Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od 13

Tema: HoF rubrika Pitanje oko pravila 2.6.

Član foruma Moira's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

ali dovoljno je.
    nitko normalan to ne bi krivotvorio radi dozvole...a i rijetko tko je protiv objave
    Citat Citat od Marko Vidi post

Kao sto je receno HOF vise ne postoji i ne mozete dobiti dozvolu da objavite HOF vec dozvolu da objavite izvestaj.

Sto se tice dozvola... mozete ih dobiti putem privatnih poruka u igri. Ukoliko dodje do zloupotrebe jer se neko od ukljucenih strana nije slozio svi izestaji koji nisu anonimni ce biti obrisani.
    Uređeno od strane Sensa (17.08.10 um 01:21 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Moira Vidi post
    ali dovoljno je.
    nitko normalan to ne bi krivotvorio radi dozvole...a i rijetko tko je protiv objave
    Ovdje pricamo o osobama koje bdiju nocima i trose veliku lovu za sarene piksele, tako da me nista ne bi iznenadilo.

Ionako ne razumijem zasto sve te dozvole. Uvjek ce barem jedna strana biti spremna podijeliti sa cijelim serverom (preko skype-a ili IGM) rezultat neke bitke. Jedini slucaj je kada se nesto skriva je kada se napadac zabije i deff ostane skriven. Ali u tom slucaju ce savez koji se branio objaviti ili neobjaviti deff koji se skupio. Ako i ima koja spija, ta ce opet rado podijeliti report sa cijelim serverom preko posrednika ili nece ako ne zeli da se vidi da ima spija u tom savezu.

Postoji li objektivan razlog trazenje dozvole? ("dusevnu bol" nanesenu napadacu ili branitelju objavljivanjem reporta ne smatram validnim razlogom, bu-hu ) Ako netko ima ideju, molim da se podijeli sa ostatkom foruma. Hvala
    stari s2 Elementalist, novi s2 Mizantrop
    stari s4 Ariac, novi s4 Grintavac, najnoviji s4 Eliot

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno Reporti - pitanje???

Sittam nekog u nekom savezu... imam uvid u njihove napade.

Šta ako ja sam napravim reporte iz saveznih napada, kopiram jih ovdje u neku HoF temu, naravno bez ikakvog pisnog odobrenja bilo koga od upletenih?

Koga BANATE tako žestoko, kako ste naumili, da možete?

Kako, če vam bilo ko od upletenih dokazati, da to nije on napravio? Markoooo.... znam, imaš odgovor

Slične teme

1. Pravila igre
    By Bruce in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 31.07.11, 19:18
  2. Jedno pitanje u vezi jednog pravila
    By Lostprophets in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 02.04.09, 20:27
  3. Kršenje pravila?
    By onelook in forum Stara pitanja
    Odgovori: 15