Stranica 1 od 7 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 62

Tema: jesenji hrx (nadam se odzivu)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno jesenji hrx (nadam se odzivu)

Pozdrav svima,kako svi mozemo primjetiti hrx je sve manje posjecen i samim tim je sve manje zanimljiv pa bih imao predlog za koji se nadam da ce podrzati mnogi ili bar razmotriti,ovdje prije svega mislim na igrace svih jacih ally koje su igrale hrx ranije i ovih koji su tu sada.Primjetno je da neki igraci igraju samo sezonski server,ljetni recimo dosta igraca propusti zbog odmora pa s obzirom da je jesenji najmasovnij i najkvalitetnij zasto nebi prosirili vjest da se sve alijanse s orginalnim igracima koliko je to u mogucnosti okupe na jesenjem serveru i da konacno odigramo pravi fajterski server od pocetka do kraja.
    Jednostavno pozovimo sve koji bi mogli biti zainteresovani pa da na kraju servera vidimo brojku od 4-5 k igraca,svi smo mi kroz igru upoznali nekoga i razmjenili MSN ili Skype,dajte da pokusamo uciniti ovu igru dosta zanimljivijom.
    Hvala svima.

Član foruma zaokonj's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Mislim da imaš problem koji se zove "malo tko mi je ravan".

Uvijek ti se nađu savezi koji primaju sve živo unutra i koaliraju sa svima - oni to zovu "fantastično odigrana diplomacija"
    Kvalitete nećeš puno vidjeti, govorim iz iskustva.
    Inaće, ovaj pdf je namijenjen za ideje koje utjeću na igru. Za okupljanja na serveru postoji drugi pdf.
    Pa nemora SYN doc :lol2:

Član foruma _aDx_'s Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od LUCIANO P&M Vidi post
    Pozdrav svima,kako svi mozemo primjetiti hrx je sve manje posjecen i samim tim je sve manje zanimljiv pa bih imao predlog za koji se nadam da ce podrzati mnogi ili bar razmotriti,ovdje prije svega mislim na igrace svih jacih ally koje su igrale hrx ranije i ovih koji su tu sada.Primjetno je da neki igraci igraju samo sezonski server,ljetni recimo dosta igraca propusti zbog odmora pa s obzirom da je jesenji najmasovnij i najkvalitetnij zasto nebi prosirili vjest da se sve alijanse s orginalnim igracima koliko je to u mogucnosti okupe na jesenjem serveru i da konacno odigramo pravi fajterski server od pocetka do kraja.
    Jednostavno pozovimo sve koji bi mogli biti zainteresovani pa da na kraju servera vidimo brojku od 4-5 k igraca,svi smo mi kroz igru upoznali nekoga i razmjenili MSN ili Skype,dajte da pokusamo uciniti ovu igru dosta zanimljivijom.
    Hvala svima.
    To bi bilo dobro ali sumnjam da ce se to dogodit.. P.S :brukica:
    Glavna poslovica u Travianu!?

Ne ćino ono drugima, što nebi volio da tebi netko ućini!?

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Luciano, igračino!

Moram ti na kraju ovog servera reć da si ti jedan jedini u mojoj igri koji je pokazao znanje i vještinu!

Šteta što nije bilo više igre između saveza jer oni kilavci iz legija su razvodnili server! Želio bi jednog dana kad krenem igrat sim city da se tamo nalaze sve legije jer je to stvorena igra za takve saveze a travian neka prepuste borcima! Bolje i 1000 igrača nego 5000 kilavaca!

Frende pozdravljam te!

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od generals Vidi post
    Luciano, igračino!

Moram ti na kraju ovog servera reć da si ti jedan jedini u mojoj igri koji je pokazao znanje i vještinu!

Šteta što nije bilo više igre između saveza jer oni kilavci iz legija su razvodnili server! Želio bi jednog dana kad krenem igrat sim city da se tamo nalaze sve legije jer je to stvorena igra za takve saveze a travian neka prepuste borcima! Bolje i 1000 igrača nego 5000 kilavaca!

Frende pozdravljam te!
    ROTFL

Da, vjerovatno smo mi imali 17 saveznika + ???? i dbk za specijalne slučajeve.

Znam da je frustrirajuće, ali jbg. ne znam što plačete cijelo vrijeme, ponovili ste najveću uspjeh - bili ste saveznik pobjedniku, veselite se tome :cvijece i proljece:

Joj borče moj, pa tebe smo na s4 zvali ''cry baby'' znaš i sam zbog čega... nemoj bar ti o borbi
    Uređeno od strane d-moll (11.09.10 um 11:43 Uhr)

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od d-moll Vidi post
    ROTFL

Da, vjerovatno smo mi imali 17 saveznika + ???? i dbk za specijalne slučajeve.

Znam da je frustrirajuće, ali jbg. ne znam što plačete cijelo vrijeme, ponovili ste najveću uspjeh - bili ste saveznik pobjedniku, veselite se tome :cvijece i proljece:

Joj borče moj, pa tebe smo na s4 zvali ''cry baby'' znaš i sam zbog čega... nemoj bar ti o borbi

Ajmo ispočetka! Prvo nikad nisi igrao sa mnom ( pitaš guardijanku, ona će ti objasnit), sljedeće loš si i kao cry baby jer od hvo-a koji ti je pokazao kako se igra u savezu ništa naučio nisi ( pozdravlja te zrinjski), na ovom serveru je legija koalirala sa svima i bio je gušt slat fejkove bez i jednog napada na acc nemirni mačak ( ili ti cry baby) jer smo znali da ćeš pokupiti sav deff !!! Ostavio si pola servera bez deffa a da su ljudi u legiji imali malo veća muda rješili bi se svoje cry baby! Uništio si igru masi ljudi koji su došli se igrati!

Ne smiješ više koalirati sa svima, jer to umrtvljuje i duh i tijelo!

Rekao sam da češ graditi ww za syn pa ako želiš na sljedečem serveru bit pobjednik a tamo se nalazi synergy empire pitaj dal te možemo ubaciti među igrače da konačno doživiš travian kao igru!
    Uređeno od strane generals (11.09.10 um 15:39 Uhr)

d-moll
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od generals Vidi post
    Ajmo ispočetka! Prvo nikad nisi igrao sa mnom ( pitaš guardijanku, ona će ti objasnit), sljedeće loš si i kao cry baby jer od hvo-a koji ti je pokazao kako se igra u savezu ništa naučio nisi ( pozdravlja te zrinjski), na ovom serveru je legija koalirala sa svima i bio je gušt slat fejkove bez i jednog napada na acc nemirni mačak ( ili ti cry baby) jer smo znali da ćeš pokupiti sav deff !!! Ostavio si pola servera bez deffa a da su ljudi u legiji imali malo veća muda rješili bi se svoje cry baby! Uništio si igru masi ljudi koji su došli se igrati!

Ne smiješ više koalirati sa svima, jer to umrtvljuje i duh i tijelo!

Rekao sam da češ graditi ww za syn pa ako želiš na sljedečem serveru bit pobjednik a tamo se nalazi synergy empire pitaj dal te možemo ubaciti među igrače da konačno doživiš travian kao igru!
    Hehehe, lijepo je kad lažeš a i slatko zvuči kad si nervozan. Vidim da se nisi promjenio Prvo naravno da nisam igrao s tobom, ti si bio u mom wingu, RC neki, jelte . U glavni savez nikad ne bi ni mogao igrač kao ti. Cry baby smo te svi zvali deff je vječno išao tebi jer jedinu riječ koju si znao je bila molim deff, naravno za tebe i Ivanu kod koje je potrošeno more deffa da bi je na kraju banali zbog more acc koje je imala, tu na žalost i tebi banaju par multića pa server nikad ni završiš .
    Toliko od s4.

Drugo, kad već spominješ deff koji je kod mene i guardianku pogledaj njene deff bodove oko 1.200.000 - sve vaša zabijanja. Cura ima više deff bodova nego večina saveza na HRX-.
    A struktura deffa kod mene je bila Templari - 220k B.I.K. 150 k Sco 150k Legija 50k, Syn A/B 50k,te još ekipa okolo bez saveza nekih 100k , Znači Legija nije bila bez deffa

I naravno da neću graditi za Syn kao što kažeš, za vas nema pobjede sa vašim holderom iz Syn saveza, to nikad niste uspjeli pa je jedini način da vam kao i sada dignu saveznici WW .

17 saveznika + 2 tajna, znači 19 saveznika, napadali ste 3 ww-a sve ostalo je bilo vaše i opet nemate ww holdera iz syna kao pobjednika. I onda ti meni pričaš nešto o umrtvljenju. Sreča za vas da ste napali saveznika jer ni offa nebi potrošili

I jasno da razumjem tvoje frustracije pogledaj okolo po serverima Tony&Generalis - radili ste jedno 10-ak WW, što jedan što drugi nick i nikad ništa, rođeni gubitnici! Zadnja 3 mjeseca, S3 Tony, S1, Tony, HRX Tony&G, što reći o vama, ostavite to nekome sposobnijem, jer za to niste dorasli.

I stvarno mi nije jasno zašto plačete, pa digao vam je opet saveznik WW

Veselite se malo, zašto sam ja veseliji od vas, a vi kao saveznici pobjedili
    Uređeno od strane d-moll (11.09.10 um 16:38 Uhr) Razlog: edit

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

svako dobro svima nikada nisam spamo na ovom forumu nedavno sam se prijavio.
    samo da kažem jednu riječ doviđenja svima , jer ovo je jako kvarna igra i neda mi se više .

L.P. PATRIK 051

Član foruma zzzzg's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

S.W.A.T. se vraca nece vam sigurno biti dosadno

Član foruma Josip 55.D's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zzzzg Vidi post
    S.W.A.T. se vraca nece vam sigurno biti dosadno