Stranica 173 od 986 PrvaPrva ... 73123163171172173174175183223273673 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,721 do 1,730 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

[QUOTE=Brain Killer;925681]
    Citat Citat od dadozg Vidi post

Da rezimiram : ja tebe nisam vrijeao osim ako neke činjenice ne smatraš vrijeđanjem, pod drugo ko bi trebao dobit ban to si ti, Tko si ti da se usudiš spominjat jel ovo meni igra il stil života?? Ako i je to je moj problem a ne tvoj pa te stoga molim da ama baš nikad se više tu dotičeš mog privatnog života.
    Što se igre tiće možeš reć da nemam pojma il da sam njub il tako što al moj životni stil ne spominji molim te.
    A ono najgore ak i dobiješ ban, besmisleno je , opet češ si aktivirat multića (Bob graditelj) i drobit tu po forumu bez kazne.
    Pozz svima na duže vrijeme i isprika ostalim članovima foruma na dugom postu al stvarno ne volim kad se napuhanci petljaju u moj RL.

:bang:
    Pa kud uopce s njim ulazis u rasprave, dadek je najbolji, najpametniji naj naj naj i uvijek u pravu na forumu :air kiss:
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    pravi PC igraci su davno na startu rekli da s1 igraju rekreativno samo dok Voljeni vodja ne puhne u rog i dozove nas na novi neki server

I ja bi bio pravi PC igrac :(((
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post

Pa kud uopce s njim ulazis u rasprave, dadek je najbolji, najpametniji naj naj naj i uvijek u pravu na forumu :air kiss:
    tako je,vidiš kako drago to zna ja sam fensi šmensi

@brain

no coment,mogao bih napisati brdo toga,ali imam pametnijeg posla...recimo popiti jednu hladnu žuju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma arhhimond's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    pravi PC igraci su davno na startu rekli da s1 igraju rekreativno samo dok Voljeni vodja ne puhne u rog i dozove nas na novi neki server
    ajmooo http://www.youtube.com/watch?v=qtuz5...eature=related
    300 mu gromova, omastiću brke

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Onda smo drugacije reporte gledali...5 meta,4 skatane mislim da je dobar prosjek...aj,zakacim danas na ilegalu reporte pa nek objektivni presude..

P.s.
    Evo tako smo skresani da danas ide nova akcija
    dadek, bez obzira na to tko je prošao bolje a tko nije meni je cijela ova vaša akcija sve smješnija i smješnija, milijardu fejkova, da bi napali igrače koji trenutno ne igraju neku bitniju ulogu u savezima i što je još smješnije niste s tim napadima niti neki bitniji efekt polučili.

a pošto znam tko je akciju organizirao, onda znam da se i nema onu stvar za krenuti na jače igrače i znam da ću i noćas mirno spavati jer nema šanse da i ovu noć itko krene na mene, samo što ću sutra bez veze morat opet praznit milijun vojske iz zamki
    Uređeno od strane Black_Velvet (17.01.11 um 21:35 Uhr)
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    dadek, bez obzira na to tko je prošao bolje a tko nije meni je cijela ova vaša akcija sve smješnija i smješnija, milijardu fejkova, da bi napali igrače koji trenutno ne igraju neku bitniju ulogu u savezima i što je još smješnije niste s tim napadima niti neki bitniji efekt polučili.

a pošto znam tko je akciju organizirao, onda znam da se i nema onu stvar za krenuti na jače igrače i znam da ću i noćas mirno spavati jer nema šanse da i ovu noć itko krene na mene, samo što ću sutra bez veze morat opet praznit milijun vojske iz zamki
    sad ja ovo ne kontam citiraš drogana a obraćaš se dadeku :blink: i komentar ti je prva liga iz njega se vidi koliko cijeniš slabije "deff, multi ili manje aktivne" igrače u svom savezu :staklenka:
    Uređeno od strane toni2222 (17.01.11 um 21:35 Uhr)
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    sad ja ovo ne kontam citiraš drogana a obraćaš se dadeku :blink: i komentar ti je prva liga iz njega se vidi koliko cijeniš slabije "deff, multi ili manje aktivne" igrače u svom savezu :staklenka:
    nemaš ti pojma koliko koga ja cijenim, pa se i ne miješaj u to , a tko si uoće ti, jel možda onaj koji je off spušio neki dan, il se varam možda

btw, hvala na upozorenju, krivo sam quotao
    Uređeno od strane Black_Velvet (17.01.11 um 21:46 Uhr)
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

nemaš ti pojma koliko koga ja cijenim, pa se i ne miješaj u to , a tko si uoće ti, jel možda onaj koji je off spušio neki dan, il se varam možda
    :master: ispričavam se što nisam tražio dopuštenje da ti se obratim ipak si ti jedan od veličanstvenih vođa koji je prije 20min izjavio nešto kao na shemu "šta ima veze što ste skatali nekoga iz mog saveza, jer niste nikog bitnog skatali ". Ma treba ti spomenik dići nema što a ja sam jedan njub koji et tak povremeno svrati na ovaj forum i koji pokušava napisati koji post da si popravi aktivnost na forumu a neznam ja što je off tak da ga nisam mogao spušiti
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

ti ostajes za kraj, nemas frke mozes mirno spavati jos koji mjesec :cvijece i proljece:
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    :master: ispričavam se što nisam tražio dopuštenje da ti se obratim ipak si ti jedan od veličanstvenih vođa koji je prije 20min izjavio nešto kao na shemu "šta ima veze što ste skatali nekoga iz mog saveza, jer niste nikog bitnog skatali ". Ma treba ti spomenik dići nema što a ja sam jedan njub koji et tak povremeno svrati na ovaj forum i koji pokušava napisati koji post da si popravi aktivnost na forumu a neznam ja što je off tak da ga nisam mogao spušiti
    uuuu svaka čast i to još izjavi vođa saveza :blink::blink:
    p.s. toni aj mi reci jel ti sad krivo kaj je velvet zaboravio ko si ti? :master::master:
    Citat Citat od kakadu Vidi post
    ti ostajes za kraj, nemas frke mozes mirno spavati jos koji mjesec :cvijece i proljece:
    tako je,šečer na kraju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave