Stranica 52 od 54 PrvaPrva ... 2425051525354 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    A ni tu nema natara :( zakasnio sam ;(
    i popušio si ban, a nema natara:zeko:
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma Lukx_07's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

čestitke pobjednicima, naravno bilo bi krivo reči pobjedniku jer na ovom s1 su svi pobjednici oni koji su izdržali do kraja, offovi neviđeni na .hr "sporim" serverima i nemilo katanje ww-a a ipak nakon godinu i nešto server je završio sa pobjedom THE/RF ekipa koji su rušili sve na svom putu uključuju i "naš" ww

još jednom svaka čast THE/RF
    nadam se vidimo se na restartu s1

Shadows/RARE
    ...a možda su u šumi?
    s1- ShaLa/RARE Hrx - Nightcore/JS

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

samo da javim mislim da jos neznaju svi

SERVER JE ZAVRSIO

:zeko:

mi nismo dobili

8)
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Da već se zaboravilo, ali čestitke pobjednicima.

I dobro kada više bude počeo taj S1.

Banned
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Čestitke pobjednicima na dominatnosti i uzimanju servera8)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

hahaha...obrisan mi je post jer sam reko da je car gol.(travijan preskup)
    pa dragi moji marko i moira...kao holder ww-a sam potrošio skoro 300 eura...eto toliko košta pobjeda na serveru,pa ko voli nek izvoli...
    moje skromno mišljenje je da igrača nema jer je igra preskupa...sad bude skupa i dosadna.

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    moje skromno mišljenje je da igrača nema jer je igra preskupa...sad bude skupa i dosadna.
    istina danas postoji sve vise igrica na internetu koje su jeftinije i atraktivnije od traviana.....samo jos nesto po meni cjenik zlata nije realan i on bi se trebao odredivati po standardu drzave jel nije nama i Njemcima isto dati 20 eura za 600 zlata ili barem sniziti cjene zlata na globalnoj razini jer svatko tko hoce odigrati neku uloga na serveru mora odvojiti minimalno 10 eura mjesecno ili 250 zlata
    ...
    samo da odmah odgovorim onima koji ce se pitat od kuda mi 250 zlata mjesecno...
    140 zlata - 4x35(20 od povecanja proizvodnje + 15 od travian plus, a puta 4 jel ima 4 tjedna u mjesecu)
    ostatak zlata za stvari tipa NPC, odmah zavrsi gradevinu, automatska ruta trgovca (zlatni klub-dodatnih 50 zlata)....mozda se cini 110 zlata za te stvari mnogo, pogotovo zato jel kostaju 2-3 zlata ali zlato je kao novac kada ga imas trosi se jako brzo a kada ga nemas onda se snalazis kako znas

ako netko ima tocniju racunicu koliko se trosi zlata mjesecno neka me slobodno ispravi ali ja sam trosio oprilike toliko na zavrsenom s1
    fftopic:
    Uređeno od strane Alkmaar (06.09.10 um 01:16 Uhr)

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Alkmaar Vidi post
    istina danas postoji sve vise igrica na internetu koje su jeftinije i atraktivnije od traviana.....samo jos nesto po meni cjenik zlata nije realan i on bi se trebao odredivati po standardu drzave jel nije nama i Njemcima isto dati 20 eura za 600 zlata ili barem sniziti cjene zlata na globalnoj razini jer svatko tko hoce odigrati neku uloga na serveru mora odvojiti minimalno 10 eura mjesecno ili 250 zlata
    ...
    samo da odmah odgovorim onima koji ce se pitat od kuda mi 250 zlata mjesecno...
    140 zlata - 4x35(20 od povecanja proizvodnje + 15 od travian plus, a puta 4 jel ima 4 tjedna u mjesecu)
    ostatak zlata za stvari tipa NPC, odmah zavrsi gradevinu, automatska ruta trgovca (zlatni klub-dodatnih 50 zlata)....mozda se cini 110 zlata za te stvari mnogo, pogotovo zato jel kostaju 2-3 zlata ali zlato je kao novac kada ga imas trosi se jako brzo a kada ga nemas onda se snalazis kako znas

ako netko ima tocniju racunicu koliko se trosi zlata mjesecno neka me slobodno ispravi ali ja sam trosio oprilike toliko na zavrsenom s1
    fftopic:
    :goodpost:
    i to je još ONO MINIMALNO sa uštedom.....jer ide tu mnogo više posebno kad se igra razvije i počne štanjcanje offa ili deffa
    zato jedan prijedlog uštede onima koji misle igrat restart:
    pošto je trenutno akcija zlata ovih par dana,otvoriš acc na s3 kupiš povoljno akcijskog zlata pomalo klikaš s3 a kad počne restart na s1 ugasiš trojku i zlato prebaciš na s1
    mala ali slatka ušteda.....
    došlo je vrijeme kad se mora kolko-tolko uštedjeti
    :pece palacinke::pivo:
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    zato jedan prijedlog uštede onima koji misle igrat restart:
    pošto je trenutno akcija zlata ovih par dana,otvoriš acc na s3 kupiš povoljno akcijskog zlata pomalo klikaš s3 a kad počne restart na s1 ugasiš trojku i zlato prebaciš na s1
    mala ali slatka ušteda.....
    došlo je vrijeme kad se mora kolko-tolko uštedjeti
    :pece palacinke::pivo:

znači opet ćemo se tuć, naravno ako dođeš na +/+ koordinate
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma Ancimax's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

u najavi vidim da ce opet biti veoma zanimljivo kao i pre

Slične teme

1. Odgovori: 593