Stranica 344 od 986 PrvaPrva ... 244294334342343344345346354394444844 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,431 do 3,440 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma dinamovac's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ovaj server cak ne moram ni slat poruke
    hehehe sve si rekao

:goodpost:
    VIKINZI

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

čuj dado uopće ne sumnjam u tvoju ljepotu...čak ne sumnjam toliko ni u igrače sposobnosti...premda ti ide zamjerka kee se voliš okačit na zid al ti zamjeram tvoju moralnu igračku vještinu tu si bez premca na vrhu vrhova:lol2: al ne stidiš se toga to cjenim heheh nego idemo dalje sa nestrpljenem očekujemo vašu novu akciju gdje ćete zafejkat pola koalicije i opljačkat žutog ako se pojavi sreča pa ne igrate na nekom vijetnamskom serveru mislim da bi razarali..tu mislim na ove žute da se nebi dobro proveli hahaa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dinamovac Vidi post
    hehehe sve si rekao

:goodpost:
    Pa to sve govori o vama,imas moj post prije editiran jedan od razloga zakaj ne moram slat

Neznam kaj se sad bunite oko spija pa to je sastavni dio igre i imate i vi spije kod nas pa nek spijaju...ako se pazi spija nemre nis pametnog saznat ....

@magath

Pa kak ne kuzis rekao ti drlja da mi nismo ni trebali lupat,moj burke si malo spil pa poslal...to je jedini feler akcije koja je u potpunosti uspijela..odvukli smo vas deff da ne deffate pinkovce...a bumcek je pobral slag
    Uređeno od strane dadozg (02.03.11 um 14:30 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Izida's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

@izida

Ma sneki je sposobna samo za razbucat savez,a vi ste ozbiljan savez da bi dali njoj da u istom ima ikakve zadatke
    Neznam ja za šta je sneki sposobna po tebi, vjerujem ono šta vidim, a vidim da je sposobna deffati pravog igrača.

vjerujem da te to boli jer si toliko loše govorio o njoj, a na kraju je baš tebe pročitala.
    Nefertiti s2 WR
    Atena s1 CN
    Mishmash s1 ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Izida Vidi post
    Neznam ja za šta je sneki sposobna po tebi, vjerujem ono šta vidim, a vidim da je sposobna deffati pravog igrača.

vjerujem da te to boli jer si toliko loše govorio o njoj, a na kraju je baš tebe pročitala.
    Taj dan kad mene sneki procita ja bum si jajca odrezal

A za kaj je sposobna vidjeli smo na proslom s1 i sadasnjem s3 di je unistila mocan savez
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    ..... u gdje ćete zafejkat pola koalicije i opljačkat žutog ako se pojavi
    znači kad je netko žut nebi ga se smjelo napadati? čemu sad to pljuvanje i omalovažavanje... pravite se nekim nevinašcima,a znate da bi svatko normalan iskoristio priliku da malo ošteti neprijateljski gg uz nikakve gubitke i još usput ofarma 200k resa i pobije 3k deffa to što je netko žut to je njegov problem što si tako nešto dopušta, a ne problem od napadača
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Mi nikad nismo bili niti ćemo biti takav savez da se naslađujemo do bola(kao što ste vi u puno navrata radili) društvo idemo dalje klikati,a pustimo šefiku da smišlja izlike,mislim da s ovim smo završili,javimo se tu i tamo!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Mi nikad nismo bili niti ćemo biti takav savez da se naslađujemo do bola(kao što ste vi u puno navrata radili) društvo idemo dalje klikati,a pustimo šefiku da smišlja izlike,mislim da s ovim smo završili,javimo se tu i tamo!
    :goodpost: ali jako dobro znamo da se naslađujete barem istom količinom kao i mi
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hefest kakve izlike? Digli smo vojsku,procitali ste nas i zakucali smo se te sam vam odmah,ujutro cestitao...

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

pa nismo od juče na forumu...jasno da ste popljačkali..i mi bi popljačkali...al ovaj forum je za pikanje bar meni hehe svaka čast na pljački toni da bi riječi reko..i ja bi to naravno napravio...a to što ja kenjkam za to to je samo podbadanje..pa to isto očekujem od vas da smo mi tak neš napravili malo smo mi dobili malo vi...samo nama je draže što se dado oakčio na zid nego vama ta pljačka normalno da ćemo likovat sad ovdje i zezat dadu hehe a i to će trajat do poslijepodne pa idemo dalje :pivo:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave