Stranica 8 od 54 PrvaPrva ... 67891018 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 71 do 80 od 533

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    ne..mi smo svi šmekali sexy....oni nisu napadnuti dok sa vaše strane nije objavljen rat,tada su matrix i 300 bili na koljenima,žuja a pogotovo ofah sigurno nisu.
    ja sam se nadovezao na ove postove,zato spominjem mega koalicije....vi nemate pojma kolko ste ojačali rf,ja sam vam zahvalan na tome. mislim da niste tražili konkurenciju po serveru,htjeli ste the ugasiti.
    Apsolutno si u pravu. Osim...
    -Vama je rat objavljen kad ni ŽUJA ni OFAH nisu ni postojali.
    -Vama je rat objavilo 6 saveza a Vas je bilo 9, ako ne dodamo i 5 Feniks saveza.

Činjenica je da su na obje strane megakoalicije. Samo je pitanje tko je veći.

Da li smo mi ojačali RF to ne znamo, ali mislim da smo tim ratovanjem barem server učinili zanimljivijim
    :pivo:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Apsolutno si u pravu. Osim...
    -Vama je rat objavljen kad ni ŽUJA ni OFAH nisu ni postojali.
    -Vama je rat objavilo 6 saveza a Vas je bilo 9, ako ne dodamo i 5 Feniks saveza.

Činjenica je da su na obje strane megakoalicije. Samo je pitanje tko je veći.

Da li smo mi ojačali RF to ne znamo, ali mislim da smo tim ratovanjem barem server učinili zanimljivijim
    ma gledaj od tih 9 dvije su akademije....5 wingova
    nisi u pravu za žuju i ofah.....kak ste nam pomogli?,zbog objave rata se spajamo sa ofah i rf je jači bar za 100%

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

ma gledaj od tih 9 dvije su akademije....5 wingova
    nisi u pravu za žuju i ofah.....kak ste nam pomogli?,zbog objave rata se spajamo sa ofah i rf je jači bar za 100%
    hm. 2 akademije, 5 wingova, cca 350 igrača od toga cca 300 deffera, a vidim da su iz akademija izronili lijepi offovi, a koliko mi se čini i neki ww graditelji, pa sumnjam da su bili tako nebitni da ih zovete akademijama i wingowima. Još uvijek mi ne ide ta tvoja matematika.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jutro...

ovo je neprocijenjivo...

jutarnja kavica i humorno štivo od našeg velikog heroja shaka zule hahahs:pivo::pivo::pivo:

domo ti si moj idol....želim za sutra ujutro bar još dvije stranice tvojih bisera....

p.s. poslušaj bodula pa se nemoj više blamirati,dovoljno si se zblamiral u igri hihihihi
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

hm. 2 akademije, 5 wingova, cca 350 igrača od toga cca 300 deffera, a vidim da su iz akademija izronili lijepi offovi, a koliko mi se čini i neki ww graditelji, pa sumnjam da su bili tako nebitni da ih zovete akademijama i wingowima. Još uvijek mi ne ide ta tvoja matematika.
    čuj graditelj...trojica izašli iz gl. saveza i napravili wing..to sam ja vodio i dost loše napravio.dok su pio i maki napravili vrhunski wing-rf dk

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

čuj graditelj...trojica izašli iz gl. saveza i napravili wing..to sam ja vodio i dost loše napravio.dok su pio i maki napravili vrhunski wing-rf dk
    Po meni ni RF TM, ni RF DK nisu bili nimalo loši savezi. Možda je THE trebao malo reorganizirati svoje wingove ali kod Vas su bila 3 gotovo jednaka saveza. Od sva 3 saveza smo imali napade, a o sudjelovanju u fejkovima da i ne govorim. Opet za razliku od THE koji je bar 2 winga imao samo zbog mase. Pa u tome i ispadne prevaga u brojnosti. O kvaliteti igrača nećemo, neka o tome govore drugi.

Bilo je zabavno i nadam se da 7of9 nije krenula na Windu. Bliži se datum fešte pa bi bilo lijepo da server bude gotov i prije, jer inače nema mjesta za odojke po stolovima. Sami laptopi.

Član foruma Kundak's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    pa bojna i www su išli pomoći sexyima i pipovcima, pa zašto ne bi zvali i ostale koji su došli na server i izjasnili se da su tu radi vas, to su ti bili sensa i shaka, pa zašto da ih nisam zvao

a naravno da smo išli pomoći sexy i pipovcima, pa bože moj svi smo igrali zajedno prošli server

i nemoj o mega koalicijama, to smo u s1 chat zoni odavno rekli da je bespredmetno razgovarati
    Upravo tako. PMS je došao tu "kao" radi www-a, imali su trzavice sa 1.Bojnom.

Nakon čega je Bojna rekla dobro ajde nećemo ih više napadati i dirati ALI ako krenu na THE s nama dobiti će i savezništvo, ali PMS je htjeo na miru simcitati i to se njih nije ticalo pošto nisu htjeli ratovati van kvadranta očito. Što nam je onda preostalo? Raskinuti savezništvo i pokatat nešto igrača.

Tako da domo VI niste htjeli nastaviti i ratovati i ići van kvadranta nego ste se htjeli pošto poto maknuti i simcitati na miru..... nemoj sad počinjati opet da je zbog www-a i bojne bio dosadan kvadrant. Pa što smo trebali zaratiti međusobno samo da bi kvadrant bio zanimljiv?

Mi smo svoj posao napravili kao def savez. Istina da je tu bilo struja koje su vukle prema PMS-u u vodstvu i onih koje su vukle prema BOJNOJ i onih koji su sa svojim multićima potkopavali i radili sranja nebili zaratili s bojnom, ali što je tu je nažalost po neke prevladava struja koja je bila za Bojnu , ipak su nam draži odojci sa ražnja nego pusta obećanja i kojekakve golišave slikice od druge osobe

PMS zna od početka da smo mi s Bojnom davno dogovorili sve i to 2 mjeseca prije kraja prošlog servera, i odmah im je bilo rečeno ako budemo morali birati stranu zna se . Izbor vam je bio ponuđen VI ste ga odbili, priča završena :tough:

Toliko od mene u ovom javljanju, a ti sad domo odi u rupu kojoj si bio sve ovo vrijeme i nemoj više pisati gluposti tu. Odi klikati po svojim multićima ili odi zurit u sunce ..... :air kiss:

lp tomokundak
    s1 - tomokundak
    Sin: "Tata, tata pa kuda ide ovaj svijet"
    Tata: "Sine došli smo do toga, da ljudska glupost prelazi sve granice"

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Po meni ni RF TM, ni RF DK nisu bili nimalo loši savezi. Možda je THE trebao malo reorganizirati svoje wingove ali kod Vas su bila 3 gotovo jednaka saveza. Od sva 3 saveza smo imali napade, a o sudjelovanju u fejkovima da i ne govorim. Opet za razliku od THE koji je bar 2 winga imao samo zbog mase. Pa u tome i ispadne prevaga u brojnosti. O kvaliteti igrača nećemo, neka o tome govore drugi.

Bilo je zabavno i nadam se da 7of9 nije krenula na Windu. Bliži se datum fešte pa bi bilo lijepo da server bude gotov i prije, jer inače nema mjesta za odojke po stolovima. Sami laptopi.
    the rf ne ruši windu....nismo među vodečima,nit mislim da moramo sve srušiti...
    sa vama u ratu smo bili kudikamo brojniji,jer su vas saveznici ostavili na cjedilu..a prigovara se pms-u
    i neke stavari mi stavrno nisu jasne,samo guja je imao ozbiljniji def...sad jel vi iz sexy niste tražili,ili www nije slao....jer drlja veli 90% saveza deferi..pa di je bio taj def....ko kroz putar smo prolazili

Član foruma dinamovac's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

the rf ne ruši windu....nismo među vodečima,nit mislim da moramo sve srušiti...
    wb treba rusit windu ... njihov ww je drugi, ako ih oni ne ruse neka windu pobjedi i gotovo
    VIKINZI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ajmo ljudi, još tri dana dok se ne dovrši WW pa je gotovo i svi na klopu, piće i kupanje!
    :pivo: :pizza: :patkica:

I kao što bi rekli na kraju lota svima koji nisu dobili, "više sreće drugi put" :palčina:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 10:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 01:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226