Stranica 5 od 54 PrvaPrva ... 3456715 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
    ROTFLROTFLROTFL
    ajde malo lakse s time... s the smo u kontaktu da, ali njihove sluge smo isto onoliko koliko su i oni nase.. i molim te da se suzdrzavas ovakvih daljnjih ispada...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ajme, nikad necete naucit. :cerek:

@billymadafaka

evo dokaza, jako su nervozni. znaci imaju offova za jedan WW

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    ajde malo lakse s time... s the smo u kontaktu da, ali njihove sluge smo isto onoliko koliko su i oni nase.. i molim te da se suzdrzavas ovakvih daljnjih ispada...
    Inače ćete me skatati?

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Sav sam se smrzo ili je to zima stigla.
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    ajme, nikad necete naucit. :cerek:

@billymadafaka

evo dokaza, jako su nervozni. znaci imaju offova za jedan WW
    Ne, imamo offova za 2 ww-a i defa za 4 ww-a. Ali dosta priče o nama, ajmo malo o tebi
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Inače ćete me skatati?

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Sav sam se smrzo ili je to zima stigla.
    ne, to samo govori o tvom kućnom odgoju... siroček mali :zeko:
    malo nas je al smo govna

Član foruma DAKI's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Kundak Vidi post
    E dečec dečec što si sad hrabar a cijelo vrijeme se skrivao iza saveza

Apo je napadnut od sexy bv, ti si defao apo iako je u savezu nekoliko puta išao mm da se def ne šalje nigdje osim ako to vodstvo ne odredi. Tvoj sav def je bio kod daki (te si tražio push da nadoknadiš izgubljeni def?)..... Ok dobar si s njima ali si se oglušio na zapovijed. Nitko ti ništa nije prigovorio niti te izbacio iz saveza, i dalje si uživao zaštitu www-a, pustiti smo da uživaš u igri. Što recimo nisi onda otišao u APO kada su ratovali sa SEXY BV? Ahaa da pa bojao si se za account da te ne skataju pošto si bio vrlo blizu njih.....

Sitter si accountu SunTzu kojeg si ti održavao preko sitterstva i dobio ban za oversitting? Jel da?... kao sitter si slao pljačke i čačkao Sexy BV kada su oni krenuli u "rat" s nama, tj. da budem točniji igrača LUKA-TIN i tražio da im se prave bunkeri kod igrača SunTzu?

I sad odjednom postaješ veliki igrač tog saveza? Uživaj u igri ako te to toliko veseli.

Što se tiče Matrona, dečec on zna puno više o travianu od tebe i nije se nikad skrivao iza nekog saveza da bi sačuvao svoj account.

I na kraju zašto bi ti se moralo crveniti na accountu? Pa ti si za naš savez važen kao ono crno ispod nokta zbog čega se ne isplati slati kate .... pa čak niti u šetnju.

e moj vertigo, vertigo...........

lp :fajter:
    Citat Citat od vertigo Vidi post
    hehhe,

je istina,cijelo vrijeme sam radio protiv bojne i www saveza,zbog takvih kao što si ti,
    ekipa sa acc. daki je vrhunska što ti nečeš nikad biti kao i sexy bv sa koalicijom,
    i da nemam pojma o travianu,neznam kako je kad imaš crno ispod noktiju!
    i napadnite više pa makar i motikom.......................
    što se tiče što sam radio moj savez to zna,ja im sve ljepo rekao!
    uglavnom želim vam svima svako dobro i vidimo se na drugom serveru ali ovaj put ču bolje izabrat korde!
    cilj opravdava sredstva!
    i drago mi je da sam dečec!
    lp
    :master:
    LOL, ma vi stvarno nemožete bez mene.. :air kiss:
    Šta je bilo u www i zbog čega smo izašli to znaju oni koji trebaju, to da je vertigov deff bio kod nas (u apo) je istina i ne kužim čemu sad rasprave, to da je vertigo nakon toga tražio push za obnovu deffa nemam pojma i nemogu komentirat (nemam špije u www, a još manje je vertigo moj multi kao što neki pričaju)..
    Isto tako je istina da je isti taj www u kojem je bilo zabranjeno slanje pojačanja, i/ili bilo kakvo pomaganje apo, kad je trebalo tražio od apo pomoć?!
    Šta se tiče vertiga.. Ne slažem se u s njim oko svega, ali njegova odluka..
    Nije bitno.. Uglavnom, još malo do kraja (valjda).. Ovo već predugo traje.. :party:
    Uređeno od strane DAKI (15.08.10 um 22:40 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    ne, to samo govori o tvom kućnom odgoju... siroček mali :zeko:
    Ne znam odakle si ti ispao, ali mene su odgajali da ne lažem. I stojim iza svojih riječi. Tko se ne slaže slobodno iznese mišljenje, pa da vidimo čiji su argumenti jači. Pa makar i mačevi radili...

A ti se ne bi udostojio niti predstaviti i reći tko si. To govori i o tvom odgoju i o tome kakva si osoba.
    Neću te zvati siroček. Ali vidim da tvoj forum nick dovoljno govori o tvom strahu.

A zeko neće bježati, zeko je još uvijek tu. Mislim da Vas je i dobro opalio po jednom WW-u ROTFL
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Rijetko kad iznašam svoja viđenja,pa ću ih i sad malo zaobiči al ću reči sljedeće:

koga vraga se tu prepucavate ko djeca,ekipa,ovo je igra,najbolji nek pobijedi...a tko je što kome i kako kaj uradio kroz cijeli server,i nema nekog smisla sad spominjat jer ne može utjecat više na niš.

Kako god završilo,imate svi moje poštovanje i veselim se susretu sa mnogima od vas na novom serveru.

Pozdrav od Misterija i najboljeg saveza na serveru!!

RARE forever :paladinko:

p.s.

jedva čekam kraj da se kvalitetno svi skupa napijemo :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Tako valja,daj čaše.................ma kaj čaše,daj flaše pa da proslavimo ovo kaj smo napravili svi zajedno na ovom S1 serveru:cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Drlja, pa neka pobijedi Windu. Zamisli sramote za THE RF. Pobijedili ih njihovi sluge i poslušnici...
    ROTFLROTFLROTFL
    gledaj nakon ovih postova stavit ću ultimatum da gasim ako the rf budu rušili fenixe......pa mi smo rušili i wb i ibz
    mi da se sramimo,pa www cjeli server čuva offove.....nek im ostanu ak neće rušiti....
    nisam vidio ništa od njih...drlju citiram čuvam za the rf na 99 lvl...pa nek čuva
    iskreno se nadam da bude ovo brzo gotovo

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2