Stranica 4 od 54 PrvaPrva ... 2345614 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

kundak,ko je SunTzu?
    kad sam poceo igrat ovaj server, i imali saveznistvo s vama. receno je da trebamo imat saveznicko ime sela. to je A-UDAR. imao sam susjeda SunTzu i skoro oko mene su imali A-UDAR. nakon petog dana, prominio je naziv sela u neki naziv. poceo me napadat i mog filtera. zahvaljuci filterov deff i moj zaustavili njegovu vojsku i malo kontra-napad, pa sam 24h-non stop napadao(trajalo 4 dana), nije mogao prezivit. onda se obrisao acc. nakon toga, pojavilo se isto ime igraca, to je SunTzu. i to u savezu WWW.

mene zanima da li je to isti igrac?

http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=6241 SunTzu u WWW

http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=2558 SunTzu na pocetku.
    Uređeno od strane domo33 (15.08.10 um 17:11 Uhr)

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    kundak,ko je SunTzu?
    kad sam poceo igrat ovaj server, i imali saveznistvo s vama. receno je da trebamo imat saveznicko ime sela. to je A-UDAR. imao sam susjeda SunTzu i skoro oko mene su imali A-UDAR. nakon petog dana, prominio je naziv sela u neki naziv. poceo me napadat i mog filtera. zahvaljuci filterov deff i moj zaustavili njegovu vojsku i malo kontra-napad, pa sam 24h-non stop napadao(trajalo 7 dana), nije mogao prezivit. onda se obrisao acc. nakon dva mjeseca, pojavilo se isto ime igraca, to je SunTzu. i to u savezu WWW.

mene zanima da li je to isti igrac?
    Ovaj suntzu je postojao od početka servera, za drugog neznam, znam samo da je "odjednom" prestao igrati te da ga je sittao vertigo .
    Uređeno od strane Kundak (15.08.10 um 17:12 Uhr)
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kundak Vidi post
    Ovaj suntzu je postojao od početka servera, za drugog neznam, znam samo da je "odjednom" prestao igrati te da ga je sittao vertigo .
    hehe, normalno da neznas kad si za bojnu, SunTzu nije volio bojnu i nije prestao igrati(pogledaj datume kod linkove)i nastavio je. nije prezivio moje napade pa obrisao acc i otvorio acc i usao u vas savez. to je isti igrač. nema sumnje. i wildebill bia u pravu. igrao je protiv pola WWW koji su za bojnu. :cerek: steta sto nisam mu pridruzio protiv vas.

eto, podrzavam vertiga u raspravi protiv vas. vi ste protiv njega jer nije volio bojnu. :spam1:

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

hehe, normalno da neznas kad si za bojnu, SunTzu nije volio bojnu i nije prestao igrati(pogledaj datume kod linkove)i nastavio je. nije prezivio moje napade pa obrisao acc i otvorio acc i usao u vas savez. to je isti igrač. nema sumnje. i wildebill bia u pravu. igrao je protiv pola WWW koji su za bojnu. :cerek: steta sto nisam mu pridruzio protiv vas.

eto, podrzavam vertiga u raspravi protiv vas. vi ste protiv njega jer nije volio bojnu. :spam1:
    pa jel isti ili nije nemam pojma, nikad s njim nisam izmjenio niti jednu igm poruku, ne znam niti da li ustvari postoji ili je to nečiji multi acc.... I kakve sad veze ima opet bojna s tim
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kundak Vidi post
    pa jel isti ili nije nemam pojma, nikad s njim nisam izmjenio niti jednu igm poruku, ne znam niti da li ustvari postoji ili je to nečiji multi acc.... I kakve sad veze ima opet bojna s tim
    nije vazno, potvrdio si da nisi popricao pola WWW saveze. pa sto si radio uopce cijelu godinu? ubijao vlastite tragace? :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kundak

Bojna je bila jako zlocesti savez radi kojeg se je velika igracina shaka zulu aka domo morao blokirat jer drugacije nije mogao pa je zato bojna domceku kriva za sve,a ako malo bolje pogledas i po novome apsolutno svi njihovi saveznici haha....

@gorenje

S obzirom na konstantno pushanje kod vas gdje ste odlicno iskoristile sve one svoje poluaktivce te farme ako je od prepelice ono konacan off bit cu razocaran....

Nkdz se zakucao,ali fuckas teuta koji nemre napraviti off od 50k sjekira u 3-4 mjeseca uz art BO i push......

Imate offova jos brdo i u biti vi odlucujete pobjednika....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Dragi Domo

Za tvoje znanje i ravnanje. Taj tvoj dragi Wilddebill ili skraćeno debil je obična kukavica. Svaki server igra dok ne dobije batine. Prvo se razvija prodajući priče kako je on saveznik i bojne i www a onda im zabija nož u leđa. Pa kad ga lupe zbriše kao zadnji štakor u rupu, ugasi acc i onda po cijelom serveru moli neki acc skrivajući pravi identitet. Nemoj se zanositi njim nije ti on neka faca. Pobjegla je ta grupa prošli pa i ovaj server. A možda se i skrivaju tu negdje da nitko ne zna. A ti bojnu ne moraš voljeti, pa ne voli ih ni THE RF, ni IBZ ni ne znam tko sve ne, ali opet su na kraju svi pozvani na feštu. I ti Domo.:daje cvijet:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    Kundak
    Bojna je bila jako zlocesti savez radi kojeg se je velika igracina shaka zulu aka domo morao blokirat jer drugacije nije mogao pa je zato bojna domceku kriva za sve,a ako malo bolje pogledas i po novome apsolutno svi njihovi saveznici haha....
    ne pricaj neku bajku, kako je netko zao ili dobar.
    uvijek branis nekoga kad god uperim prst.

ocito ti je jako stalo da ljudi imaju dobrih misljenja o tebi.
    pokusavas kupit prijatelja, izgleda da neznas kako steci prijatelje.

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si"

@matron

oho, vidim da uopce nemas pojma o wildebillu. nije on nikome zabio noz u ledjima. i nije on obrisao acc, ostavio je acc nekomu. onda WWW i Bojna trazila da katamo taj prazni acc? ko je spominjao ljubav na travianu, ne mijesam ja RL za travian. ne mrzim nikoga. malo previse gledate sapunice. ovo je igra, svatko ima pravo misljenje onome ko nije dobro odigrao server. vi ne trpite moje kritike o vama. to je to.

hvala na pozivu na festu, ali ne dolazim, to sam vec rekao.
    Uređeno od strane domo33 (15.08.10 um 19:33 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si"

@matron

oho, vidim da uopce nemas pojma o wildebillu. nije on nikome zabio noz u ledjima. i nije on obrisao acc, ostavio je acc nekomu. onda WWW i Bojna trazila da katamo taj prazni acc? ko je spominjao ljubav na travianu, ne mijesam ja RL za travian. ne mrzim nikoga. malo previse gledate sapunice. ovo je igra, svatko ima pravo misljenje onome ko nije dobro odigrao server. vi ne trpite moje kritike o vama. to je to.

hvala na pozivu na festu, ali ne dolazim, to sam vec rekao.
    Za razliku od tebe mi imamo prijatelja, a ti sve manje.

Ja priznajem. Domo je najbolji igrač traviana kojeg sam vidio. ROTFLROTFLROTFL
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dat cu ti jedan savjet. "ako imas par prijatelja, bogat si
    joj,joj domek moj...imam ja puno prijatelja i tu si u pravu,oni su pravo bogatstvo...

a da želim sa svima biti prijatelj onda bi bio malo mirniji na forumu i svima se uvlačio zar ne? hehehe
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226