nisu svidjeli to tvoje vodstvo. da nista ne radite. kome da vjerujte? meni ili bivsim WWW?

Wildebill svaki dan ratovao, a vi ste prelijeni.
    jos kad se zbog nas ne bi javljao na forumu svima bi bilo lijepse:na karte:
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    Domu za predsjednika,
    koji dio ne kuzis? nemoram za predjesnika, najboljeg igraca, nista drugo. rekao si da si dosao ratovat? pa i ja sam dosao. ti me prikazujes dosta pozicija koje nemam pojma kako radi.

@bero

znam da je namjerna vasa objava rata THE&RF. ali ne razumijem zasto nije pogreska nepotrebno ocistit kvadrant? mnogi su opekli sto nisu prvo ocistili kvadrant u svim serverima.
    inace, ne tribam branit sela ili gg ako si golder osim ako te napade koji idu nulirat. samo je dovoljno imat off, tu mozes pljackat, napadat i nadoknatit rusene zgrade. triba deffat selo di je off ako su uspjeli ulovit off u 1 sec.

@DamirB

Wildebill i ekipa nisu namjerali odigrati cijelu godinu, to su mi rekli. mnogima igracima svidjaju jedan dio travian, to je pocetak servera. Wildebill nije kukavica, ja sam priznao da nisam mogao pobijedit Wildebilla, jer je imao vise iskustva od mene.

@kundak

ne, niste deff savez. tvoja politika je ista kao LZN koji cuva samo Boom i sefika. zato su otisli dosta napadaca, pa ostaje vam samo deff igraci. opet napominjem, nemate vise offa, nisam odbanirao da vas katam. to nije razlog. misli kako oces.

@Bojna

je bila moj protivnik, i dobro su odigrali. to mi je drago sto sam ratovao protiv njih. ali tu je pogreska sto su skupili saveze koje to bas nije potrebno. pa WWW deffa bojnu di god napadnem. vec smo vama rekli da WWW ne deffa nas.
    Uređeno od strane domo33 (16.08.10 um 16:38 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Domo....
    Kratko i jasno

Da si dosao ratovat ne bi sam sebe zblokirao kao zadnji papak i kukavica....to sve govori o tebi kao igracu....

Ovo oko LZN i deffanja necu komentirat......
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@DamirB

Wildebill i ekipa nisu namjerali odigrati cijelu godinu, to su mi rekli. mnogima igracima svidjaju jedan dio travian, to je pocetak servera. Wildebill nije kukavica, ja sam priznao da nisam mogao pobijedit Wildebilla, jer je imao vise iskustva od mene.
    ne stavljaj mi riječ kukavica u usta jer ja to nisam rekao, "hrabrost" je bila usmjerena prema onom savezu, a ne njemu kao pojedincu...njemu kao pojedincu sam komentirao lijenost jer za mene je lijeniji igrač koji igra 2 mjeseca pa ode nego netko tko do kraja ostaje, a svakako kad igraš s namjerom da ostaneš 2 mjeseca da te baš briga i koga i kada ćeš napadati i što ćeš raditi i sa kime ćeš to raditi...takva igra dugoročno ne ostvaruje cilj ove igre, a to je pobijediti, biti najbolji, biti prvi, mudriji, zovi kako hoćeš...najlakše je doći i malo s goldom se pomoći, par kila sjekira i nešto kata, 2-3 katanja maleckih igrača i evo, ja svoje pokazao by by...u ratu se na kraju mrtvi zbrajaju, a svijet pamti pobjednike, a ne epizodiste...
    Kako bilo, snijeg još nije pao, a bit će niti neće, nešto je pretoplo, tko bi ga čistio po ovim vrućinama
    :pivo:
    Uređeno od strane DamirB (16.08.10 um 16:54 Uhr)

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

ne, niste deff savez. tvoja politika je ista kao LZN koji cuva samo Boom i sefika. zato su otisli dosta napadaca, pa ostaje vam samo deff igraci. opet napominjem, nemate vise offa, nisam odbanirao da vas katam. to nije razlog. misli kako oces.
    Je wilddebil je došao u kvadrant sa namjerom da pomrsi račune 1.bojnoj i www-u u tom kvadrantu. Izdržo je dva mjeseca i ugasio accout kao i na s4 .

Da def smo savez i defamo Bojnu gdje god vi napadnete .

Bolje i bez takvih offera nego da si oni uzimaju za pravo gdje žele a gdje ne žele poslati svoj cijenjeni off kada dobiju zadatak sa metom.
    To nisu offeri koji igraju za savez i savezu je bolje bez njih.
    Tako da i dalje stojim iza toga da je off mora biti na raspolaganju savezu pa i ako ti netko kaže da ideš na bunker ideš na bunker, a ne zaspati prije napada ili ne poslati napad jer si baš tada morao voziti tetku od susjedinog nećaka na aerodrom.....
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29