Stranica 420 od 986 PrvaPrva ... 320370410418419420421422430470520920 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,191 do 4,200 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma antunica's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

edit
    a ?? bus ti vidil kada THE pocne rasturat osim toga, evo arteva ! pa cemo vidit te "THE farmice"
    a koj isi ti savez ?
    Uređeno od strane shido (23.03.11 um 01:49 Uhr)
    HR3>Nick:Splifford ~ HRX>Nick:Antunica ~ ZA1>Nick:THC

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rain Vidi post
    Ne objavljivati nego komentirati, ono što znaš, naravno.
    Pogledaj bolje gdje igram. Uostalom, da je i THE, mislim da to nema veze, kad je viša sila u pitanju.
    I THEovce zanima pogledati kakav dobar report, u to uopće ne sumnjam.

I razumijem što želiš reći o diplomaciji, ali eto npr. ja sad kao nekakav relativno objektivan promatrač jer podjednako slabo znam igrače svih navedenih saveza, mogu reći da sam dobila dojam da imaju loše predstavnike forumaše jer ste svi odreda trač-babe
    A ako je vama to diplomacija, molim malo guglati, da vidite što je to zapravo, i je li uputno diplomaciju i međusavezne odnose voditi i usmjeravati prema naputku određenih ljudi dok se nije čulo priču s obje strane. Uostalom, pričam bedastoće, da se i čuje obje strane, može se zaključiti samo da vam je rasprava bespredmetna. Odavno znamo da tu ima zločestih i dobrih, ali i oni dobri nisu dobri svima. Prema tome, ako je do diplomacije, pada ti argument u vodu.
    "...podjednako slabo znam igrače svih navedenih saveza, mogu reći da sam dobila dojam da imaju loše predstavnike forumaše jer ste svi odreda trač-babe "

...eto možda sam se krivo izrazio oko diplomacije ali iz gore izdvojenog citata daje se naslutiti da imaš neke nove spoznaje o pojedincima navedenih saveza
    ...iz te spoznaje se stvorilo neko mišljenje (sve su to muške tračibabe :bic koje će vjerovatno utjecati na tvoj odnos prema tom savezu a to je več dio diplomacije, ili?

..btw buške tračibabe rulaju ovim forumom, oduvijek
    ...hedonizam jača organizam....

Član foruma Rain's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    "...podjednako slabo znam igrače svih navedenih saveza, mogu reći da sam dobila dojam da imaju loše predstavnike forumaše jer ste svi odreda trač-babe "

...eto možda sam se krivo izrazio oko diplomacije ali iz gore izdvojenog citata daje se naslutiti da imaš neke nove spoznaje o pojedincima navedenih saveza
    ...iz te spoznaje se stvorilo neko mišljenje (sve su to muške tračibabe :bic koje će vjerovatno utjecati na tvoj odnos prema tom savezu a to je več dio diplomacije, ili?

..btw buške tračibabe rulaju ovim forumom, oduvijek
    Pretvaraš ovo u raspravu jedan na jedan i odmičeš se od teme, a u poziciji s jednim žutim i jednim crvenim nisam sigurna da mi se to sviđa. Ako želiš o tome dalje, na pp ili skype pa ćemo do jutra ak treba.
    I krivo si zaključio, nemam nikakve nove spoznaje osim foruma, a forum je odavno prestao biti nešto ozbiljno i informativno. Kao što sam već rekla, žuti tisak uz kavu da se malo nasmiješ. Vicevi mi uz ovo odavno nisu potrebni, čak mi ni tv ne fali iako je na servisu.

@Antunica: Miško, THE se zna sam za sebe javit, ak šute, ima razloga. Znam ja da ti našeg Domicu voliš, al sam polako, bez uzrujavanja
    "... frankly, my dear, I don't give a damn!"

... što je ovaj forum riknuo ko stara krmača u groktanju, puno krvi i sveopćem užasu uz gnjusne povike nekolicine neosjetljivih.

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post
    uvijek me mozes dodat na skype... i dobivat svaki dan dozu nerviranja na moje izjave :andjeo:
    aj ne muljaj jadnog Tošu, ja te imam na skyp-u pa nema koristi

p.s. ugodna igra gdje god ideš, vidimo se valjda na nekom serveru opet

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

posljednje upozorenje svima

stvari iz rl nisu za forum, svaki iduci post takve tematike bit ce nagradjen banom

lp

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od blue Vidi post
    ....zar nikome od vas nije došlo da nekoga iz igre,ili sa foruma isprebijate ko konja,ili u najmanju ruku ne ugurate mu tipkovnicu u *uzicu???
    vjerujem da je svima,ako ne dosta puta bar jednom....
    ovo zvuci kao anketno pitanje: Ne

moguci odgovori za one sa: Da
    neki tecaj samokontrole?
    psiholog?
    meditacije?
    apaurini?
    ili se ostaviti traviana

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

šta će nam HOF-ovi,kad možemo čitat ovakve gluposti

sve vam priznam,al jedno ne kužim,zar nikome od vas nije došlo da nekoga iz igre,ili sa foruma isprebijate ko konja,ili u najmanju ruku ne ugurate mu tipkovnicu u *uzicu???
    vjerujem da je svima,ako ne dosta puta bar jednom...a to svakako je RL,kao i ova igra na koju odvajate dnevno 8+ sati,jer niko mi nemože trabunjat da 1/3 godine provede na kompu uz travian,te pritom strogo odvaja RL i igru,a da ne pričam da većina igra s ljudima s kojima se dosta često druži i samim time je igra isprepletena nekim situacijama iz RL...

tako da za*ebite s forama RL nema veze s ovim ili onim u igri,ak si pi*ka,pi*ka si i doviđenja

mislim tak ja to sebi percipiram

ps.pojma nemam o kome se uopće radi u vašoj raspravi,da se nebi bilo ko osjećao prozvanim...

jel ima šta novo s +/+?
    Ovo je daleko najbolji post posljednjih godina vezano uz temu RL

:pivo::pivo::pivo:

:101010:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

šta će nam HOF-ovi,kad možemo čitat ovakve gluposti

sve vam priznam,al jedno ne kužim,zar nikome od vas nije došlo da nekoga iz igre,ili sa foruma isprebijate ko konja,ili u najmanju ruku ne ugurate mu tipkovnicu u *uzicu???
    vjerujem da je svima,ako ne dosta puta bar jednom...a to svakako je RL,kao i ova igra na koju odvajate dnevno 8+ sati,jer niko mi nemože trabunjat da 1/3 godine provede na kompu uz travian,te pritom strogo odvaja RL i igru,a da ne pričam da većina igra s ljudima s kojima se dosta često druži i samim time je igra isprepletena nekim situacijama iz RL...

tako da za*ebite s forama RL nema veze s ovim ili onim u igri,ak si pi*ka,pi*ka si i doviđenja

mislim tak ja to sebi percipiram

ps.pojma nemam o kome se uopće radi u vašoj raspravi,da se nebi bilo ko osjećao prozvanim...

jel ima šta novo s +/+?
    Zbilja si se uživio, al ak tebi na pamet dolazi kako guraš nekome tipkovnicu u analni otvor, odi hitno kod psihića malo posavjetovat se šta i kako dalje! ROTFL
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma OKRAM's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    Moze li mi netko odgovoriti, igra li jos Okram? Ne vjerujem da on onako njuberski salje napade.

Kaj trebas? Tu sam.... Di ti je selo, ak vec pitas za napade....

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    Kako ti ili bilo ko drugi imate pravo iznjeti svoj stav i svoje misljenje...tako to isto pravo ima i bilo ko od moderatora...a nisam primjetio da ste negdje na forumu zakinuti...

Osobno nemam nista protiv bojne niti nekoga od njenih clanova...ali najblaze receno ne svida mi se njihov nacin igre (necu reci sta uistinu mislim o njihovom nacinu igre jer nije za forum...)...od kupljenja svih mogucih farmi po kvadrantu samo da bi ih bilo sto vise...preko toga da su se vec dovoljno puta dokazali kao izrazito nepouzdan saveznik...pa do toga kakve clanove su zadrzali u savezu i jos ih i opravdavaju...

Sto se hof-ova u starom obliku tice...pravila donose njemci...na nama je da ih se pridrzavamo i provodimo...u pravilima jasno stoji da hof moze biti odobren sa punim nazivima sudionika uz suglasnost svih ukljucenih...druga stvar je sto korisnici ovdje javno pljuju i protive se pravilima...a na pvt se zale ako se objavi izvjesce u kom su oni gubitnici...
    Očito imaš nešto protiv bojne, jer zbog postupka pojedinca ti optužuješ cijeli savez. A kad bi se tu osobu bacilo iz saveza zar to ne bi bilo miješanje igre i RL.

Ovo sa kupljenjem farmi po kvadrantu me podsjeća na nekoga ali još uvijek ne mogu razaznati koji si acc i u kojem savezu igrao na s1. A očito si igrao kad toliko puno znaš. Pa ako nije problem javi nick. Može i na PP.
    Samo ću ti iskreno reći da si debelo pogriješio u procjenama.
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57