Stranica 361 od 986 PrvaPrva ... 261311351359360361362363371411461861 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,601 do 3,610 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma mislim da se dosta vezlo o PINKu i situaciji,oni se sad svi brišu i prelaze na s4..nama ostaje s1 i zabava laganini..

evo odoh na mini okupljanje,dolaze predstavnici svih saveza pa čak i ONIja :dance::harmonikaš::harmonikaš:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Daj molim te vi nas natjerali?Veliki vođa je pozvao pc na ponovno okupljanje zato se brise,Ti i tvoji niste sposobni bili obrisat savez od 19 igraca,istina 19 dobrih igraca ali opet samo 19.stoga bolje klikaj i suti.
    19 igrača uz potporu cijelog soni-oni saveza kad treba deff, "mene napadaju bojna i treba mi deff" i kad ono sonijevci utrpaju 20 k deff-a unutra ....

pa to mi nije samo 19 igrača )))))))))), barem koliko sam zapamtio matematiku iz osnovne škole

pa zar nije nekidan soni-oni deffao MR K kad je NAV imao akciju gore........

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    19 igrača uz potporu cijelog soni-oni saveza kad treba deff, "mene napadaju bojna i treba mi deff" i kad ono sonijevci utrpaju 20 k deff-a unutra ....

pa to mi nije samo 19 igrača )))))))))), barem koliko sam zapamtio matematiku iz osnovne škole

Govoris kao da soni moni imaju preko 300 ac kao vi,iskreno ja sam zicao def od svojih susjeda lzn,soni,moni etc.Ipak kako komentiras cinjenicu da moj crop kojeg nisam selio kao vecina pinka i soni-ija uspio ostat tamo di je okruzen bojnom.to govori puno o vama,nemoj molim te rec da me spasava def iz sonija-a iz njihovih prvih sela lol.

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

ROTFL lzn se želi prikazati da virus kod njih ne vlada,kod njih odma kick http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=3516 pa pogledajte još nije ažuriran podatak ali igrać je van saveza!!
    Igra se ćisto!!ROTFL
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Boom ko Superman i nema kog drugog offera, takva je politika u LZN.
    A sonimonioni svaki igrač ima kriptonit. hehe. ++ je pravi reality TV kad znaš ko izgubi.clown

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    Boom ko Superman i nema kog drugog offera, takva je politika u LZN.
    A sonimonioni svaki igrač ima kriptonit. hehe. ++ je pravi reality TV kad znaš ko izgubi.clown
    zašto ko?
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    zašto ko?
    pa niste prominili vrstu politiku. zna se. :lol2:

Član foruma Wizard's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Čitam ovaj forum vec neko vrijeme i nakon poštene doze smijeha sto zbog gluposti koje sam pročitao sto zbog pojedinih komentara moram komentirati ovo prvo...

Meni je ovo prvi server koji igram, imam vise popa od većine Bojne, vise off bodova, preuzeo sam vam tri grada, jednostvno bolji sam. Razlog!? Pa pogledajte mi okruženje! Nadite jednog saveznika u blizini mene...

Da je PINK, savez od 19 igrača od početka krenuo protiv Bojne i da imamo ikakve ozbiljnije planove na ovom serveru, a nemamo, to govorimo od početka...Bojne trenutno nebi bilo! I to je činjenica! Imali ste mjesec dana da razvijete gradove, napravite deff, popat i to je to...da niste imali tih mjesec dana garantiram da bi Bojna i ti takozvani igrači bili izbrisani...

Zvrndo brisem acc zato sto smo rekli da ćemo ih brisati čim počne s4, sto i radimo...mi napravimo ono sto kažemo i zato kad kažem da bi vas izbrisali da smo od početka krenuli ozbiljno na vas to i garantiram! Provjeri stanje na na s4 za mjesec, dva pa ćeš vidit stA mislim!

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post

To je samo dobra diplomacija hehe zar neeeeeeeee

a sto se tice 20k deffa

hmmmmmmmm

pa kod nas svaki posten deffer ima vise od toga, a znas i offeri imaju deffa, pa ja sama imam cca 10k

tako da nam za neka tako velika deffanja i nije potrebna DIPLOMACIJA

a neki dan sto je je deffao je i oni, moni soni...... i to sam ja krenula u pregovore, i znas na koji nacin..... tipkanjem na skypu

a mr k ima konstantu deffa u gg...... kao i svaki pravi igrac, bit ce da vi zato naveliko rusite samo suporte jer nemate cime probiti stacionarni deff, a kamoli kad deffa diplomacija :lol2:
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    ROTFL lzn se želi prikazati da virus kod njih ne vlada,kod njih odma kick http://travian-utils.com/?s=hr1&idu=3516 pa pogledajte još nije ažuriran podatak ali igrać je van saveza!!
    Igra se ćisto!!ROTFL
    Naravno da se igra cisto,a kukolja ima svagdje zato akademije ppstoje kao i vasi MONI savez pun multica i spija...

P.s. kad smo kod spija evo vada spija vas pozdravlja i okrece rundu haha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave