Stranica 424 od 986 PrvaPrva ... 324374414422423424425426434474524924 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,231 do 4,240 od 9855

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Sutra je taj dan, a? clown

Ajde netko mali rezime po kvadrantima
    Uređeno od strane Sensei (23.03.11 um 21:32 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sensei Vidi post
    Sutra je taj dan, a? :harmonikaš:

Ajde netko mali rezime po kvadrantima
    sve cemo sutra rec nemozemo nista rec jer jos nisu dosli jel neko mozda zna tocno vrijeme dolaska? 00:00? 06:00 nesto trece?
    Uređeno od strane Nice07 (23.03.11 um 21:30 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Tijekom dana. Random vrijeme.

Ma mislio sam na rezime tko koga roka i to

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Razigrani radi svoj posao više ne igraš.Svaka čast na prijašnjim postignučima al nemoj vređat igrače koji sad igraju,ko zna možda te neko i prestigne.Nadalje nemoj pričat o jačini nekih saveza jer to če se tek vidit ko i offovi.Ti koda si sa marsa sve po tebi niko nemože napravit off ni ništa,savezi koje ne voliš ne valjaju ništa
    ,dobar si:brukica:

Član foruma FlLASH!'s Avatar
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ...
    Eto, mana demokracije je da i farme imaju pravo glasa.

Artevi za par sati tehnicki
    Obavjest samo na forumu i nigdje drugdje, bravo admin(modovi napomenite doticnom da nekako obavijesti i ekipu koja nije na forumu). A sam svevisnji zna kad se skida ban itd itd ...

Nastavite o ++ i pardon sto sam skrenuo s teme. Mea culpa.
    Uređeno od strane shido (23.03.11 um 23:12 Uhr)
    BORIS DEŽULOVIĆ: Kako se Steven Seagal upisao u HDZ

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

A stvarno nije zanimljivo bez Dade, jos se i Boom ugasio. Bojnu i kad katamo ko da i nismo, niko se ne buni i ne trazi opravdanja.

TeraRosa

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    a sad nekaj oko s1....ima kakvih novosti? od kad nisam takoreći u vodstvu bezimenjaka fali mi malo ono dopisivanje na njihovom chatu
    A ko da si kad bio u vodstvu, blizu vodstva nisi nikad prismrdio, to kaj si malo bio u def sobi di se prijavljuju napadi ROTFL , procitan si odavno i izbacen
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    A stvarno nije zanimljivo bez Dade, jos se i Boom ugasio. Bojnu i kad katamo ko da i nismo, niko se ne buni i ne trazi opravdanja.
    ma znas znali smo da vi idete tamo ali covjek malo :sleepy moon: ipak je u godinama pa ga samorilo i jos je rekao ma daj propusti ih ako im i to malo pohvatamo sa cime ce na arteve i na nas poslje :andjeo:
    a i nema se deffa ove farme po savezu nis nevaljaju nerade ama bas nist ni deff kamoli off:pizza:
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma sneki's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    A ko da si kad bio u vodstvu, blizu vodstva nisi nikad prismrdio, to kaj si malo bio u def sobi di se prijavljuju napadi ROTFL , procitan si odavno i izbacen

Da li netko može zamisliti kakav je to osjećaj kada si sa špijunskim acc u deff sobi i poslao si napad...i vojska ti na putu.Igrači prijavljuju napade,stavljaju linkove,eliminiraju se jedan po jedan,i travianski genijalac računa,računa i računa....iiiii gledaš kako ispisuje rečenicu i coordinate sela koje si ti napao..

haha...

dadek...na tvom mjestu bih i ja nestala sa servera ,ni špijunski multić u deff sobi ti nije pomogao,hvala što si učestvovao u deffanju te noći:luvz:

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Mislim da bi ti bolje stajao nick "obični parazit"

Toliko si jadan i bijedan da ni sam ne znaš što pišeš. Ako ne znaš odgovoriti ni nakon petog čitanja, onda ni nemoj
    Da vrijediš kao igrač igrao bi. Da vrijediš kao osoba ne bi ovdje *rao po drugima. Očito si klikavac koji osim pristupa netu nema ništa drugo u životu. Reci mami da te ponekad odvede do trgovine. Tek toliko da vidiš asfalt po cesti.

odgmiži u neku jazbinu i prestani maltretirati ljude glupostima.

bez brige...znam jako dobro i sta pisem...i sta radim a kada vdim kako lako planete...bude mi jos zabavnije inace...mislis da ce me ovakav post kao tvoj uvrijediti ? tesko...to me samo jos vise nasmije inace...ubuduce kada primate sve i svasta s kvadranta...malo ipak pripazite...ne da imate spiju u samom vodstvu...vec vam je vrlo jednostavno uci u bilo koji od saveza...jedino sto mi to nema smisla koristiti kad nisam na serveru

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave