Stranica 417 od 986 PrvaPrva ... 317367407415416417418419427467517917 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,161 do 4,170 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Ista ta osoba koja mjesa rl i igru a u vodstvu je bojne meni je nudila uplatu golda na s4 ako joj prepustim crop koji je vec bio na brisanju,nisu vrijedni bili uzet moj crop iako je bio okruzen bojnom pa su padale ovakve ponude,jos kad sam cuo za ovaj otkaz strasno.Eto dado svaka ti cast bio si dosljedan do kraja mada su ti vecina govorila da ce ti bojna zabit noz,kao sto se i dogodilo.

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ne da mi vrag mira...

ok, ne bi trebalo stavljatii pojedince pod savez ,ali koliko sam ja dobio dojam vodstvo 1.Bojne je stalo na stranu ta dva igrača(podaci se ne smiju iznositi javno,za sve koje zanima mogu privat njihove nickove reči) zbog RL prijateljstva te je vodstvo Bojne također krivo za raspad sistema naše koalicije.

LZN se držao dogovora do zadnjeg dana savezništva,članovi 1.Bojne su ga prekršili,napravili su ono kaj sam ja izričito svojima zabranio i moram priznati da mi je sad žao..ne zbog raspada saveza nego zbog toga kaj *** igrač bi morao čekati do kraja servera da se acc ugasi pa da uzme crop,sam ga skatati nije sposoban-dokazano

Ja sam se jako žrtvovao na uštrb koalicije,to svi znaju,gutao sam svakakva sr*** te svaki dan gasio neke vatre...radi toga je i nastao PINK zato kaj nisam dao da se ikako rasturi naše savezništvo-rađe sam se posvađao sa dvoje prijatelja koje jako dugo poznajem,ali sam na kraju ostao razočaran sa stavom vodstva Bojne.....

Taj igrač koji se prijetio da če katati saveznika ako uzme crop mislim da nije vrijedan svega,ali to je Vaš stav i ja ga poštujem i cijenim....

Moj obraz kao i cijelog LZN saveza kojeg sam do nedavno vodio je ostao čist u toj cijeloj strci i ja sam ponosan na sve njih...

Kao što sam tvrdio na početku servera da je naša koalicija toliko jaka da se neče nikad raspast ista se raspala i moja dužnost je bila povlačenje sa servera koliko god meni to bilo žao.

1.Bojna
    Od srca Vam želim da uzmete ono po kaj ste došli na s1-konačnu pobjedu....

dado ne seruckaj, kao prvo taj crop je bio crop od igraca iz pinka, sa kojim bojna nije imala nikakva saveznistva i slicno, sa druge strane dok si ti sa pinkom dogovarao sto si vec dogovarao , nase igrace si nagovarao da napadaju taj isti pink, kad smo se mi napokon odlucili napasti pink, onda si ti trazio da intenziviramo napade na ponije. zato ne sroljite i recite sve ako vec mislite nesto reci. sa druge strane onaj nekaj "sitno" deffa vas je cuvalo dobrih vise od mjesec dana, a to sto ste vi imali takvo vodstvo, da nije znalo koga bi deffalo i sto ste imali igrace koji nisu svoj deff htjeli slati za potrebe saveza to je vas stvar i to nas ne zanima.

ako smo branili interese nasih igraca i naseg saveza, a vi imate nesposobne ljude da vode diplomaciju, to je opet vasa stvar. zato i prolazite tako kako prolazite jer nemate nikakav stav. nas nacin igre mozda nekome ne odgovara i nemora se svidjati, niti to trazimo, igramo svoju igru i to je to. A to kako si ti prestao igrati i nacin na koji si otisao ne bi htio komentirati jer nije za svekoliko pucanstvo.

A o prijetnjama o katanjima, mislim da su bila obostrana , a da ste vi imali tojaš, vi bi svoje prijetnje i ostvarili.

Trece ne sjećam se ili sam vec posenilio ali koji dio dogovora je bojna prekrsila dok smo bili u saveznistvu. i samo da napomenem vi ste prekinuli saveznistvo a ne mi.
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zvrndo,

sad ga ti kenjkaš malo...

ko bi katao taj crop? taj igrač bi odmah letio iz LZN saveza...to je moj stav kao i stav užeg vodstva LZN saveza...prijetnje s naše strane nisu bile niti bi bio taj crop katan da je preuzet na način na koji smo se dogovorili..jedan moj član je imao kulture dan prije i htio je uzeti crop i ja sam mu zabranio...imam dokaz sa skypa...

savezništvo smo mi prekinuli to je istina i to zbog načina na koji je vaš član uzeo crop te zbog njegovog ponašanja, a vi ste ga podržali(mislim da je to puno veči razlog nego onaj kad je okram prekinuo SAV sa NAVom zbog jedne rečenice izrečene u polušali )....ako se netko najeo govna zbog Vas to sam onda ja...može ti to reč ko oče i mislim da ne zaslužujem da me se proziva na chatu vodstva duplom špijom i svime i svačime.....

što ste vi napravili u grupaciji? 5 saveznih akcija išlo u tih 5 saveznih akcija osim prve sve offovi od LZNa išli..Vas preko 200,a niste imali 3 offa....deff ste slali jeste...i hvala Vam....

Mislim da nije potrebno da idemo u daljnje komentare...

sretno
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Rain's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Rain Vidi post
    To ti vjerujem, svašta se kaže, čak i kontradiktorno, ovisno kome se priča i gdje, takvi su ljudi.

Što se servera tiče, ima reportića nekih na +-...
    Pitagora je izvukao svoj poučak.
    fejka se pomalo, ali nema nekakvih wow situacija.
    Ima li što novog na drugim kvadrantima?
    Ja ću hrabro sama sebe citirat i ponoviti ovaj post po cijenu treće opomene, jer ovo što vi ljudi na ovom topicu radite je prestrašno.
    Ko je kome mamu, ko je kome tatu, čiji je veći, ko je ljepši, ko je plav, ko je dao otkaz, tko je dobio otkaz.
    Tema liči na meksičku sapunicu di će se ispostavit da je dadozg sam sebi dida.
    Dosad sam mislila da i moderator pomalo utječe na uništavanje ove teme brisanjem postova koji su sasvim u redu, ali to što vi ljudi radite, to je čisto sabotiranje teme Trenutno stanje na hr1 serveru ljudima koji zaista hoće pratiti kroniku s1 što se tiče same igre, a ne rekla kazala žute rubrike.
    Babe, odite čitat iz kave tko će dić ww, i ajmo malo komentirati napade, obrane, diplomaciju, planove.

Jesu offovi za artove spremni?
    "... frankly, my dear, I don't give a damn!"

... što je ovaj forum riknuo ko stara krmača u groktanju, puno krvi i sveopćem užasu uz gnjusne povike nekolicine neosjetljivih.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Ja ću hrabro sama sebe citirat i ponoviti ovaj post po cijenu treće opomene, jer ovo što vi ljudi na ovom topicu radite je prestrašno.
    Ko je kome mamu, ko je kome tatu, čiji je veći, ko je ljepši, ko je plav, ko je dao otkaz, tko je dobio otkaz.
    Tema liči na meksičku sapunicu di će se ispostavit da je dadozg sam sebi dida.
    Dosad sam mislila da i moderator pomalo utječe na uništavanje ove teme brisanjem postova koji su sasvim u redu, ali to što vi ljudi radite, to je čisto sabotiranje teme Trenutno stanje na hr1 serveru ljudima koji zaista hoće pratiti kroniku s1 što se tiče same igre, a ne rekla kazala žute rubrike.
    Babe, odite čitat iz kave tko će dić ww, i ajmo malo komentirati napade, obrane, diplomaciju, planove.

:master::101010:

vidim da je netko zabio cca 13 k falangi u 1 heroja, besplatno bildanje......

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ne da mi vrag mira...

A ima vas..
    For The Price !

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    :master::101010:

vidim da je netko zabio cca 13 k falangi u 1 heroja, besplatno bildanje......
    Tko je sretnik ?

@
    Matronu :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

smješna podbadanja o megakoalicijama...a isti igra u savezu sa 100 goldera,još smješnije da se pojedince zove poluigračima a on je napravio 2 sela zadnji put,to izgasio preuzeo vrhunski ac sa posebno ludim artom i skupio 60k sjekira...ja vjerujem to svaki poluigrač bojne ili the može
    pa teza da cjeli s1 nezna igrati.... šta se tu ima znat posebno...treba sam vremena i golda

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

..... i ajmo malo komentirati napade, obrane, diplomaciju, planove.
    ...mislim da samo SINS ima dozvolu za objavu hofa u profilu saveza tako da ne znam koje bi to napade trebali objavljivati/komentirati :narf:
    ...uostalom ti i igraš u jednom od saveza koji je izričito protiv objave hofova zar ne?
    ...ove rasprave oko 1.bojne, pink, lzn i jesu dio diplomacije; dosta ljudi čita ovaj forum i ova rasprava će na neki način utjecati na njihovo mišljenje o navedenim savezima
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Da nesto kazem oko tog kropa

koliko sam ja shvatio bilo je receno da su oba igraca zainteresirana za crop i pao dogovor da ko prvi ( od te dvojice uzme njegovo) . tako sam ja to shvatio

nazalost dogodilo se da je crop preuzeo treci igrac kojeg se kasnije katalo - i ja sam imao seljake spremne i mogao sam ih poslati , naravno oni su ostali doma da se ispostuje dogovor

dobro kaze zvrndo bilo je obostranih prijetnji - i ja sam prijetio kad sam shvatio da doticni salje poruke prijeteceg sadrzaja

ljutnje nema, saveznistvo je raskinuto bilo jer se izgubilo povjerenje

eto sad znate kako bilo da se ne vuku kojekakve stvari tu na forumu.
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave