Stranica 53 od 54 PrvaPrva ... 34351525354 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    znači opet ćemo se tuć, naravno ako dođeš na +/+ koordinate
    da,da,dragi moj...vidjet čemo se mi opet iako kordinate neće biti baš upitne....
    ekipa je kao i čitav server na okupu svakodnevno...još uvjek se družimo i dogovaramo o nama vrlo dragom s1...vjerujem da če ovaj put bit čak i zanimljivije iako nečemo biti potpuni,ali gledačemo te nedostatke nekako rješit sa mogućim novim članovima...
    LZN ekipa če restartat ponovo sa još većoj željom za pobjedom....jbg ja vazda optimista,hahahaha
    pozzz mom dragom prijatelju i neprijatelju i vidimo se uskoro
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    da,da,dragi moj...vidjet čemo se mi opet iako kordinate neće biti baš upitne....
    ekipa je kao i čitav server na okupu svakodnevno...još uvjek se družimo i dogovaramo o nama vrlo dragom s1...vjerujem da če ovaj put bit čak i zanimljivije iako nečemo biti potpuni,ali gledačemo te nedostatke nekako rješit sa mogućim novim članovima...
    LZN ekipa če restartat ponovo sa još većoj željom za pobjedom....jbg ja vazda optimista,hahahaha
    pozzz mom dragom prijatelju i neprijatelju i vidimo se uskoro
    a nemojte onda opet na +/+, uz SVZ & Co, jer nećete imat priliku pobjedit, bolje onda promjenite koordinate
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

a nemojte onda opet na +/+, uz SVZ & Co, jer nećete imat priliku pobjedit, bolje onda promjenite koordinate
    ma samo ti zajebaji,doduše tebe to ide...vidim da nisi mogao odolit...hehehehe
    pomalo .....ma meni su nekako drage te koordinate.....haha
    ko zna,možda nas ovaj put krene !
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    ma samo ti zajebaji,doduše tebe to ide...vidim da nisi mogao odolit...hehehehe
    pomalo .....ma meni su nekako drage te koordinate.....haha
    ko zna,možda nas ovaj put krene !
    ma ne zajebajem, ozbiljno mislim, doduše možda ovaj put i budete bolji jer mi dolazimo ful oslabljeni, tek nekolicina, niti jedan pošten savez nećemo moć sastavit

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Alkmaar Vidi post

ako netko ima tocniju racunicu koliko se trosi zlata mjesecno neka me slobodno ispravi ali ja sam trosio oprilike toliko na zavrsenom s1
    fftopic:
    Trošiš kako igraš,ako želiš biti u top 20..minimalno 600 golda mjesečno...ako ganjaš populaciju onda čak i dva paketa mjesečno...nekih 10K zlata jedan server ja spiskam...ovaj s4 bum i to debelo prekoračio jer ganjam prvo mjesto po popu....
    a meni se ++ baš sviđa :(

ma ne zajebajem, ozbiljno mislim, doduše možda ovaj put i budete bolji jer mi dolazimo ful oslabljeni, tek nekolicina, niti jedan pošten savez nećemo moć sastavit
    onda čemo biti taman ravnopravni jer nas dolazi svega 10-15%....i to čist iz zabave i druženja,bez ikakvih primisli o nekakvoj pobjedi na kraju....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    ...ovaj s4 bum i to debelo prekoračio jer ganjam prvo mjesto po popu....
    onda ti zelim puno srece da se dokopas broja 1.... i nadam se da budes to isto ganjao i na s1
    fftopic:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Alkmaar Vidi post
    onda ti zelim puno srece da se dokopas broja 1.... i nadam se da budes to isto ganjao i na s1
    fftopic:
    hvala....ali nema teorije,ovaj s1 ako idem,idem samo radi ekipe i to igram veteranski uz minimalno trošenje golda....:lol2::lol2:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Trošiš kako igraš,ako želiš biti u top 20..minimalno 600 golda mjesečno...ako ganjaš populaciju onda čak i dva paketa mjesečno...nekih 10K zlata jedan server ja spiskam...ovaj s4 bum i to debelo prekoračio jer ganjam prvo mjesto po popu....

a meni se ++ baš sviđa :(

onda čemo biti taman ravnopravni jer nas dolazi svega 10-15%....i to čist iz zabave i druženja,bez ikakvih primisli o nekakvoj pobjedi na kraju....
    kako stoje stvari nas će bit i manje,

eto možemo se udružit, pa biti jedan sretan i zadovoljan savez ili polusavez s obzirom da smo svi poluigrači

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

kako stoje stvari nas će bit i manje,

eto možemo se udružit, pa biti jedan sretan i zadovoljan savez ili polusavez s obzirom da smo svi poluigrači
    Kaj se mene tice moze...ali moram ekipu pitat...nemam nis protiv svz saveza...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Kaj se mene tice moze...ali moram ekipu pitat...nemam nis protiv svz saveza...
    al onda će server bit nezanimljiv :brukica:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave