Stranica 352 od 986 PrvaPrva ... 252302342350351352353354362402452852 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,511 do 3,520 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma Zmajček's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drogan Vidi post
    onda mislimo na istog, ali samo da ispravim, igrao je u bojnoj na ex,ex s1 i na ex 1 u sexijima
    transporeter? ili ti ga sexy deva? Ili je o nekom drugom kresi rijec, posto ja nekako devca ne mogu povezati sa radnjama koje se tu prepricavaju...
    Uređeno od strane Zmajček (03.03.11 um 22:22 Uhr)
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

onda mislimo na istog, ali samo da ispravim, igrao je u bojnoj na ex,ex s1 i na ex 1 u sexijima
    na taj sam i mislio, ratovali smo jos onda

Citat Citat od Zmajček Vidi post
    transporeter? ili ti ga sexy deva? Ili je o nekom drugom kresi rijec, posto ja nekako devca ne mogu povezati sa radnjama koje se tu prepricavaju...
    je, on
    samo ja neznam da on igra na rockyO, ali taj isti acc je postojao u bojnoj mislim i prije 2 s1...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

nazalost , ali eto i nas je iznenadio
    Ne znam detalje, pa se ne budem petljao, al kolko sam ja devca upoznao, on je covjek na mjestu i ne vjerujem da bi promijenio kaput bez nekog valjanog razloga... nisam niti znao da igra, kad sam ga vidio netom nakon pocetka servera rekao mi je da ne igra i da mu niti ne fali travian...

ali kao sto rekoh, ne znam detalje, pa bolje da se ne mijesam...
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    na taj sam i mislio, ratovali smo jos onda

je, on
    samo ja neznam da on igra na rockyO, ali taj isti acc je postojao u bojnoj mislim i prije 2 s1...

pomaze ovome prvome, cak stovise taj racun i nije bio nesto zapazen dok on nije dosao na njega, ali eto devica nas je sve iznenadio.

Dado sorry sto smo ti malo zauzeli prostor, sad mozes ti dalje

nego upravo cujem da traje neki lov na vjestice kod protivnika, mogu samo reci blizu ste :cerek: , a mozda i niste
    Uređeno od strane drogan (03.03.11 um 22:40 Uhr)
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

a transportercic uvijek nade "pametan" razlog
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    a transportercic uvijek nade "pametan" razlog
    Ne pratim druge servere, kresu znam jer smo prosli server saveznici bili. Nas nije nikada iznevjerio, uostalom kao niti bilo tko drugi iz sexya. Jednostavno ga ne povezujem s nikakvim nepostenim radnjama.

A kao sto je rocky prije par postova rekao, odluka kakva god bila je bila iskljucivo njegova i mozda bi bilo korektno od nas da se sokre ne spominje u tom kontekstu... I isprike rockyu i svima ostalima sto sam se umijesao u temu kao padobranac, kao sto rekoh ne znam detalje niti pretjerano pratim pricu na drugim kvadrantima...
    S1 - Zmaj, NAS

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ne kužim čemu sad ova rasprava, pa takve se stvari događaju svaki dan, čovjek je procijenio da mu nije dobro i otišao... šta smo mi trebali onda kad nas je napustio skoro jedan cijeli savez, ili recimo dicktat!?
    sve je to stvar procjene pojedinca i to je to, za nikim ne treba plakat
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od robi-laziale Vidi post
    Ne kužim čemu sad ova rasprava, pa takve se stvari događaju svaki dan, čovjek je procijenio da mu nije dobro i otišao... šta smo mi trebali onda kad nas je napustio skoro jedan cijeli savez, ili recimo dicktat!?
    sve je to stvar procjene pojedinca i to je to, za nikim ne treba plakat
    Slažem se 100%
    Ali je još dobro dok pređe netko u drugi savez, loše je kad pređe na travian 4 :(

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ivica55 Vidi post
    Slažem se 100%
    Ali je još dobro dok pređe netko u drugi savez, loše je kad pređe na travian 4 :(
    :goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost: :goodpost::goodpost::goodpost::goodpost::goodpost:

sto se rokya tice..stvarno bi trebalo zavrsiti tu pricu..procijenio je u tom trenutku da mu je bolje bez nas i dobro..idemo dalje gdje nesta dado
    Uređeno od strane kakadu (04.03.11 um 01:58 Uhr)
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kao što rekoh ..jadan rocky iskorištavate ga,ali kasno če to shvatiti...

da li da imam respekt prema nekome ko se na miru razvio zahvaljujući saveznicima pa onda ispao ***** te prešao suparnicima te roka bivše saveznike? nikada...jadno,prejadno...da ne kažem goru riječ...
    :lol2:

A ocito boli prelazak kod nas, neznam zast bi ekipa morala silit i tjerat igru koja im ne odgovara.

Sam da ti kažem da sam ja takva osoba koja ga je prihvatila u savez, te da ispravne osobe za koje procjenimo da mozemo imati međusobne koristi vise nego otvoren ulazak k nama u savez, ma di god one igrale do sada , naravno cure imaju prednost pri ulasku u savez :daje cvijet: .
    Dečki su svega bili svjesni, tak da o iskorištavanju nekom drugom pricajte. :brukica:

Neg dost te teme, uskoro su artevil, treba pocet offove cuvati za njih
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2