Stranica 359 od 986 PrvaPrva ... 259309349357358359360361369409459859 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,581 do 3,590 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    da,a ja sam Papa Ivan Pavao IV
    Mir s Tobom
    .
    ovo bolje ni ne komentirat stoga ćem šutit
    je sića deffa isto tako i sića offa idemo dalje onda..potrošili smo siće to se lako nadoknadi isto kao i farme..kad malo bolje razmislim nismo ni trebali napadat kad se sve to nadoknadi :lol2:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    ovo bolje ni ne komentirat stoga ćem šutit
    je sića deffa isto tako i sića offa idemo dalje onda..potrošili smo siće to se lako nadoknadi isto kao i farme..kad malo bolje razmislim nismo ni trebali napadat kad se sve to nadoknadi :lol2:
    aj molim te nauči ekipu slat napade u sekundi,sad sam vam skinuo 313 kata

znamo da nije gotovo bit če tu još akcije u popodnevnoj smjeni,lijepa akcija čestitam
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

pa uravo to i rade sad..uče se na vama :lol2: ma nek si ti nama skinio..samo deri..žalosno bi bilo da nisi

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

blago vama dok nas ima,ako ovako nastavite nečemo ni Uskrs dočekat pa na kome čete se onda učiti? :lol2::lol2::lol2::palčina:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

jok..ovaj server mjenjamo taktiku...prošli smo vas rano isprašili pa nam kasnie bilo dosadno..sad smo odlučili pustit vas malo duže..taman tam negdje dok suce izađe i počnu se ispijat kavice po terasama..a negdje 5 mjesec dok zatopli tak da mirno možemo van ma naši ti brzo nauče vidit ćeš već slijedeću akciju kako ide u sec :dance:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma frende samo vi prašite po nama,radite stratešku grešku koja če vas na kraju koštat kakvu smo mi napravili na prošlom s1...o tome možemo kad završi s1 :palčina:

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

ma frende samo vi prašite po nama,radite stratešku grešku koja če vas na kraju koštat kakvu smo mi napravili na prošlom s1...o tome možemo kad završi s1 :palčina:
    Želiš reći da ste vi tukli po ibz dok se svz razvijao,stoga misliš sada da mi tućemo po lzn dok se bojna i nav razvijanu...
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Želiš reći da ste vi tukli po ibz dok se svz razvijao,stoga misliš sada da mi tućemo po lzn dok se bojna i nav razvijanu...
    Ma nije, to ti je vapaj ranjene zvjeri da nademo nekog drugoga, vis da zeli da umjesto njih tucemo po bojnoj ili navu :brukica:

Sjecas se da je napocetku rekao da bi bez problema mogli 1v1 se s nama sibati :lol2:
    sad tu bace patke da im saveznike napadamo, sam da budu bez napada :lol2:
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    upravo tako mi smo lupali iskljućivo po IBZ,a CN i SVZ su se na miru razvijali....razvili se te digli offčine i zato smo izgubili rat..moraš priznat da smo realno na početku bili puno jači i da je naš savez bio pun aktivnih i agresivnih napadača...kasnije smo se počeli raspadati radi drugih stvari...

zato ja priznajem i prihvačam samo vi lupajte po nama,PINK se uskoro gasi tako da naši saveznici mogu na miru delat offove za natare....

mislim da če ključ biti sad ovi artefakti i artevi BO...

@drago

ja i dalje prihvačam 1:1 s vama ....

p.s. ako se netko napada ne boji to smo mi,dokazali smo to na prošlom s1...vi da toliko batina popijete svi bi se pogasili vidjeli smo dokaz sa s3...

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

@drago

ja i dalje prihvačam 1:1 s vama ....

p.s. ako se netko napada ne boji to smo mi,dokazali smo to na prošlom s1...vi da toliko batina popijete svi bi se pogasili vidjeli smo dokaz sa s3...
    a znas da to nebi bilo interesantno, sumnjam da more biti 1v1 da nebute def dobivali od saveznika.
    Vec se booma na velko pusha :lol2: tolko o 1v1

btw s3 nema nikakve veze sa s1. niti nasi savezi sa tim sererima, ovdlje je dosta drugih igraca i druga ekipa drzi konce u rukama
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226