Stranica 21 od 54 PrvaPrva ... 11192021222331 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 201 do 210 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Gdje je Okram sakupio off bodove popodne? Zna netko?

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    a to znam, a i okram zna, malko se uplašio., ali ipak mi budemo sigurno dobili po holderu, to je svima jasno ...... samo i od nas netko bude dobio....
    imate još offova?

koje iznenađenje:gamer:

bili ste čitav server ubjedili da nemate više offova:pece palacinke:
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    u svakom slučaju bit će više od 365 dana.......................................

ima se offova, oni nas kataju, mi njih, pa tko bude manje razrušen,

nas će katati IBZ - pretpostavljam, ali naši posljednji offovi kreću na onog tko na nas pošalje offove a to će vjerojatno biti IBZ a onda mi krećemo na longa, možda bude i obrnuto treba samo vidjeti udaljenost, i gle čuda i prvi i drugi padaju, a poneki iz prašine izlaze van

ovo na windu izvedeno sa kao što sam već ranije rekao rezervistima, iako smo se nadali malo boljem rezultatu i ovo bude dovoljno

ovaj server neće ostati neiskorištenih offova kao prošli.......

ipak je ovo najnaj server do sada i zato :pivo: svi u to ime i na fer borbi do sada

koliko vidim garaže pucaju od + hrane......, svi naoštreni čekaju posljednje otkucaje......,
    eh sta volim kad se neko ovako nekom prijeti ,,, stari ti na kraju kao i još poneki pojedninci na ovom forumu mjenjaš izjave svakih par dana ovisno kako i u kojem smijeru vjetar puše...

ko ti branio i do sada da šalješ napade mi nit smo kome sta obecavali, nit koga zovemo da sta odradi za nas, nit koga molimo da nas se ne dira... nit smo ikada pricali ove hocemo a ove necemo pa na kraju gazili svoje rijeći ili izjave...

svako ima svoje namjere i stavove nek igra kako misli da je najpametnije, najkorektnije ili jednostavno nek radi bilo šta po bilo koju cijenu da pobjedi,,, stvarno nebitno igramo se i nadamo skorom kraju ko god da pobjedio od svz&co moze dobit samo čestitku...
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    ko ti branio i do sada da šalješ napade mi nit smo kome sta obecavali, nit koga zovemo da sta odradi za nas, nit koga molimo da nas se ne dira... nit smo ikada pricali ove hocemo a ove necemo pa na kraju gazili svoje rijeći ili izjave...
    :101010:

pravi ste!

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

alo ljudi pa dajte mislite na okramovo srce....lupit ce ga ako bude morao beketalo vrtiti na kraju hahaha
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    alo ljudi pa dajte mislite na okramovo srce....lupit ce ga ako bude morao beketalo vrtiti na kraju hahaha
    Ma neće nebrini. Bude zatvorio radi preuredjenja ROTFL
    Sexsyguya/s1

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

ma nesto u zadnje vrijeme cesto spominje da ide u Kinu uskoro
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    A kaj bi se mi kao vas trebali plasiti s tom izjavom, ROTFL

Ko da mi neznamo da imate jos offova, i ak nas rusite kaj onda, nebudete prvi koji su nas rusili :gamer:

Ovak i onak niste do sada neke offove pokazali s obzirom da nikoga niste napadali cijeli server, bilo bi apsurdno da nemate nista vise.
    ma neplašimo nikog, samo kažemo gdje će ići offovi, kao i svi ostali koji znaju na koga će ići, pa igra je nećemo se plašiti kao mala djeca.....

čisto i pošteno, nikog ne mrzimo dapače svi su nam sad simpatični, server je prerastao u nešto što će svima ostati u pamćenju,

da nekog mrzimo već bi se davno ispucali, ovako eto igramo se i dalje......

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    eh sta volim kad se neko ovako nekom prijeti ,,, stari ti na kraju kao i još poneki pojedninci na ovom forumu mjenjaš izjave svakih par dana ovisno kako i u kojem smijeru vjetar puše...

svako ima svoje namjere i stavove nek igra kako misli da je najpametnije, najkorektnije ili jednostavno nek radi bilo šta po bilo koju cijenu da pobjedi,,, stvarno nebitno igramo se i nadamo skorom kraju ko god da pobjedio od svz&co moze dobit samo čestitku...
    aaaaa, nisam nikog htio uvrijediti niti prijetiti, ako jesam nekog izvinjavam se

igra je, pa naravno da budemo nekog rušili, pa zar nismo windu rušili da si damo malo vremena da nam offovi tako ne ostanu neiskorišteni, ipak smo dobili (ili drugima dali) 50-tak sati više da server ne završi prerano, pa nema još 365 dana ))

pa vrlo je jednostavno, budemo offove uputili na onog na koga treba...., to smo i do sada radili, zar je grijeh reći na koga idu.., a i izbor nam je veliki čak tri WW-a ....................33% šanse....,

eto, brisao sam post i ako sam nekog uplašio, ispričavam se ))))))))))))))
    Uređeno od strane drlja (18.08.10 um 01:31 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma Lukx_07's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

evo izgubili smo ww
    rf svaka čast
    ...a možda su u šumi?
    s1- ShaLa/RARE Hrx - Nightcore/JS

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

kee samo rf-u svaka čast...mislim da vas je netko malo više opleo :blackeye:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226