Stranica 2 od 54 PrvaPrva 12341252 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    nisu navlačenja, zadnje smo ispucali na billyu, nekih par sitnih ostalo koji mogu čačkati po supportima... i to je sušta istina

nema koalicija gotovo ništa od off-a , 99 % igrača je deff, da ima offova za bolju štetu poslali bi ih vrlo rado, međutim ispucali smo se

a ako server završi za tih 60-65 sati, (malo više od 2,5 pol dana odlično) to bi značilo utorak popodne ili navečer

odlično

sve u svemu , koalicija i ako može napraviti štetu windu to bi bilo onda oko 30-tak sati, što je nedovoljno pa neka si sad ostali razmišljaju budu li pustili windu pa da napokon ovo završi ili ga budu udarili

kao što rekoh: koalicija nema off-a za nanijeti veću štetu Windu od cca 30-tak sati, možda 2-3 lv skladišta, ostalo ništa.

a kako sam navijao da server još prije završi, ovo nije mazanje očiju, ovo je istina pa ako želite da vam offovi ne ostanu neiskorišteni - uputite ih negdje ili će ostati za halle of fame - neposlanih

nemojte na kraju reći da vas nismo na vrijeme upozorili,
    A dobro, onda bude brzo kraj servera, bit ce vremena za :pivo::harmonikaš::na karte:
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

slažem se s tobom,

samo šteta da pobijedi ww koji nije rušen...

ali kad vi odlučujete koji imate offove , kako god odlučite,

i tako sam rekao da budem čestitao bilo kome tko je bio rušen, onakvom događaju kao sa prošlog s1 naravno da neću čestitati ako se to dogodi..

kako god bilo...., valjda je kraj blizu,.... napokon

samo hohoho pazite da vam opet ne ostanu offovi kao na prošlom s1

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

slažem se s tobom,

i tako sam rekao da budem čestitao bilo kome tko je bio rušen, onakvom događaju kao sa prošlog s1 naravno da neću čestitati ako se to dogodi..

A i kaj onda da ostanu, nebi bilo prvi put, a niti ih imamo bas nesto,
    ipak su najjaci offeri otisli na sakabljea. tak da lako moguce da bi i mi sam par lvla skladista porusili

a i sami ste rekli kad ste rusili sakabljea da jos imate za 1-2 takve akcije zar ne
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Reden

slažem se s tobom,

Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
    ROTFLROTFLROTFL
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od vertigo Vidi post
    nisu navlačenja,hahaha!!!
    pa vi dragi gospodine več tjedan dana kumite,molite,nagovarate da se ruši Windu,
    da ste pravi savez srušili bi ga sami,a off-a imate kao i želju da vaš WW izbije na
    prvo mjesto šta bi vam se rušenjem Windua omogučilo.
    Pa dragi Travianci imam i ja prijedlog,da vam off-ovi ne ostanu neiskorišteni rušite Denov
    ww!
    Tko je rušen tko nije,umiječe pregovaranja,diplomacije,vođenja saveza,možda da
    Windu i Billy naprave seminar na tu temu!
    I samo za kraj dođite dragi WB-ovci,mi smo spremni!
    Dali ste i vi????
    :fajter:
    a što ga ti tupiš, pa da imamo nešto vrijedno već bi poslali,

a naravno da ostalim govorim da znaju da koalicija više nema ništa..., pa ako vam oni dopuste da pobijedite, pobijedite....,
    a kako sam već prije rekao, volio bih na kraju da se svi offovi koji su na serveru zalete na DEN-a, i zakucaju se i neka poruše sve što stignu

samo neka se zna: koalicija nema OFFOVA za rušenje WW-a

tako da ne odlučujemo o ničemu sad na kraju

i fala bogu da će kraj servera , da nećemo zimu dočekati

samo se nadam da ovaj prelijepi server (posebice ww doba) neće osramotiti i zasjeniti kraj kao na prošlom s1)

Citat Citat od Matron Vidi post
    Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
    ROTFLROTFLROTFL
    da budem iskren, the/rf mi se počeo sviđati, nisu onakvi kakvim sam u početku mislio da jesu,
    eto,i opet(već sam ranije)se istima ispričavam,

i da netko sruši windu, i mi izbijemo prvi, pa nas budu rušili sa zadovoljstvom, i to znamo,pa onda dolaze u šansu the/rf i ibz, jednostavno

debeli rimljanin ni sa 6 + milja ne može se obraniti to je svima jasno, samo može zaginuti koji off više od predviđenog

i VERTIGO - izgleda da je svima osim tebe jasno da DEN nema šanse dok god postoji nekoliko offova za koje znamo na serveru, tako da ne tjeraš to na našu stranu

naravno da bih volio da pobijedi THE/RF ili Hackeri a ne vi, pa to je svima jasno , bilo tko od njih dvoje i koalicije je to zaslužio, barem prikazanim, bilo je lijepih akcija i lijepih offova sa svih strana
    Uređeno od strane drlja (15.08.10 um 12:01 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

no comment

1. Ljudi koji kažu da nešto ne mogu učiniti ne bi trebali ometati one koji to mogu učiniti.

2. Najteže stvari na svijetu moraju biti napravljene dok su lake.

3. Neuspjeh nije najstrašnija stvar na svijetu. Najstrašnije je ne pokušati.

lp
    Još samo fali da klekneš i lijepo zamoliš za milost. Ajde pa neće Windua nitko rušiti. Što se bojiš. Osim toga što i da ga sruše. Pa svi su rušeni pa opet igraju. Nije to ništa strašno. Ne boli, a čak i monitor ostane čitav. A i ne bi to bilo Windu-u prvi put, pa nema ni krvavih fleka....:cvijece i proljece::cvijece i proljece::cvijece i proljece:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

no comment

1. Ljudi koji kažu da nešto ne mogu učiniti ne bi trebali ometati one koji to mogu učiniti.

lp
    Potpis...pogotovo stavka 3.....

Btw.meni bi bilo drago da vi pobjedite...a hakeri nek cuvaju offove pogotovo dragec kak je cijeli servet cuval hah!ahhahah
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

no comment

lp
    ah, što se ti bojiš jednog rušenja, pa DEN-a su triput rušili pa nismo kukali, a ipak smo vam za petama, što ste do sada radili u WW-u, zidali višak skladišta....., lol,,,, DEN je do sada pretrpio oko 270 sati štete, a mi za vama kasnim nekih 5 lv i 70 sati skladišta..... cca.110 sati....,

samo sam rekao da drugi ne očekuju da vas mi rušimo sa značajnom štetom, budemo mi poslali naše offiće na vas na kraju, samo što oni ne budu radili štete - bit će klasično zabijanje ali svoje budemo dokazali da offova nemamo.

ako vas ne budu htjeli rušiti, nada i dalje živi da će netko od igrača koji je radio off cijeli server ipak poslati na vas mimo svog vodstva pa da server ne završi kao prošli s1.

kako god bilo imate još rekao sam okk 65 sati, 15-25 sati su kate udaljene od vas, pa si računajte, ako do ponedjeljka u ponoć ne budete imali napade, onda ste prvi došli do 100.
    ali ima još puno sati do tada

moj glas ide na sakbljea, budući da ima najmanju štetu od preostalih ww-a , osim DEN-a, a DEN pada svakako.

moj/miletov off je ostao na prošlom serveru u selu, pa si to više nikad nebi dopustio, da sam nešto radio cijeli serveri na kraju imam samo scrinshot za uspomenu..
    Uređeno od strane drlja (15.08.10 um 12:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Da najstrašnije je ne pokušati, ili prevedeno na travianski ne potrošiti off na protivniku.

bojiš,milost?????

neznam gdje si to pročitao,probaj pročitati još jedanput,razmisli,
    inače funkcionira i u rl!
    i tvoj vokabular,sluge poslušnici itd....
    vjerovatno si još mlad,inače strah i milosrđe su velike odlike,
    i veliki motivatori!

što se mene tiče nek potraje i nek se ruši!
    Ljepi pozdrav tebi i Drlji!
    Pa cviliš i tražiš da udare DEN-a a ne Windu. Samo pazi da se ne bi iznenadio.

A sluge i poslušnici. Pa odavno ste u THE RF chat sobi sa šefovima. I sve po njihovim nalozima.

I za tvoju informaciju, jesam mlad ali nažalost samo u duši.
    Uređeno od strane Matron (15.08.10 um 13:30 Uhr)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

zanimljiv si ti momak neki vertigo, ako se nevaram ti si postao jako veliki zagovornik sexy BV saveza i ekipe ili si im ti glasnogovrnik haa..samo me zanima kako to da si se tako dobro razvio pored nas..hm da li si se mozda skrivao cijeli server kod saveznika ili se varam
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave